debian-installer - en to he translation catalogue (719 entries)

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Enable source repositories in APT?
he: להפעיל מאגרי מקור ב־APT?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: By default source repositories are listed in /etc/apt/sources.list (with appropriate "deb-src" lines) so that "apt-get source" works. However, if you don't need this feature, you can disable those entries and save some bandwidth during "apt-get update" operations.
he: כבררת מחדל מאגרי מקור מופיעים תחת ‎/etc/apt/sources.list (עם שורות „deb-src” תואמות) כדי שהפקודה „apt-get source” תעבוד כראוי. עם זאת, אם אין לך צורך בתכונה זו, ניתן להשבית את הרשומות האלו ולחסוך בתעבורה במהלך פעולות „apt-get update”.

note: Type: select Description :sl3:
en: Tool to use to generate boot initrd:
he: כלי ליצירת initrd לשימוש בזמן האתחול:

note: Type: select Description :sl3:
en: The list shows the available tools. If you are unsure which to select, you should select the default. If your system fails to boot, you can retry the installation using the other options.
he: הרשימה מציגה את הכלים הזמינים. אם לא ברור לך באיזה מהם לבחור, עדיף לבחור את בררת המחדל. אם המערכת שלך אינה עוברת אתחול, ניתן לנסות להפעיל את ההתקנה מחדש עם אפשרות אחרת.

note: Type: error Description :sl3:
en: Unsupported initrd generator
he: מחולל ה־initrd לא נתמך

note: Type: error Description :sl3:
en: The package ${GENERATOR} that was selected to generate the initrd is not supported.
he: החבילה ${GENERATOR} שנבחרה ליצירת ה־initrd אינה נתמכת.

note: Type: select Choices :sl3:
en: generic: include all available drivers
he: גנרי: לכלול את כל מנהלי ההתקנים הזמינים

note: Type: select Choices :sl3:
en: targeted: only include drivers needed for this system
he: ייעודי: לכלול רק את מנהלי ההתקנים הדרושים למערכת זו

note: Type: select Description :sl3:
en: Drivers to include in the initrd:
he: מנהלי התקנים שייכללו ב־initrd:

note: Type: select Description :sl3:
en: The primary function of an initrd is to allow the kernel to mount the root file system. It therefore needs to contain all drivers and supporting programs required to do that.
he: המטרה העיקרית של initrd היא לאפשר לליבה לעגון את שורש מערכת הקבצים. לכן initrd צריך לכלול את כל מנהלי ההתקנים ויישומי עזר הדרושים לשם כך.

note: Type: select Description :sl3:
en: A generic initrd is much larger than a targeted one and may even be so large that some boot loaders are unable to load it but has the advantage that it can be used to boot the target system on almost any hardware. With the smaller targeted initrd there is a very small chance that not all needed drivers are included.
he: initrd גנרי גדול משמעותית מאחד ייעודי, מה גם שהוא עשוי להיות כה גדול עד שחלק ממנהלי האתחול לא יצליחו לטעון אותו ועם זאת יש לו את היתרון שניתן להשתמש בו לאתחול מערכת היעד כמעט עם כל סוג חומרה. עם ה־initrd הקטן והייעודי קיים סיכוי קטן שלא כל מנהלי ההתקנים נכללים בו.

note: Type: text Description :sl3:
en: Enter random characters
he: נא להקליד תווים אקראיים

note: Type: text Description :sl3:
en: You can help speed up the process by entering random characters on the keyboard, or just wait until enough key data has been collected (which can take a long time).
he: ניתן לסייע בהאצת התהליך על ידי הקלדת תווים אקראיים במקלדת או פשוט להמתין עד לאיסוף של מספיק נתוני מפתח (פעולה שעשויה לארוך זמן מה).

note: Type: text Description :sl3:
en: Key data has been created successfully.
he: מידע על המפתח נוצר בהצלחה.

note: Type: text Description :sl3:
en: Enter random characters or make random movements with the mouse
he: נא להקליד תווים אקראיים או להזיז את העכבר באופן אקראי

note: Type: text Description :sl3:
en: You can help speed up the process by entering random characters on the keyboard or by making random movements with the mouse.
he: ניתן לסייע בהאצת התהליך על ידי הקלדת תווים אקראיים במקלדת או על ידי הזזת העכבר באופן אקראי.

note: Type: text Description :sl3:
en: Resume installation
he: המשך ההתקנה

note: Type: text Description :sl3:
en: Choose "Continue" to really exit the shell and resume the installation; any processes still running in the shell will be aborted.
he: יש לבחור ב„המשך” כדי באמת לצאת מהמעטפת ולהמשיך בהתקנה; תהליכים שעדיין רצים במעטפת יופסקו.

note: Type: error Description :sl3:
en: Architecture not supported
he: הארכיטקטורה אינה נתמכת

note: Type: error Description :sl3:
en: The specified Debian archive mirror does not seem to support your architecture. Please try a different mirror.
he: אתר המראה של דביאן שצוין, אינו תומך בארכיטקטורה שלך, כפי הנראה. נא לנסות אתר מראה אחר.

note: Type: text Description :sl3:
en: Do not change the boot/kernel font
he: לא לשנות את גופן האתחול/ליבה

note: Type: text Description :sl3:
en: Let the system select a suitable font
he: לאפשר למערכת לבחור גופן מתאים

note: Type: text Description Used in the font size question like this: "12x24, framebuffer only" :sl3:
en: framebuffer only
he: מכלא חוזי בלבד

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Arabic
he: . ערבית

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Armenian
he: # ארמנית

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Cyrillic - KOI8-R and KOI8-U
he: # כתב קירילי (KOI8-R ו־KOI8-U)

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Cyrillic - non-Slavic languages
he: # כתב קירילי - שפות לא סלביות

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Cyrillic - non-Slavic languages (for blind users)
he: . כתב קירילי - שפות לא סלביות (ללקויי ראייה)

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Cyrillic - Slavic languages (also Bosnian and Serbian Latin)
he: # כתב קירילי - שפות סלביות (לרבות בוסנית וסרבית בכתב לטיני)

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Cyrillic - Slavic languages (for blind users)
he: . כתב קירילי - שפות סלביות (ללקויי ראייה)

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Ethiopic
he: . אתיופי

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Georgian
he: # גאורגי

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Greek
he: # יווני

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Greek (for blind users)
he: . יווני (ללקויי ראייה)

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Hebrew
he: # עברי

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Lao
he: # לאו

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Latin1 and Latin5 - western Europe and Turkic languages
he: # Latin1 ו־Latin5 - שפות טורקיות ושל מערב אירופה

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Latin2 - central Europe and Romanian
he: # Latin2 - שפות מרכז אירופה ורומנית

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Latin3 and Latin8 - Chichewa; Esperanto; Irish; Maltese and Welsh
he: # Latin3 ו־Latin8 - צ׳יצ׳ווה, אספרנטו, אירית, מלטית וולשית

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Latin7 - Lithuanian; Latvian; Maori and Marshallese
he: # Latin7 - ליטאית, לטבית, מאורי ומרשלית

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Latin - Vietnamese
he: . Latin - וייטנאמית

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Thai
he: # תאית

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Combined - Latin; Slavic Cyrillic; Hebrew; basic Arabic
he: . משולב - כתב לטיני; כתב קירילי־סלבי; עברית; ערבית בסיסית

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Combined - Latin; Slavic Cyrillic; Greek
he: . משולב - כתב לטיני; כתב קירילי־סלבי; יוונית

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Combined - Latin; Slavic and non-Slavic Cyrillic
he: . משולב - כתב לטיני; כתב קירילי־סלבי ושאינו סלבי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Guess optimal character set
he: ניחוש ערכת תווים מיטבית

note: Type: select Description :sl3:
en: Character set to support:
he: ערכת תווים לתמיכה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please choose the character set that should be supported by the console font.
he: נא לבחור את ערכת התווים שעל גופן המסוף לתמוך בה.

note: Type: select Description :sl3:
en: If you don't use a framebuffer, the choices that start with "." will reduce the number of available colors on the console.
he: אם לא נעשה שימוש במכלא חוזי, האפשרויות המתחילות ב־„.” תצמצמנה את מספר הצבעים הזמינים במסוף.

note: Type: select Description The languages with many non-ASCII letters should not use formatted lists.  If you decide to use formatted lists then keep the lines relatively short. :sl3:
en: Font for the console:
he: גופן עבור המסוף:

note: Type: select Description The languages with many non-ASCII letters should not use formatted lists.  If you decide to use formatted lists then keep the lines relatively short. :sl3:
en: "VGA" has a traditional appearance and has medium coverage of international scripts. "Fixed" has a simplistic appearance and has better coverage of international scripts. "Terminus" may help to reduce eye fatigue, though some symbols have a similar aspect which may be a problem for programmers. "DejaVu" is suited to screens with HiDPI.
he: ל־„VGA” יש מראה מסורתי וכיסוי בינוני של סוגי כתב בינלאומיים. ל־„Fixed” יש מראה פשטני וכיסוי טוב יותר לשפות בינלאומיות. „Terminus” עשוי להקל על עייפות העיניים, למרות שלחלק מהסימנים עשויים להיות מאפיינים דומים, מה שעשוי להוות בעיה למתכנתים. „DejaVu” מותאם למסכים ברזולוציה מאוד גבוהה/HiDPI.

note: Type: select Description The languages with many non-ASCII letters should not use formatted lists.  If you decide to use formatted lists then keep the lines relatively short. :sl3:
en: If you prefer a bold version of the Terminus font, choose either TerminusBold (if you use a framebuffer) or TerminusBoldVGA (otherwise).
he: אם עדיף לך להשתמש בגרסה עבה של הגופן Terminus, ניתן לבחור ב־TerminusBold (לשימוש עם מכלא חוזי/framebuffer) או ב־TerminusBoldVGA (לכל מקרה אחר).

note: Type: select Description :sl3:
en: Font size:
he: גודל גופן:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the size of the font for the console. For reference, the font used when the computer boots has size 8x16.
he: נא לבחור בגודל הגופן עבור המסוף. לשם השוואה, בזמן אתחול המחשב, גודל הגופן הוא ‎8×16.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the size of the font for the console.  Some font sizes require framebuffer.
he: נא לבחור בגודל הגופן עבור המסוף.  חלק מגדלי הגופן דורשים מכלא חוזי.

note: Type: select Description :sl3:
en: Encoding to use on the console:
he: קידוד לשימוש במסוף:

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep the current keyboard layout in the configuration file?
he: לשמור את הפריסה הנוכחית בקובץ ההגדרות?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The current keyboard layout in the configuration file /etc/default/keyboard is defined as XKBLAYOUT="${XKBLAYOUT}" and XKBVARIANT="${XKBVARIANT}".
he: הפריסה הנוכחית בקובץ ההגדרות ‎/etc/default/keyboard מוגדרת בתור XKBLAYOUT="${XKBLAYOUT}"‎ וגם XKBVARIANT="${XKBVARIANT}"‎.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Please choose whether you want to keep it. If you choose this option, no questions about the keyboard layout will be asked and the current configuration will be preserved.
he: נא לבחור האם לשמור פריסה זו. לאחר בחירה באפשרות זו לא תופענה שאלות על פריסת המקלדת וההגדרות הנוכחיות תישמרנה.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep default keyboard layout (${XKBLAYOUTVARIANT})?
he: להשאיר את פריסת המקלדת כבררת מחדל (${XKBLAYOUTVARIANT})?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The default value for the keyboard layout is XKBLAYOUT="${XKBLAYOUT}" and XKBVARIANT="${XKBVARIANT}".  This default value is based on the currently defined language/region and the settings in /etc/X11/xorg.conf.
he: ערך פריסת המקלדת כבררת המחדל הוא XKBLAYOUT="${XKBLAYOUT}"‎ ו־XKBVARIANT="${XKBVARIANT}"‎.  בררת מחדל זו מבוססת על הגדרת השפה/אזור הנוכחיים ועל ההגדרות ב־‎/etc/X11/xorg.conf.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Please choose whether you want to keep it. If you choose this option, no questions about the keyboard layout will be asked.
he: נא לבחור האם לשמור פריסה זו. לאחר בחירה באפשרות זו לא תופענה שאלות על פריסת המקלדת.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep current keyboard options in the configuration file?
he: לשמור על הגדרות המקלדת הנוכחיות בקובץ ההגדרות?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The current keyboard options in the configuration file /etc/default/keyboard are defined as XKBOPTIONS="${XKBOPTIONS}".
he: אפשרויות המקלדת הנוכחיות בקובץ ההגדרות ‎/etc/default/keyboard מוגדרות בתור XKBOPTIONS="${XKBOPTIONS}"‎.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: If you choose to keep these options, no questions about the keyboard options will be asked.
he: עקב הבחירה לשמור אפשרויות אלו, לא תופענה שאלות נוספות על אפשרויות המקלדת.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep default keyboard options (${XKBOPTIONS})?
he: לשמור על אפשרויות בררת המחדל של המקלדת (${XKBOPTIONS})?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The default value for the options of the keyboard layout is XKBOPTIONS="${XKBOPTIONS}".  It is based on the currently defined language/region and the settings in /etc/X11/xorg.conf.
he: ערך בררת המחדל של פריסת המקלדת הוא XKBOPTIONS="${XKBOPTIONS}"‎.  הוא מבוסס על ההגדרה הנוכחית של שפה/אזור ועל ההגדרות ב־‎/etc/X11/xorg.conf.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: If you choose to keep it, no questions about the keyboard options will be asked.
he: אם בחרת לשמור עליהן, לא יישאלו שאלות על הגדרות המקלדת.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Use Control+Alt+Backspace to terminate the X server?
he: להשתמש ב־Control+Alt+Backspace כדי לסגור את שרת ה־X?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: By default the combination Control+Alt+Backspace does nothing.  If you want it can be used to terminate the X server.
he: כבררת מחדל, צירוף המקשים Control+Alt+Backspace לא מבצע אף פעולה. אם רצונך בכך, ניתן להשתמש בצירוף זה כדי לסגור את שרת ה־X.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Check integrity of the installation media?
he: לבדוק את תקינות אמצעי ההתקנה?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Warning: this check depends on your hardware and may take some time.
he: אזהרה: הבדיקה תלויה בחומרה שלך, ועלולה לקחת זמן ממושך.

note: Type: note Description :sl3:
en: Insert Debian installation media
he: נא להכניס אמצעי התקנה של דביאן

note: Type: note Description :sl3:
en: Please insert one of the official Debian installation media before continuing.
he: נא להכניס אחד מאמצעי ההתקנה הרשמיים של דביאן לפני המשך הפעילות.

note: Type: error Description :sl3:
en: Failed to mount installation media
he: עיגון אמצעי ההתקנה נכשל

note: Type: error Description :sl3:
en: The device '${CDROM}' could not be mounted correctly. Please check the media and cables, and try it again.
he: לא ניתן לעגן את האמצעי ‚${CDROM}’ באופן תקין. נא לבדוק את האמצעי ואת הכבלים ולנסות שוב.

note: Type: error Description :sl3:
en: No valid Debian installation media
he: אין זה אמצעי התקנה תקני של דביאן

note: Type: error Description :sl3:
en: What you have inserted is no valid Debian installation media. Please try again.
he: מה שהכנסת אינו אמצעי התקנה תקני של דביאן. נא לנסות שוב.

note: Type: error Description TRANSLATORS: MD5 is a file name, don't translate it. :sl3:
en: Failed to open checksum file
he: פתיחת קובץ checksum נכשלה

note: Type: error Description TRANSLATORS: MD5 is a file name, don't translate it. :sl3:
en: Opening the MD5 file on the media failed. This file contains the checksums of the files located on the media.
he: פתיחת קובץ ה־MD5 שבאמצעי ההתקנה נכשלה. קובץ זה מכיל את סכום הספרות של הקבצים שנמצאים באמצעי ההתקנה.

note: Type: note Description :sl3:
en: Integrity test successful
he: בדיקת תקינות הסתיימה בהצלחה

note: Type: note Description :sl3:
en: The integrity test was successful. The installation image is valid.
he: בדיקת התקינות הסתיימה בהצלחה. אמצעי ההתקנה תקין.

note: Type: error Description :sl3:
en: Integrity test failed
he: בדיקת התקינות נכשלה

note: Type: error Description :sl3:
en: The file ${FILE} failed the MD5 checksum verification. Your installation media or this file may have been corrupted.
he: בדיקת אימות סכום הספרות MD5 של הקובץ ${FILE} נכשלה. או שאמצעי ההתקנה שלך פגום או שרק הקובץ הזה.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Check the integrity of another installation image?
he: לבדוק תקינות של אמצעי התקנה נוסף?

note: Type: note Description :sl3:
en: Insert Debian boot media
he: נא להכניס אמצעי אתחול של דביאן

note: Type: note Description :sl3:
en: Please make sure you have inserted the Debian installation media you booted from, to continue with the installation.
he: נא לוודא כי הכנסת את אמצעי האתחול של דביאן ממנו הפעלת את המערכת לפני המשך ההתקנה.

note: Type: text Description :sl3:
en: Checking integrity of installation image
he: תקינות דמות ההתקנה נבדקת

note: Type: text Description :sl3:
en: Checking file: ${FILE}
he: קובץ בבדיקה: ${FILE}

note: Type: note Description :sl3:
en: UNetbootin media detected
he: זוהה אמצעי של UNetbootin

note: Type: note Description :sl3:
en: It appears that your installation medium was generated using UNetbootin. UNetbootin is regularly linked with difficult or unreproducible problem reports from users; if you have problems using this installation medium, please try your installation again without using UNetbootin before reporting issues.
he: נראה כי אמצעי ההתקנה שלך נוצר על ידי UNetbootin. אנו מקבלים ממשתמשים דיווחים רבים על קשיים ועל תקלות שלא ניתן לשחזר שקשורות ב־UNetbootin, אם נתקלת בבעיה עם אמצעי התקנה זה, נא לנסות להתקין שוב ללא UNetbootin בטרם דיווח על תקלות.

note: Type: note Description :sl3:
en: The installation guide contains more information on how to create a USB installation medium directly without UNetbootin.
he: מדריך ההתקנה מכיל מידע נוסף על אופן יצירת אמצעי התקנה באמצעות USB ישירות ללא UNetbootin.

note: Type: title Description :sl3:
en: Kernel version mismatch
he: אי התאמה בגרסת הליבה

note: Type: error Description :sl3:
en: Live system kernel and installer kernel don't match
he: גרסת הליבה של המערכת החיה אינה תואמת לגרסת הליבה של ההתקנה

note: Type: error Description :sl3: Both LIVE_KERNEL and DI_KERNEL are kernel version numbers, such as 2.6.32-5-486, 2.6.32-5-amd64, or 2.6.32-5-powerpc etc.
en: The installer can only be used if the kernel versions of the live system (${LIVE_KERNEL}) and of the installer (${DI_KERNEL}) are the same.
he: ניתן להשתמש בתכנית ההתקנה רק אם גרסת הליבה של המערכת החיה (${LIVE_KERNEL}) ושל תכנית ההתקנה (${DI_KERNEL}) זהות.

note: Type: error Description :sl3: Both LIVE_KERNEL and DI_KERNEL are kernel version numbers, such as 2.6.32-5-486, 2.6.32-5-amd64, or 2.6.32-5-powerpc etc.
en: Please reboot with the correct kernel (${DI_KERNEL}).
he: יש להפעיל מחדש עם גרסת ליבה נכונה (${DI_KERNEL}).

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Install the GRUB boot loader to the multipath device?
he: להתקין את מנהל האתחול GRUB על ההתקן רב־הנתיבי?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Installation of GRUB on multipath is experimental.
he: התקנה של GRUB על התקן רב־נתיבי היא ניסיונית.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: GRUB is always installed to the master boot record (MBR) of the multipath device. It is also assumed that the WWID of this device is selected as boot device in the system's FibreChannel adapter BIOS.
he: GRUB תמיד מותקן ל־MBR של ההתקן רב־הנתיבי. בנוסף ההנחה היא שה־WWID של ההתקן נבחר כהתקן אתחול ב־BIOS של מתאם ה־FibreChannel של המערכת.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The GRUB root device is: ${GRUBROOT}.
he: התקן השורש של GRUB הוא: ${GRUBROOT}.

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while setting up GRUB for the multipath device.
he: אירעה שגיאה בעת הקמת GRUB בהתקן רב־הנתיבי.

note: Type: error Description :sl3:
en: The GRUB installation has been aborted.
he: התקנת GRUB בוטלה.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (grub-installer)  #-#-#-#-# Type: select Choices #-#-#-#-#  templates.pot (iso-scan)  #-#-#-#-# :sl3:
en: Enter device manually
he: הזנת התקן באופן ידני

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Do you intend to use FireWire Ethernet?
he: האם בכוונתך להשתמש ב־FireWire Ethernet?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: No Ethernet card was detected, but a FireWire interface is present. It's possible, though unlikely, that with the right FireWire hardware connected to it, this could be your primary Ethernet interface.
he: לא זוהה כרטיס רשת אך קיים מנשק FireWire. יתכן, אך בלתי סביר, כי כאשר החומרה הנכונה מחוברת אל ה־FireWire, זה מנשק הרשת העיקרי שלך.

note: Type: string Description :sl3:
en: Additional parameters for module ${MODULE}:
he: משתנים נוספים עבור המודול ${MODULE}:

note: Type: string Description :sl3:
en: The module ${MODULE} failed to load. You may need to pass parameters to the module to make it work; this is common with older hardware. These parameters are often I/O port and IRQ numbers that vary from machine to machine and cannot be determined from the hardware. An example string looks something like "irq=7 io=0x220"
he: טעינת המודול ${MODULE} נכשלה. כנראה שיש להעביר למודול זה משתנים כדי שיעבוד. מדובר בהליך שגרתי אותו יש לבצע על התקני חומרה מיושנים. המשתנים האלה הם פתחת קלט/פלט ומספרי IRQ, על פי רוב, שמשתנים ממכונה למכונה ולא ניתן לזהות אותם מהחומרה. מחרוזת שכזאת עשויה להיראות כך „irq=7 io=0x220”

note: Type: string Description :sl3:
en: If you don't know what to enter, consult your documentation, or leave it blank to not load the module.
he: אם לא ברור לך מה עליך להקליד, יש לפנות לתיעוד או להשאיר ריק כדי לא לטעון את המודול.

note: Type: text Description Main menu item Translators: keep below 55 columns :sl3:
en: Detect virtual driver disks from hardware manufacturer
he: איתור כונני וירטואליים עם מנהלי התקנים שסופקו על ידי יצרן החומרה

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Load drivers from internal virtual driver disk?
he: לטעון מנהלי התקנים מכונן ויבטואלי פנימי?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Installing on this hardware may require some drivers provided by the manufacturer to be loaded from the built-in driver injection disk.
he: התקנה על סוג כזה של חומרה עשויה לדרוש טעינת מנהלי התקנים שסופקו על ידי היצרן מכונן הזרקת מנהלי ההתקנים המובנה.

note: Type: note Description :sl3:
en: Web server started, but network not running
he: שרת web הופעל, אך הרשת לא עובדת

note: Type: note Description :sl3:
en: A simple web server has been started on this computer to serve log files and debug info. However, the network is not set up yet. The web server will be left running, and will be accessible once the network is configured.
he: שרת גלישה פשוט הופעל על מחשב זה כדי להגיש קובצי רישום ופרטי ניפוי שגיעות. מעבר לכך, הרשת עדיין אינה זמינה. שרת הגלישה ימשיך לרוץ, ויהיה נגיש מהרגע שהרשת תוגדר.

note: Type: note Description :sl3:
en: Web server started
he: שרת web אותחל

note: Type: note Description :sl3:
en: A simple web server has been started on this computer to serve log files and debug info. An index of all the available log files can be found at http://${ADDRESS}/
he: על מחשב זה הופעל שרת גלישה בסיסי כדי להגיש קובצי יומנים ופרטי ניפוי שגיאות. ניתן למצוא את מפתח העניינים של כל קובצי היומנים הזמינים בכתובת http://${ADDRESS}/‎

note: Type: error Description :sl3:
en: Failed to mount the floppy
he: עגינת הדיסקט נכשלה

note: Type: error Description :sl3:
en: Either the floppy device cannot be found, or a formatted floppy is not in the drive.
he: כונן הדיסקטים לא נמצא, או שלא נמצא דיסקט מאותחל בכונן.

note: Type: text Description :sl3:
en: Detecting hardware to find hard drives
he: החומרה נבדקת לטובת איתור כוננים קשיחים

note: Type: text Description :sl3:
en: Searching drives for an installer ISO image
he: מתבצע חיפוש אחר כוננים עם תמונת ISO של תכנית ההתקנה

note: Type: text Description :sl3:
en: Mounting ${DRIVE}...
he: ${DRIVE} מעוגן…

note: Type: text Description :sl3:
en: Scanning ${DRIVE} (in ${DIRECTORY})...
he: ${DRIVE} נסרק (בתוך ${DIRECTORY})…

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Do full disk search for installer ISO image?
he: לבצע חיפוש מלא על הכונן לאיתור תמונת ISO של תכנית ההתקנה?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The quick scan for installer ISO images, which looks only in common places, did not find an installer ISO image. It's possible that a more thorough search will find the ISO image, but it may take a long time.
he: סריקה מהירה לאיתור תמונת ISO של תכנית ההתקנה, שמחפשת רק במקומות נפוצים, לא מצאה תמונת ISO של תכנית ההתקנה. יכול להיות שבדיקה יסודית יותר תמצא תמונת ISO, אך היא תיקח יותר זמן.

note: Type: error Description :sl3:
en: Failed to find an installer ISO image
he: הניסיון לאתר תמונת ISO של תכנית ההתקנה נכשל

note: Type: error Description :sl3:
en: No installer ISO images were found. If you downloaded the ISO image, it may have a bad filename (not ending in ".iso"), or it may be on a file system that could not be mounted.
he: לא נמצאו תמונות ISO של תכנית ההתקנה. אם הורדת תמונת ISO, יכול להיות ששם הקובץ לא תקין (כלומר לא מסתיים ב־„‎.iso”) או שהוא נמצא על מערכת קבצים שלא ניתן לעגן.

note: Type: error Description :sl3:
en: You'll have to use an alternative installation method, select another device to look for ISO image, or try again after you've fixed it.
he: יהי עליך להשתמש בשיטת התקנה חלופית, לבחור בהתקן אחר לחיפוש אחר תמונת ISO או לנסות שוב לאחר תיקון תמונת ה־ISO.

note: Type: error Description :sl3:
en: While one or more possible ISO images were found, they could not be mounted. The ISO image you downloaded may be corrupt.
he: אמנם נמצאו תמונה או כמה תמונות ISO של תכנית ההתקנה, אבל לא ניתן לעגן אותן. יכול להיות שתמונת ה־ISO שהורדת פגומה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No installer ISO image found
he: לא נמצאה תמונת ISO של תכנית ההתקנה

note: Type: error Description :sl3:
en: While one or more possible ISO images were found, they did not look like valid installer ISO images.
he: אמנם נמצאו תמונה או כמה תמונות ISO של תכנית ההתקנה, אבל הן לא נראות תמונות ISO תקניות של תכנית ההתקנה.

note: Type: note Description :sl3:
en: Successfully mounted ${SUITE} installer ISO image
he: ${SUITE}, תמונת ISO של תכנית ההתקנה, עוגנה בהצלחה

note: Type: note Description :sl3:
en: The ISO file ${FILENAME} on ${DEVICE} (${SUITE}) will be used as the installation ISO image.
he: קובץ ה־ISO‏ ${FILENAME} בתוך ${DEVICE} (${SUITE}) ישמש כתמונת ISO של תכנית ההתקנה.

note: Type: select Choices :sl3:
en: All detected devices
he: כל ההתקנים שזוהו

note: Type: select Description :sl3:
en: Device or partition to search for installation ISO(s):
he: התקן או מחיצה שבו יתקיים חיפוש אחר תמונות ISO להתקנה:

note: Type: select Description :sl3:
en: You can select a device, manually specify a non-detected device, or rescan available devices (useful for slow USB devices).
he: ביכולתך לבחור התקן, לקבוע ידנית התקן שלא התגלה, או לסרוק מחדש התקנים זמינים (שימושי עבור התקני USB איטיים).

note: Type: string Description :sl3:
en: Device name:
he: שם התקן:

note: Type: select Choices :sl3:
en: Full search
he: חיפוש מלא

note: Type: select Description :sl3:
en: ISO file to use:
he: קובץ ISO לשימוש:

note: Type: select Description :sl3:
en: One or multiple ISO files have been detected on the selected device(s). Please choose which one you want to use, or ask for a more thorough search.
he: קובץ ISO אחד או יותר התגלו על ההתקנים הנבחרים. נא לבחור באיזה מהם ברצונך להשתמש, או לבקש חיפוש יותר יסודי.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Is ISO file ${FILENAME} the correct image for installation?
he: האם קובץ ה־ISO בשם ${FILENAME} הוא התמונה הנכונה להתקנה?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The ISO file ${FILENAME} on ${DEVICE} (${SUITE}, code ${CODENAME}, self-described as '${DESCRIPTION}') will be used as the installation ISO image.
he: קובץ ה־ISO ששמו ${FILENAME} בתוך ${DEVICE} (${SUITE}, קוד ${CODENAME}, שמתאר את עצמו בתור ${DESCRIPTION}) ישמש כתמונת ISO של תכנית ההתקנה.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: If multiple ISO files exist on the same installer drive, you may select which one you want to use.
he: אם קיימים מגוון קובצי ISO על אותו התקן ההתקנה, ניתן לבחור באיזה מהם להשתמש.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Copy the ISO image into RAM before mounting it?
he: להעתיק את תמונת ה־ISO לזיכרון בטרם עגינתה?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: There is enough available memory to be able to copy the ISO image into RAM.
he: יש מספיק זיכרון זמין כדי להעתיק את תמונת ה־ISO לזיכרון.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Choosing this option allows reusing the disk hosting the ISO image. If you don't do it, the disk will be actively used to access the ISO image and it can't be partitioned by the installer.
he: בחירה באפשרות זו מאפשרת שימוש מחדש בכונן שמארח את תמונת ה־ISO. אם זאת לא בחירתך, הכונן ישמש באופן פעיל לטובת גישה לתמונת ה־ISO ולא ניתן יהיה לחלק אותו למחיצות באמצעות תכנית ההתקנה.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Note however that if you overwrite the disk containing the ISO image, you should not reboot before the end of the installation as you will not be able to restart the installer since the ISO image will be gone from the hard disk and memory.
he: לתשומת לבך, שכתוב על הכונן שמכיל את תמונת ה־ISO ימנע ממך להפעיל את המחשב מחדש בטרם סיום ההתקנה ולא תהיה לך אפשרות להפעיל מחדש את תכנית ההתקנה מאחר שתמונת ה־ISO תוסר מהכונן הקשיח ומהזיכרון.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Activate existing volume groups?
he: להפעיל קבוצות כרכים קיימות?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: ${COUNT} existing volume groups have been found. Please indicate whether you want to activate them.
he: נמצאו ${COUNT} קבוצות כרכים. נא לציין אם ברצונך להפעיל אותן.

note: Type: select Choices :sl3: LVM main menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Modify volume groups (VG)
he: עריכת קבוצת כרכים (VG)

note: Type: select Choices :sl3: LVM main menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Modify logical volumes (LV)
he: עריכת כרכים לוגיים (LV)

note: Type: select Choices :sl3: LVM main menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path Volume groups configurati
en: Leave
he: יציאה

note: Type: select Description :sl3:
en: LVM configuration action:
he: פעולות להגדרת מנהל מחיצות לוגיות:

note: Type: select Description :sl3:
en: This is the Logical Volume Manager configuration menu.
he: זהו התפריט להגדרת מנהל מחיצות לוגיות (LVM).

note: Type: select Choices :sl3: Volume groups configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Create volume groups
he: יצירת קבוצות כרכים

note: Type: select Choices :sl3: Volume groups configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Delete volume groups
he: מחיקת קבוצות כרכים

note: Type: select Choices :sl3: Volume groups configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Extend volume groups
he: הרחבת קבוצות כרכים

note: Type: select Choices :sl3: Volume groups configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Reduce volume groups
he: צמצום קבוצות כרכים

note: Type: select Description :sl3:
en: Volume groups configuration action:
he: פעולת הגדרת קבוצות כרכים:

note: Type: select Choices :sl3: Logical volumes configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Create logical volumes
he: יצירת כרכים לוגיים

note: Type: select Choices :sl3: Logical volumes configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Delete logical volumes
he: מחיקת כרכים לוגיים

note: Type: select Description :sl3:
en: Logical volumes configuration action:
he: פעולת הגדרת כרכים לוגיים:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Devices for the new volume group:
he: התקנים לקבוצת הכרכים החדשה:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please select the devices for the new volume group.
he: נא לבחור התקנים לקבוצת הכרכים החדשה.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (lvmcfg)  #-#-#-#-# Type: multiselect Description :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-crypto)  #-#-#-#-# #-#-#-#-#  templates.pot (partman-lvm)  #-#-#-#-#
en: You can select one or more devices.
he: ניתן לבחור התקן אחד או יותר.

note: Type: string Description :sl3:
en: Volume group name:
he: שם קבוצת כרכים:

note: Type: string Description :sl3:
en: Please enter the name you would like to use for the new volume group.
he: נא למלא את השם בו ברצונך להשתמש עבור קבוצת הכרכים.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (lvmcfg)  #-#-#-#-# Type: error Description :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-lvm)  #-#-#-#-#
en: No physical volumes selected
he: לא נבחרו כרכים פיזיים

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes were selected. The creation of a new volume group was aborted.
he: לא נבחרו כרכים פיזיים. יצירת קבוצת כרכים חדשה בוטלה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume group name entered
he: לא נבחר שם לקבוצת הכרכים

note: Type: error Description :sl3:
en: No name for the volume group has been entered.  Please enter a name.
he: לא נבחר שם לקבוצת הכרכים. נא להקליד שם.

note: Type: error Description :sl3:
en: Volume group name already in use
he: שם קבוצת הכרכים כבר בשימוש

note: #-#-#-#-#  templates.pot (lvmcfg)  #-#-#-#-# Type: error Description :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-auto-lvm)  #-#-#-#-# Type: string
en: The selected volume group name is already in use. Please choose another name.
he: השם שנבחר לקבוצת הכרכים כבר נמצא בשימוש. נא לבחור שם אחר.

note: Type: error Description :sl3:
en: Volume group name overlaps with device name
he: שם קבוצת הכרכים חופף לשם אחד ההתקנים

note: Type: error Description :sl3:
en: The selected volume group name overlaps with an existing device name. Please choose another name.
he: השם שנבחר לקבוצת הכרכים חופף לשם של התקן קיים. נא לבחור בשם אחר.

note: Type: select Description :sl3:
en: Volume group to delete:
he: קבוצת כרכים למחיקה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the volume group you wish to delete.
he: נא לבחור קבוצת כרכים שברצונך למחוק.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (lvmcfg)  #-#-#-#-# Type: error Description :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-lvm)  #-#-#-#-#
en: No volume group found
he: לא נמצאה קבוצת כרכים

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume group has been found.
he: לא נמצאה קבוצת כרכים.

note: Type: error Description :sl3:
en: The volume group may have already been deleted.
he: כנראה שקבוצת כרכים זו כבר נמחקה.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Really delete the volume group?
he: למחוק את קבוצת הכרכים?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Please confirm the ${VG} volume group removal.
he: נא לאשר את הסרת קבוצת הכרכים ${VG}.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while deleting volume group
he: שגיאה במחיקת קבוצת הכרכים

note: Type: error Description :sl3:
en: The selected volume group could not be deleted. One or more logical volumes may currently be in use.
he: לא ניתן למחוק את קבוצת הכרכים הנבחרת. כנראה שכרך לוגי אחד או יותר נמצא בשימוש כרגע.

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume group can be deleted.
he: אין קבוצת כרכים שניתן למחוק.

note: Type: select Description :sl3:
en: Volume group to extend:
he: קבוצת כרכים להרחבה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the volume group you wish to extend.
he: נא לבחור את קבוצת הכרכים שברצונך להרחיב.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Devices to add to the volume group:
he: התקנים להוספה לקבוצת הכרכים:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please select the devices you wish to add to the volume group.
he: נא לבחור התקנים שברצונך להוסיף לקבוצת הכרכים.

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes were selected. Extension of the volume group was aborted.
he: לא נבחרו כרכים פיזיים. הרחבת קבוצת הכרכים בוטלה.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while extending volume group
he: אירעה שגיאה בזמן הרחבת קבוצת כרכים

note: Type: error Description :sl3:
en: The physical volume ${PARTITION} could not be added to the selected volume group.
he: לא ניתן להוסיף את הכרך הפיזי ${PARTITION} לקבוצת הכרכים הנבחרת.

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume group can be reduced.
he: לא ניתן לצמצם אף קבוצת כרכים.

note: Type: select Description :sl3:
en: Volume group to reduce:
he: קבוצת כרכים לצמצום:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the volume group you wish to reduce.
he: נא לבחור את קבוצת הכרכים אותה ברצונך לצמצם.

note: Type: select Description :sl3:
en: Device to remove from volume group:
he: התקן להסרה מקבוצת הכרכים:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the device you wish to remove from the volume group.
he: נא לבחור את ההתקן שברצונך להסיר מקבוצת הכרכים.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (lvmcfg)  #-#-#-#-# Type: error Description :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-lvm)  #-#-#-#-#
en: Error while reducing volume group
he: שגיאה בזמן צמצום קבוצת כרכים

note: Type: error Description :sl3:
en: The selected volume group (${VG}) could not be reduced. There is only one physical volume attached. Please delete the volume group instead.
he: לא ניתן לצמצם את קבוצת הכרכים הנבחרת ${VG}. רק כרך פיזי אחד קשור לקבוצת הכרכים. במקום לצמצם, נא למחוק את קבוצת הכרכים.

note: Type: error Description :sl3:
en: The physical volume ${PARTITION} could not be removed from the selected volume group.
he: הכרך הפיזי ${PARTITION} לא ניתן להסרה מקבוצת הכרכים הנבחרת.

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume groups were found for creating a new logical volume.  Please create more physical volumes and volume groups.
he: לא נמצאו קבוצות כרכים ליצירת כרך לוגי חדש. נא ליצור עוד כרכים פיזיים וקבוצות כרכים.

note: Type: error Description :sl3:
en: No free volume groups were found for creating a new logical volume. Please create more physical volumes and volume groups, or reduce an existing volume group.
he: לא נמצאו קבוצות כרכים פנויות ליצירת כרך לוגי חדש. יש ליצור כרכים פיזיים נוספים וקבוצות כרכים עליהם או לצמצם קבוצת כרכים קיימת.

note: Type: string Description :sl3:
en: Logical volume name:
he: שם כרך לוגי:

note: Type: string Description :sl3:
en: Please enter the name you would like to use for the new logical volume.
he: נא להקליד את השם הייעודי לכרך הלוגי החדש.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (lvmcfg)  #-#-#-#-# Type: select Description :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-lvm)  #-#-#-#-#
en: Volume group:
he: קבוצת כרכים:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the volume group where the new logical volume should be created.
he: נא לבחור את קבוצת הכרכים בה ייווצר הכרך הלוגי החדש.

note: Type: error Description :sl3:
en: No logical volume name entered
he: לא הוקלד שם כרך לוגי

note: Type: error Description :sl3:
en: No name for the logical volume has been entered.  Please enter a name.
he: לא הוקלד שם לכרך הלוגי, נא להקליד שם.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while creating a new logical volume
he: אירעה שגיאה בזמן יצירת כרך לוגי חדש

note: Type: error Description :sl3:
en: The name ${LV} is already in use by another logical volume on the same volume group (${VG}).
he: השם ${LV} כבר בשימוש על ידי כרך לוגי אחר באותה קבוצת כרכים (${VG}).

note: Type: string Description :sl3:
en: Logical volume size:
he: גודל כרך לוגי:

note: Type: string Description :sl3:
en: Please enter the size of the new logical volume. The size may be entered in the following formats: 10K (Kilobytes), 10M (Megabytes), 10G (Gigabytes), 10T (Terabytes). The default unit is Megabytes.
he: נא להקליד את גודל הכרך הלוגי החדש. את הגודל ניתן להקליד בצורות הבאות: 10K (קילובתים), 10M (מגה בתים), 10G (גיגה בתים), 10T (טרה בתים). יחידת בררת המחדל היא מגה בתים (M).

note: Type: error Description :sl3:
en: Unable to create a new logical volume (${LV}) on ${VG} with the new size ${SIZE}.
he: לא ניתן ליצור את הכרך הלוגי החדש (${LV}) בתוך ${VG} עם הגודל החדש ${SIZE}.

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume group has been found for deleting a logical volume.
he: לא נמצאה קבוצת כרכים למחיקת כרך לוגי.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the volume group which contains the logical volume to be deleted.
he: נא לבחור את קבוצת הכרכים שמכילה את הכרך הלוגי למחיקה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No logical volume found
he: לא נמצא כרך לוגי

note: Type: error Description :sl3:
en: No logical volume has been found.  Please create a logical volume first.
he: לא נמצא כרך לוגי. יש ליצור כרך לוגי תחילה.

note: Type: select Description :sl3:
en: Logical volume:
he: כרך לוגי:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the logical volume to be deleted on ${VG}.
he: נא לבחור כרך לוגי למחיקה מתוך ${VG}.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while deleting the logical volume
he: אירעה שגיאה בזמן מחיקת כרך לוגי

note: Type: error Description :sl3:
en: The logical volume (${LV}) on ${VG} could not be deleted.
he: הכרך הלוגי (${LV}) על ${VG} לא ניתן למחיקה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No usable physical volumes found
he: לא נמצאו כרכים פיזיים שמישים

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes (i.e. partitions) were found in your system. All physical volumes may already be in use. You may also need to load some required kernel modules or re-partition the hard drives.
he: לא נמצאו כרכים פיזיים (למשל: מחיצות) במערכת שלך. ייתכן כי כל הכרכים כבר בשימוש. כמו כן, יתכן שיהיה עליך לטעון כמה מודולים נחוצים של הליבה או לחלק את הכוננים למחיצות מחדש.

note: Type: error Description :sl3:
en: Logical Volume Manager not available
he: אין מנהל מחיצות לוגיות זמין

note: Type: error Description :sl3:
en: The current kernel doesn't support the Logical Volume Manager. You may need to load the lvm-mod module.
he: הליבה הנוכחית לא מכילה תמיכה במנהל מחיצות לוגיות. כדאי לטעון את המודול lvm-mod.

note: Type: error Description :sl3:
en: Multidisk (MD) not available
he: התקנים מרובי כוננים (MD) לא זמינים

note: Type: error Description :sl3:
en: The current kernel doesn't seem to support multidisk devices. This should be solved by loading the needed modules.
he: הליבה הנוכחית לא מכילה תמיכה בהתקנים מרובי כוננים. ניתן לפתור זאת על ידי טעינת המודולים הנדרשים.

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Create MD device
he: יצירת התקן מרובה כוננים (MD)

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Delete MD device
he: מחיקת התקן מרובה כוננים (MD)

note: #-#-#-#-#  templates.pot (mdcfg)  #-#-#-#-# Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-crypto)  #-#-#-#-# #-#-#-#-#  templates.pot (partm
en: Finish
he: סיום

note: Type: select Description :sl3:
en: Multidisk configuration actions
he: פעולות הגדרת התקנים מרובי כוננים

note: Type: select Description :sl3:
en: This is the Multidisk (MD) and software RAID configuration menu.
he: זהו תפריט להגדרת התקנים מרובי כוננים (MD) ו־RAID מבוסס תכנה.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select one of the proposed actions to configure multidisk devices.
he: נא לבחור את אחת הפעולות הבאות להגדרת התקנים מרובי כוננים.

note: Type: error Description :sl3:
en: No RAID partitions available
he: אין מחיצות RAID זמינות

note: Type: error Description :sl3:
en: No unused partitions of the type "Linux RAID Autodetect" are available. Please create such a partition, or delete an already used multidisk device to free its partitions.
he: אין מחיצות פנויות מסוג „Linux RAID Autodetect”. עליך ליצור מחיצה כזאת או למחוק התקן מרובה כוננים שנמצא בשימוש כדי לשחרר את המחיצות שלו.

note: Type: error Description :sl3:
en: If you have such partitions, they might contain actual file systems, and are therefore not available for use by this configuration utility.
he: אם יש לך מחיצות כאלה, הן עלולות להכיל מערכות קבצים אמתיות ולכן לא תהיינה זמינות לשימוש על ידי כלי הגדרות זה.

note: Type: error Description :sl3:
en: Not enough RAID partitions available
he: אין מספיק מחיצות RAID זמינות

note: Type: error Description :sl3:
en: There are not enough RAID partitions available for your selected configuration.  You have ${NUM_PART} RAID partitions available but your configuration requires ${REQUIRED} partitions.
he: אין מספיק מחיצות RAID זמינות לטובת ההגדרות שבחרת. יש לך ${NUM_PART} מחיצות RAID זמינות, אך ההגדרות שלך דורשות ${REQUIRED} מחיצות.

note: Type: select Description :sl3:
en: Multidisk device type:
he: סוג התקן מרובה כוננים:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please choose the type of the multidisk device to be created.
he: נא לבחור את סוג ההתקן מרובה הכוננים שייווצר.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Active devices for the RAID0 multidisk device:
he: התקנים פעילים בהתקן מרובה כוננים מסוג RAID0:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: You have chosen to create a RAID0 array. Please choose the active devices in this array.
he: בחרת ליצור מערך RAID0. כעת יש לבחור את ההתקנים הפעילים במערך זה.

note: Type: string Description :sl3:
en: Number of active devices for the RAID${LEVEL} array:
he: מספר ההתקנים הפעילים עבור מערך RAID${LEVEL}:

note: Type: string Description :sl3:
en: The RAID${LEVEL} array will consist of both active and spare partitions. The active partitions are those used, while the spare devices will only be used if one or more of the active devices fail. A minimum of ${MINIMUM} active devices is required.
he: המערך מסוג RAID${LEVEL} יהיה מורכב ממחיצות פעילות ומחיצות עתודה. המחיצות הפעילות הן אלה שבשימוש, בעוד שמחיצות העתודה תהיינה בשימוש רק אם אחת המחיצות הפעילות תיכשלנה. הכמות המזערית של ההתקנים הפעילים הנדרשת היא ${MINIMUM}.

note: Type: string Description :sl3:
en: NOTE: this setting cannot be changed later.
he: הערה: לא ניתן לשנות הגדרות אלה אחר כך.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Active devices for the RAID${LEVEL} multidisk device:
he: התקנים פעילים בהתקן מרובה כוננים מסוג RAID${LEVEL}:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: You have chosen to create a RAID${LEVEL} array with ${COUNT} active devices.
he: בחרת ליצור את המערך RAID${LEVEL} עם ${COUNT} התקנים פעילים.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please choose which partitions are active devices. You must select exactly ${COUNT} partitions.
he: נא לבחור אילו מחיצות הן התקנים פעילים. עליך לבחור בדיוק ${COUNT} מחיצות.

note: Type: string Description :sl3:
en: Number of spare devices for the RAID${LEVEL} array:
he: מספר התקני עתודה במערך RAID${LEVEL}:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Spare devices for the RAID${LEVEL} multidisk device:
he: התקני עתודה עבור התקן מרובה כוננים מסוג RAID${LEVEL}:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: You have chosen to create a RAID${LEVEL} array with ${COUNT} spare devices.
he: בחרת ליצור את המערך RAID${LEVEL} עם ${COUNT} התקני עתודה.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please choose which partitions will be used as spare devices. You may choose up to ${COUNT} partitions. If you choose less than ${COUNT} devices, the remaining partitions will be added to the array as "missing". You will be able to add them later to the array.
he: נא לבחור אילו מהמחיצות ישמשו כעתודה. ניתן לבחור עד ${COUNT} מחיצות. אם בחרת פחות מ־${COUNT}, השאר תצורפנה למערך כנעדרות. ניתן להוסיף אותן אחר כך למערך.

note: Type: string Description :sl3:
en: Layout of the RAID10 multidisk device:
he: פריסת התקן מרובה כוננים מסוג RAID10:

note: Type: string Description :sl3:
en: The layout must be n, o, or f (arrangement of the copies) followed by a number (number of copies of each chunk). The number must be smaller or equal to the number of active devices.
he: הפריסה חייבת להיות n,‏ o או f (סידור ההעתקים) שאחריו יבוא מספר (מספר העותקים של כל גוש). המספר חייב להיות קטן או שווה למספר ההתקנים הפעילים.

note: Type: string Description :sl3:
en: The letter is the arrangement of the copies:
     n - near copies: Multiple copies of one data block are at similar
         offsets in different devices.
     f - far copies: Multiple copies have very different offsets
     o - offset copies: Rather than the chunks being duplicated within a
         stripe, whole stripes are duplicated but are rotated by one
         device so duplicate blocks are on different devices.
he: האות מציינת את סידור ההעתקים:
    ‚n’ - העתקים קרובים: מגוון העתקים של מקטע נתונים אחד נמצאים במיקומים
            יחסיים דומים בהתקנים שונים.
     ‚f’ - העתקים רחוקים: העתקים של מקטע נמצאים במיקומים יחסיים שונים מאוד.
    ‚o’ - העתקים במיקומים יחסיים: במקום לשכפל גושים באותו הפס, פסים שלמים
            משוכפלים אבל מוסטים התקן אחד הצידה, כך שהעתקים של בלוקים נמצאים
            בהתקנים שונים.

note: Type: select Description :sl3:
en: Multidisk device to be deleted:
he: התקן מרובה כוננים למחיקה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Deleting a multidisk device will stop it and clear the superblock of all its components.
he: מחיקת התקן מרובה כוננים תפסיק אותו ותמחק את מקטע העל (superblock) של כל רכיביו.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please note this will not immediately allow you to reuse the partitions or devices in a new multidisk device. The array will however be unusable after the deletion.
he: נא לשים לב שפעולה זאת לא תאפשר לך להשתמש מחדש במחיצות או בהתקנים בהתקן מרובה כוננים חדש באופן מיידי. עם זאת, המערך יהיה לא שמיש לאחר המחיקה.

note: Type: select Description :sl3:
en: If you select a device for deletion, you will get some information about it and you will be given the option of aborting this operation.
he: בעת בחירת התקן למחיקה, יופיעו פרטים עליו ותינתן לך האפשרות לבטל את הפעולה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No multidisk devices available
he: אין התקנים מרובי כוננים זמינים

note: Type: error Description :sl3:
en: No multidisk devices are available for deletion.
he: אין התקנים מרובי כוננים זמינים למחיקה.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Really delete this multidisk device?
he: למחוק את ההתקן מרובה הכוננים הזה?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Please confirm whether you really want to delete the following multidisk device:
he: נא לאשר אם ברצונך למחוק את ההתקן מרובה הכוננים הבא:

note: Type: boolean Description :sl3:
en:  Device:            ${DEVICE}
     Type:              ${TYPE}
     Component devices:
he:  התקן:            ${DEVICE}
     סוג:              ${TYPE}
     התקנים מרכיבים:

note: Type: error Description :sl3:
en: Failed to delete the multidisk device
he: מחיקת ההתקן מרובה הכוננים נכשלה

note: Type: error Description :sl3:
en: There was an error deleting the multidisk device. It may be in use.
he: התרחשה שגיאה במחיקת התקן מרובה כוננים. יכול להיות שהוא בשימוש.

note: Type: string Description :sl3:
en: Waiting time (in seconds) for link detection:
he: זמן המתנה (בשניות) לזיהוי חיבור:

note: Type: string Description :sl3:
en: Please enter the maximum time you would like to wait for network link detection.
he: נא להקליד את פרק הזמן המרבי להמתנה לזיהוי חיבור.

note: Type: error Description :sl3:
en: Invalid network link detection waiting time
he: זמן ההמתנה לזיהוי חיבור רשת שגוי

note: Type: error Description :sl3:
en: The value you have provided is not valid. The maximum waiting time (in seconds) for network link detection must be a positive integer.
he: הערך שציינת שגוי. זמן ההמתנה המרבי (בשניות) לזיהוי חיבור לרשת חייב להיות מספר שלם וחיובי.

note: Type: error Description IPv6 :sl3:
en: IPv6 unsupported on point-to-point links
he: ‫IPv6 אינו נתמך בחיבורי נקודה לנקודה (point-to-point)

note: Type: error Description IPv6 :sl3:
en: IPv6 addresses cannot be configured on point-to-point links.  Please use an IPv4 address, or go back and select a different network interface.
he: לא ניתן להגדיר כתובות IPv6 עבור חיבורי נקודה לנקודה (point-to-point). נא להשתמש בכתובת IPv4 או לחזור ולבחור במנשק רשת אחר.

note: Type: text Description :sl3:
en: Continue installation remotely using SSH
he: להמשיך את ההתקנה מרחוק דרך SSH

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Start installer
he: הפעלת תכנית ההתקנה

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Start installer (expert mode)
he: הפעלת תכנית ההתקנה (מצב מומחה)

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Start shell
he: הפעלת מעטפת

note: Type: select Description :sl3:
en: Network console option:
he: אפשרות מסוף רשת:

note: Type: select Description :sl3:
en: This is the network console for the Debian installer. From here, you may start the Debian installer, or execute an interactive shell.
he: זהו מסוף הרשת עבור תכנית ההתקנה של דביאן. מכאן ניתן להפעיל את התפריט הראשי של תכנית ההתקנה או להריץ מעטפת אינטראקטיבית.

note: Type: select Description :sl3:
en: To return to this menu, you will need to log in again.
he: כדי לחזור לתפריט זה, יש להיכנס למערכת מחדש.

note: Type: text Description :sl3:
en: Generating SSH host key
he: נוצר מפתח SSH למחשב

note: Type: password Description :sl3:
en: Remote installation password:
he: ססמת התקנה מרוחקת:

note: Type: password Description :sl3:
en: You need to set a password for remote access to the Debian installer. A malicious or unqualified user with access to the installer can have disastrous results, so you should take care to choose a password that is not easy to guess. It should not be a word found in the dictionary, or a word that could be easily associated with you, like your middle name.
he: יש להגדיר סיסמה לגישה מרחוק לתכנית ההתקנה של דביאן. משתמש לא מורשה או עם כוונות זדון יכול לגרום לתוצאות הרסנית, כלומר כדאי לבחור סיסמה שאינה קלה לניחוש. בנוסף, זאת לא צריכה להיות מילה שמופיעה במילון או מילה שמקושרת אליך באופן מובהק (שם אמצעי, תאריך לידה וכו׳).

note: Type: password Description :sl3:
en: This password is used only by the Debian installer, and will be discarded once you finish the installation.
he: השימוש בסיסמה יהיה לטובת תכנית ההתקנה של דביאן בלבד, היא לא תהיה תקפה עוד לאחר ההתקנה.

note: Type: password Description :sl3:
en: Please enter the same remote installation password again to verify that you have typed it correctly.
he: יש למלא שוב את ססמת ההתקנה מרחוק כדי לוודא שהקלדת אותה נכון.

note: Type: error Description :sl3:
en: Password mismatch
he: אין התאמה בין הסיסמאות

note: Type: error Description :sl3:
en: The two passwords you entered were not the same. Please enter a password again.
he: שתי הסיסמאות שמילאת אינן זהות, נא להכניס את הסיסמה שוב.

note: Type: note Description :sl3:
en: Start SSH
he: הפעלת SSH

note: Type: note Description :sl3:
en: To continue the installation, please use an SSH client to connect to the IP address ${ips} and log in as the "installer" user. For example:
he: כדי להמשיך את ההתקנה, יש להשתמש בלקוח SSH כדי להתחבר לכתובת ה־IP‏ ${ips} ולהיכנס למערכת עם המשתמש „installer”. לדוגמה:

note: Type: note Description :sl3:
en: The fingerprint of this SSH server's host key is: ${fingerprint}
he: טביעת האצבע של המפתח של שרת SSH זה היא: ${fingerprint}

note: Type: note Description :sl3:
en: Please check this carefully against the fingerprint reported by your SSH client.
he: יש לבדוק בזהירות את טביעת האצבע הזאת מול טביעת האצבע שמוצגת בלקוח ה־SSH שלך.

note: Type: error Description :sl3:
en: Could not fetch SSH authorized keys
he: לא ניתן לקבל מפתחות SSH מאושרים

note: Type: error Description :sl3: Translators: do NOT translate the "LOCATION" variable name
en: An error occurred while fetching SSH authorized keys from ${LOCATION}.
he: אירעה שגיאה בזמן קבלת מפתחות SSH מאושרים מ־${LOCATION}.

note: Type: note Description :sl3:
en: No boot loader installed
he: לא הותקן מנהל אתחול

note: Type: note Description :sl3:
en: No boot loader has been installed, either because you chose not to or because your specific architecture doesn't support a boot loader yet.
he: לא הותקן מנהל אתחול, או בגלל שבחרת לא להתקין או כי אין מנהל אתחול לארכיטקטורה שלך.

note: Type: note Description :sl3:
en: You will need to boot manually with the ${KERNEL} kernel on partition ${BOOT} and ${ROOT} passed as a kernel argument.
he: עליך לאתחל ידנית עם הליבה ${KERNEL} על המחיצה ${BOOT} עם העברת המשתנה ${ROOT} לליבה.

note: Type: text Description :sl3: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: Guided - use entire disk and set up encrypted LVM
he: חלוקה מודרכת - ניצול כל שטח הכונן והגדרת LVM מוצפן

note: Type: string Description :sl3:
en: Name of the volume group for the new system:
he: שם קבוצת הכרכים למערכת החדשה:

note: Type: error Description :sl3:
en: This happened because the selected recipe does not contain any partition that can be created on LVM volumes.
he: מצב זה קרה כנראה כיוון שהמרשם הנבחר לא מכיל מחיצה אותה ניתן ליצור על כרכי מנהל מחיצות לוגיות.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Continue installation without /boot partition?
he: להמשיך את ההתקנה ללא מחיצת ‎/boot?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The recipe you selected does not contain a separate partition for /boot. This is normally needed to allow you to boot the system when using LVM.
he: המרשם שנבחר אינו מכיל מחיצה נפרדת עבור ‎/boot. כדי לאפשר את הפעלת את המערכת בעת שימוש במנהל מחיצות לוגיות עדיף להגדיר את המחיצה כך.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: You can choose to ignore this warning, but that may result in a failure to reboot the system after the installation is completed.
he: ניתן לבחור להתעלם מאזהרה זאת, אך כתוצאה מכך יתכן שלא ניתן יהיה לאתחל את המערכת לאחר סיום ההתקנה.

note: Type: error Description :sl3:
en: The volume group name used to automatically partition using LVM is already in use. Lowering the priority for configuration questions will allow you to specify an alternative name.
he: שם קבוצת הכרכים שמשמש לחלוקה אוטומטית למחיצות עם מנהל המחיצות הלוגיות כבר נמצא בשימוש. הורדת העדיפות של שאלות ההגדרה תאפשר לך לבחור שם חלופי.

note: Type: error Description :sl3:
en: Unexpected error while creating volume group
he: שגיאה לא צפויה בזמן יצירת קבוצת כרכים

note: Type: error Description :sl3:
en: Autopartitioning using LVM failed because an error occurred while creating the volume group.
he: חלוקה אוטומטית למחיצות בעזרת מנהל המחיצות הלוגיות נכשלה עקב שגיאה שהתרחשה במהלך יצירת קבוצת הכרכים.

note: Type: text Description :sl3:
en: Multiple disks (%s)
he: כוננים מרובים (%s)

note: Type: error Description :sl3:
en: Non-existing physical volume
he: כרך פיזי לא קיים

note: Type: error Description :sl3:
en: A volume group definition contains a reference to a non-existing physical volume.
he: הגדרת קבוצת הכרכים מכילה הפניה לכרך פיזי שאינו קיים.

note: Type: error Description :sl3:
en: Please check that all devices are properly connected. Alternatively, please check the automatic partitioning recipe.
he: נא לבדוק שכל ההתקנים מחוברים כראוי. לחלופין, יש לבדוק את מרשם החלוקה האוטומטית למחיצות.

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volume defined in volume group
he: בקבוצת הכרכים לא מוגדר כרך פיזי

note: Type: error Description :sl3:
en: The automatic partitioning recipe contains the definition of a volume group that does not contain any physical volume.
he: מרשם החלוקה האוטומטית למחיצות מכיל הגדרת קבוצת כרכים, שאינה מכילה אף כרך פיזי.

note: Type: error Description :sl3:
en: Please check the automatic partitioning recipe.
he: נא לבדוק את מרשם החלוקה האוטומטית למחיצות.

note: Type: string Description :sl3:
en: Amount of volume group to use for guided partitioning:
he: כמות קבוצות כרכים לשימוש לטובת חלוקה מודרכת למחיצות:

note: Type: string Description :sl3:
en: You may use the whole volume group for guided partitioning, or part of it. If you use only part of it, or if you add more disks later, then you will be able to grow logical volumes later using the LVM tools, so using a smaller part of the volume group at installation time may offer more flexibility.
he: אפשר להשתמש בכל הגודל עבור הגדרת המחיצות המודרכת או בחלק ממנו. בחירה בחלק ממנו או הוספה של כוננים נוספים אח״כ, תאפשר לך להגדיל את הנפח בצורה לוגית בהמשך בעזרת LVM, כך ששימוש בחלק קטן יותר מהנפח בזמן ההתקנה יציע גמישות יתר.

note: Type: string Description :sl3:
en: The minimum size of the selected partitioning recipe is ${MINSIZE} (or ${PERCENT}); please note that the packages you choose to install may require more space than this. The maximum available size is ${MAXSIZE}.
he: הגודל המזערי של הגדרת המחיצה שנבחרה הוא ${MINSIZE} (או ${PERCENT}); נא לשים לב שייתכן שהחבילות שבחרת להתקין ידרשו יותר מקום מזה. הגדול הזמין המרבי הוא ${MAXSIZE}.

note: Type: error Description :sl3:
en: Invalid input
he: קלט בלתי חוקי

note: Type: error Description :sl3:
en: You entered "${INPUT}", which was not recognized as a valid size.
he: מילאת „${INPUT}”, אשר אינו מזוהה כגדול חוקי.

note: Type: error Description :sl3:
en: ${SIZE} is too big
he: ${SIZE} גדול מדי

note: Type: error Description :sl3:
en: You asked for ${SIZE} to be used for guided partitioning, but the available space is only ${MAXSIZE}.
he: בחרת ב־${SIZE} כגודל לשימוש בחלוקת המחיצות המודרכת, אך הגודל הזמין הוא ${MAXSIZE} בלבד.

note: Type: error Description :sl3:
en: ${SIZE} is too small
he: ${SIZE} קטן מידי

note: Type: error Description :sl3:
en: You asked for ${SIZE} to be used for guided partitioning, but the selected partitioning recipe requires at least ${MINSIZE}.
he: בחרת ב־${SIZE} כגודל לשימוש בחלוקת המחיצות המודרכת, אך הגדרת חלוקת המחיצות שבחרת דורשת ${MINSIZE} לפחות.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while setting up RAID
he: שגיאה בזמן הגדרת RAID

note: Type: error Description :sl3:
en: An unexpected error occurred while setting up a preseeded RAID configuration.
he: שגיאה לא צפויה התרחשה בזמן עיבוד הגדרות RAID שהוזנו מראש (preseed).

note: Type: error Description :sl3:
en: Not enough RAID partitions specified
he: לא צוינו מספיק מחיצות RAID

note: Type: error Description :sl3:
en: There are not enough RAID partitions specified for your preseeded configuration. You need at least 3 devices for a RAID5 array.
he: לא צוינו מספיק מחיצות RAID בשביל ההגדרות שהוזנו מראש. נדרשים לפחות שלושה התקנים עבור מערך מסוג RAID5.

note: Type: text Description For example MMC/SD card #1 (mmcblk0) :sl3:
en: MMC/SD card #%s (%s)
he: כרטיס MMC‏/SD מס׳ %s‏ (%s)

note: Type: text Description For example MMC/SD card #1, partition #2 (mmcblk0p2) :sl3:
en: MMC/SD card #%s, partition #%s (%s)
he: כרטיס MMC/SD מס׳ %s, מחיצה מס׳ %s‏ (%s)

note: Type: text Description :sl3:
en: RAID%s device #%s
he: התקן RAID%s מס׳ %s

note: Type: text Description :sl3:
en: Encrypted volume (%s)
he: כרך מוצפן (%s)

note: Type: text Description Translators: "multipath" is a pretty tricky term to translate You'll find some documentation about it at http://www.redhat.com/docs/manuals/csgfs/browse/4.6/DM_Multipath/index.html "Short" definition: Device Mapper Multipathing (DM-Multipath) allows you to configure multiple I
en: Multipath %s (WWID %s)
he: %s רב־נתיבים (מזהה בינלאומי %s)

note: Type: text Description :sl3:
en: Multipath %s (partition #%s)
he: התקן רב נתיבי %s (מחיצה מס׳ %s)

note: Type: text Description :sl3:
en: Loopback (loop%s)
he: לולאה פנימית (loop%s)

note: Type: text Description File system name Keep translations short enough :sl3:
en: physical volume for encryption
he: כרך פיזי להצפנה

note: Type: text Description This is related to "encryption method" Encryption type for a file system Translations should be kept below 40 columns :sl3:
en: Device-mapper (dm-crypt)
he: ממפה התקנים (dm-crypt)

note: Type: text Description This is related to "encryption method" Encryption type for a file system Translations should be kept below 40 columns :sl3:
en: Firmware-backed self-encrypting disk (vendor-implemented OPAL with LUKS2)
he: כונן שמצפין את עצמו בגיבוי קושחה (OPAL בהטמעת היצרן עם LUKS2)

note: Type: text Description This is related to "encryption method" Encryption type for a file system :sl3:
en: not active
he: לא פעיל

note: Type: text Description Should be kept below 24 columns :sl3:
en: Encryption method:
he: שיטת הצפנה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Encryption method for this partition:
he: שיטת ההצפנה עבור המחיצה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Changing the encryption method will set other encryption-related fields to their default values for the new encryption method.
he: שינוי שיטת ההצפנה ישנה את ערכיהם של שדות אחרים הקשורים להצפנה לערכי בררת המחדל שלהם, בהתאם לשיטת ההצפנה החדשה.

note: Type: text Description Should be kept below 24 columns :sl3:
en: Encryption:
he: הצפנה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Encryption for this partition:
he: הצפנה עבור מחיצה זו:

note: Type: text Description Should be kept below 24 columns :sl3:
en: Key size:
he: גודל מפתח:

note: Type: select Description :sl3:
en: Key size for this partition:
he: גודל המפתח עבור מחיצה זו:

note: Type: text Description An initialization vector is the initial value used to seed the encryption algorithm Should be kept below 24 columns :sl3:
en: IV algorithm:
he: אלגוריתם לווקטור אתחול:

note: Type: select Description An initialization vector is the initial randomness used to seed the encryption algorithm :sl3:
en: Initialization vector generation algorithm for this partition:
he: אלגוריתם יצירת וקטור אתחול של המחיצה:

note: Type: select Description An initialization vector is the initial randomness used to seed the encryption algorithm :sl3:
en: Different algorithms exist to derive the initialization vector for each sector. This choice influences the encryption security. Normally, there is no reason to change this from the recommended default, except for compatibility with older systems.
he: קיימים אלגוריתמים שונים להפעלת וקטור האתחול עבור כל מקטע ומקטע. בחירה זאת משפיעה על אבטחת ההצפנה. בדרך כלל, אין סיבה לשנות זאת מבררת המחדל המומלצת, למעט תאימות למערכות ישנות יותר.

note: Type: text Description Should be kept below 24 columns :sl3:
en: Encryption key:
he: מפתח הצפנה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Type of encryption key for this partition:
he: סוג מפתח ההצפנה עבור מחיצה זו:

note: Type: text Description Should be kept below 24 columns :sl3:
en: Encryption key hash:
he: גיבוב מפתח הצפנה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Type of encryption key hash for this partition:
he: סוג גיבוב מפתח (hash) עבור מחיצה זו:

note: Type: select Description :sl3:
en: The encryption key is derived from the passphrase by applying a one-way hash function to it. Normally, there is no reason to change this from the recommended default and doing so in the wrong way can reduce the encryption strength.
he: מפתח הצפנה זה נגזר על ידי החלת פונקציית גיבוב חד כיוונית על מילת צופן. בדרך כלל, אין סיבה לשנות הגדרה זו למשהו שאינו בררת המחדל ושינוי להגדרה שגויה יכול לפגוע ביעילות ההצפנה.

note: Type: text Description Should be kept below 24 columns :sl3: Type: select
en: OPAL self-encryption nested with dm-crypt:
he: OPAL שמצפין את עצמו בקינון עם dm-crypt:

note: Type: select Description :sl3:
en: Some disks support self-encryption. This is a hardware feature that, if enabled via this option, will be used together with dm-crypt to provide a double layer of encryption.
he: חלק מהכוננים תומכים בהצפנה עצמית. זאת יכולת חומרה, שבהינתן שהאפשרות הזאת נבחרה, תשתלב עם dm-crypt כדי לספק שכבת הצפנה כפולה.

note: Type: text Description This shows up in a screen summarizing options and will be followed by "yes" or "no" :sl3:
en: Erase data:
he: למחוק מידע:

note: Type: text Description :sl3:
en: Erase data on this partition
he: מחיקת המידע על מחיצה זו

note: Type: text Description :sl3:
en: Factory reset this entire disk (ALL data will be lost)
he: איפוס יצרן של הכונן כולו (כל הנתונים ילכו לאיבוד)

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Really erase the data on ${DEVICE}?
he: למחוק את כל המידע על ${DEVICE}?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The data on ${DEVICE} will be overwritten with zeroes. It can no longer be recovered after this step has completed. This is the last opportunity to abort the erase.
he: המידע על ${DEVICE} ישוכתב באפסים. הוא לא יהיה ניתן לשחזור לאחר סיום שלב זה. זאת ההזדמנות האחרונה לביטול המחיקה.

note: Type: text Description :sl3:
en: Erasing data on ${DEVICE}
he: המידע על הכונן ${DEVICE} נמחק

note: Type: text Description :sl3:
en: The installer is now overwriting ${DEVICE} with zeroes to delete its previous contents. This step may be skipped by cancelling this action.
he: תכנית ההתקנה משכתבת כעת את ${DEVICE} באפסים כדי למחוק את התוכן הקודם שעליו. ניתן לדלג על צעד זה על ידי ביטול הפעולה הזו.

note: Type: error Description :sl3:
en: Erasing data on ${DEVICE} failed
he: מחיקת המידע על ${DEVICE} נכשלה

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while trying to overwrite the data on ${DEVICE} with zeroes. The data has not been erased.
he: התרחשה שגיאה בעת הניסיון לשכתב מידע על ${DEVICE} באפסים. המידע לא נמחק.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The data on ${DEVICE} will be overwritten with random data. It can no longer be recovered after this step has completed. This is the last opportunity to abort the erase.
he: המידע על ${DEVICE} ישוכתב במידע אקראי. הוא לא יהיה ניתן לשחזור לאחר סיום שלב זה. זאת ההזדמנות האחרונה לביטול המחיקה.

note: Type: text Description :sl3:
en: The installer is now overwriting ${DEVICE} with random data to prevent meta-information leaks from the encrypted volume. This step may be skipped by cancelling this action, albeit at the expense of a slight reduction of the quality of the encryption.
he: תכנית ההתקנה משכתבת כעת את ${DEVICE} במידע אקראי כדי למנוע דליפות נתוני על מהכרך המוצפן. ניתן לדלג על צעד זה על ידי ביטול הפעולה הזו, במחיר של הפחתה קלה באיכות ההצפנה.

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while trying to overwrite ${DEVICE} with random data. Recovery of the device's previous contents is possible and meta-information of its new contents may be leaked.
he: אירעה שגיאה בעת ניסיון לשכתוב ${DEVICE} במידע אקראי. שחזור התכנים הקודמים של ההתקן אפשריים ונתוני העל של התכנים החדשים שלו עשויים לדלוף.

note: Type: text Description :sl3:
en: Setting up encryption...
he: ההצפנה מוגדרת…

note: Type: text Description :sl3:
en: Configure encrypted volumes
he: הגדרת כרכים מוצפנים

note: Type: note Description :sl3:
en: No partitions to encrypt
he: אין מחיצות להצפנה

note: Type: note Description :sl3:
en: No partitions have been selected for encryption.
he: לא נבחרו מחיצות להצפנה.

note: Type: note Description :sl3:
en: Required programs missing
he: תכניות נחוצות חסרות

note: Type: note Description :sl3:
en: This build of debian-installer does not include one or more programs that are required for partman-crypto to function correctly.
he: הרכבה זו של תכנית ההתקנה של דביאן אינה כוללת תכנית אחת או יותר שנחוצות לטובת הפעילות התקינה של partman-crypto.

note: Type: error Description :sl3:
en: Required encryption options missing
he: חסרות אפשרות הצפנה נדרשות

note: Type: error Description :sl3:
en: The encryption options for ${DEVICE} are incomplete. Please return to the partition menu and select all required options.
he: אפשרויות ההצפנה עבור ${DEVICE} אינן שלמות. יש לחזור אחורה אל תפריט החלוקה למחיצות ולבחור את כל האפשרויות הנדרשות.

note: Type: text Description :sl3: Translators: this string is used to assemble a string of the format "$specify_option: $missing". If this proves to be a problem in your language, please contact the maintainer and we can do it differently.
en: missing
he: חסר

note: Type: text Description :sl3: What is "in use" is a partition
en: In use as physical volume for encrypted volume ${DEV}
he: בשימוש ככרך פיזי עבור כרך מוצפן ${DEV}

note: Type: error Description :sl3:
en: Encryption package installation failure
he: התקנת חבילת ההצפנה נכשלה

note: Type: error Description :sl3:
en: The kernel module package ${PACKAGE} could not be found or an error occurred during its installation.
he: חבילת מודול הליבה ${PACKAGE} לא נמצאה, או שהתרחשה שגיאה בזמן ההתקנה שלה.

note: Type: error Description :sl3:
en: It is likely that there will be problems setting up encrypted partitions when the system is rebooted. You may be able to correct this by installing the required package(s) later on.
he: כנראה תופענה תקלות בהגדרת מחיצות מוצפנות בעת הפעלת המערכת מחדש. יכול להיות שניתן לתקן זאת על ידי התקנת החבילות הנחוצות בהמשך.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Write the changes to disk and configure encrypted volumes?
he: לכתוב את השינויים לכוננים ולהגדיר כרכים מוצפנים?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Before encrypted volumes can be configured, the current partitioning scheme has to be written to disk.  These changes cannot be undone.
he: בטרם יתאפשר להגדיר כרכים מוצפנים, יש לכתוב את הרכב החלוקה הנוכחי לכונן. לא ניתן לבטל שינויים אלה.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: After the encrypted volumes have been configured, no additional changes to the partitions on the disks containing encrypted volumes are allowed. Please decide if you are satisfied with the current partitioning scheme for these disks before continuing.
he: לאחר הגדרת כרכים מוצפנים, לא ניתן לערוך שינויים נוספים במחיצות בכונן שמכיל את הכרכים המוצפנים. מוטב לקבל החלטה על שביעות רצונך בנוגע להרכב החלוקה הנוכחי של הכוננים האלה בטרם המשך התהליך.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep current partition layout and configure encrypted volumes?
he: לשמור את הפריסה הקיימת של המחיצות ולהגדיר כרכים מוצפנים?

note: Type: error Description :sl3:
en: Configuration of encrypted volumes failed
he: הגדרת כרכים מוצפנים נכשלה

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while configuring encrypted volumes.
he: אירעה שגיאה בזמן הגדרת כרכים מוצפנים.

note: Type: error Description :sl3:
en: The configuration has been aborted.
he: תהליך ההגדרה בוטל.

note: Type: error Description :sl3:
en: Initialisation of encrypted volume failed
he: אתחול כרך מוצפן נכשל

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while setting up encrypted volumes.
he: אירעה שגיאה בעת הגדרת כרכים מוצפנים.

note: Type: text Description :sl3: This is a key type for encrypted file systems It can be either protected by a passphrase, a keyfile of a random key This text is one of these choices, so keep it short
en: Passphrase
he: מילת צופן

note: Type: text Description :sl3: This is a key type for encrypted file systems It can be either protected by a passphrase, a keyfile of a random key This text is one of these choices, so keep it short
en: Keyfile (GnuPG)
he: קובץ מפתח (GnuPG)

note: Type: text Description :sl3: This is a key type for encrypted file systems It can be either protected by a passphrase, a keyfile of a random key This text is one of these choices, so keep it short
en: Random key
he: מפתח אקראי

note: Type: error Description :sl3:
en: Unsafe swap space detected
he: זוהה שטח החלפה לא מאובטח

note: Type: error Description :sl3:
en: An unsafe swap space has been detected.
he: זוהה שטח החלפה לא מאובטח.

note: Type: error Description :sl3:
en: This is a fatal error since sensitive data could be written out to disk unencrypted. This would allow someone with access to the disk to recover parts of the encryption key or passphrase.
he: מדובר בשגיאה חמורה כיוון שעלולים להיכתב לכונן נתונים רגישים ללא הצפנה. מצב זה יאפשר לכל מי שיש לו גישה לכונן לשחזר חלקים ממפתח ההצפנה או ממילת הצופן.

note: Type: error Description :sl3:
en: Please disable the swap space (e.g. by running swapoff) or configure an encrypted swap space and then run setup of encrypted volumes again. This program will now abort.
he: נא להשבית את שטח ההחלפה (לדוגמה: על ידי הרצה של swapoff) או להגדיר שטח החלפה מוצפן. לאחר מכן יש להריץ את התקנת הכרכים המוצפנים מחדש. תכנית זאת תסיים עכשיו.

note: Type: password Description :sl3:
en: Encryption passphrase:
he: מילת הצופן של ההצפנה:

note: Type: password Description :sl3:
en: You need to choose a passphrase to encrypt ${DEVICE}.
he: יש לבחור מילת צופן כדי להצפין את ${DEVICE}.

note: Type: password Description :sl3:
en: The overall strength of the encryption depends strongly on this passphrase, so you should take care to choose a passphrase that is not easy to guess. It should not be a word or sentence found in dictionaries, or a phrase that could be easily associated with you.
he: חוזק ההצפנה הכולל תלוי ברובו על מילת צופן זו, לכן מוטב שלא להקל ראש בבחירת מילת הצופן כדי להקשות על ניחושה. עדיף שלא להשתמש במילה או צירוף מילים שניתן למצוא במילון או ביטוי שניתן לקשר אליך בקלות.

note: Type: password Description :sl3:
en: A good passphrase will contain a mixture of letters, numbers and punctuation. Passphrases are recommended to have a length of 20 or more characters.
he: מילת צופן מוצלחת תכיל שילוב של אותיות, מספרים וניקוד. האורך המומלץ של מילות צופן הוא 20 תווים ומעלה.

note: Type: password Description :sl3:
en: Re-enter passphrase to verify:
he: נא להקליד את מילת הצופן מחדש לאימות:

note: Type: password Description :sl3:
en: Please enter the same passphrase again to verify that you have typed it correctly.
he: נא להקליד את אותה מילת הצופן כדי לאמת שהקלדת אותה כראוי.

note: Type: error Description :sl3:
en: Passphrase input error
he: שגיאת קלט עם מילת הצופן

note: Type: error Description :sl3:
en: The two passphrases you entered were not the same. Please try again.
he: שתי מילות הצופן שהקלדת שונות זו מזו. נא לנסות שוב.

note: Type: error Description :sl3:
en: Empty passphrase
he: מילת צופן ריקה

note: Type: error Description :sl3:
en: You entered an empty passphrase, which is not allowed. Please choose a non-empty passphrase.
he: מילת הצופן שהוקלדה ריקה, אסור להשאיר אותה ריקה. נא לבחור במילת צופן שאינה ריקה.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Use weak passphrase?
he: להשתמש במילת צופן חלשה?

note: Type: boolean Description :sl3: Translators: we unfortunately cannot use plural forms here So, you are suggested to use the plural form adapted for MINIMUM=8, which is the current hardcoded value
en: You entered a passphrase that consists of less than ${MINIMUM} characters, which is considered too weak. You should choose a stronger passphrase.
he: מילת הצופן שהקלדת מורכבת מפחות מ־${MINIMUM} תווים, הרכב שנחשב חלש. עליך לבחור במילת צופן חזקה יותר.

note: Type: password Description :sl3:
en: OPAL admin password:
he: סיסמת ניהול OPAL:

note: Type: password Description :sl3:
en: You need to choose a new, or provide the existing, OPAL admin password for ${DEVICE}.
he: יש לבחור סיסמת ניהול OPAL קיימת או חדשה עבור ${DEVICE}.

note: Type: password Description :sl3:
en: This password will be used to manage the whole device - add new OPAL partitions, remove them, erase them. If this password is lost, the device will need to be factory reset to be recovered, losing all data from all partitions.
he: הסיסמה הזאת תשמש לנהל את כל ההתקן - להוסיף מחיצות OPAL חדשות, להסיר אותן, למחוק אותן. אם הסיסמה הזאת תלך לאיבוד, ההתקן יצטרך איפוס יצרן כדי להשתקם תוך איבוד כל הנתונים מכל המחיצות.

note: Type: password Description :sl3:
en: Re-enter OPAL admin password to verify:
he: נא למלא את סיסמת ניהול ה־OPAL שוב לצורך אימות:

note: Type: password Description :sl3:
en: Please enter the same password again to verify that you have typed it correctly.
he: נא להקליד את אותה הסיסמה שוב כדי לוודא שהוקלדה נכון.

note: Type: entropy Description :sl3:
en: The encryption key for ${DEVICE} is now being created.
he: כרגע נוצר מפתח הצפנה עבור ${DEVICE}.

note: Type: error Description :sl3:
en: Keyfile creation failure
he: יצירת קובץ המפתח נכשלה

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while creating the keyfile.
he: אירעה שגיאה בעת יצירת קובץ המפתח.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Configure encryption without separate /boot?
he: להגדיר הצפנה בלי מחיצת ‎/boot נפרדת?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: You have selected the root file system to be stored on an encrypted partition. When using GRUB, usually this feature requires a separate /boot partition on which the kernel and initrd can be stored. This is not required when using systemd-boot/UKIs, as the ESP is used instead.
he: בחרת למקם את שורש מערכת הקבצים במחיצה מוצפנת. בעת שימוש ב־GRUB התכונה זו דורשת מחיצת ‎/boot נפרדת בה יאוחסנו הליבה וה־initrd. לא נחוץ עם systemd-boot/UKIs עקב שימוש ב־ESP במקום.

note: Type: error Description :sl3:
en: Encryption configuration failure
he: שגיאה בהגדרת הצפנה

note: Type: error Description :sl3:
en: You have selected the /boot file system to be stored on an encrypted partition. This is not possible because the boot loader would be unable to load the kernel and initrd. Continuing now would result in an installation that cannot be used.
he: בחרת לאחסן את מערכת הקבצים ‎/boot על מחיצה מוצפנת. מצב זה אינו אפשרי כיוון שמערכת האתחול אמורה לטעון את הליבה ואת ה־initrd. המשך בתהליך עשוי להוביל למערכת בלתי שמישה.

note: Type: error Description :sl3:
en: You should go back and choose a non-encrypted partition for the /boot file system.
he: עליך לחזור אחורה ולבחור במחיצה בלתי מוצפנת עבור מערכת הקבצים ‎/boot.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Are you sure you want to use a random key?
he: להשתמש במפתח אקראי?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: You have chosen a random key type for ${DEVICE} but requested the partitioner to create a file system on it.
he: בחרת בסוג מפתח אקראי עבור התקן ${DEVICE}, אבל ביקשת ממנהל המחיצות ליצור עליו מערכת קבצים.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Using a random key type means that the partition data is going to be destroyed upon each reboot. This should only be used for swap partitions.
he: משמעות השימוש בסוג מפתח אקראי היא שנתוני המחיצה יושמדו בכל הפעלה מחדש. כדאי להשתמש בתכונה זו למחיצות החלפה בלבד.

note: Type: error Description :sl3:
en: Failed to download crypto components
he: הורדת רכיבי ההצפנה נכשלה

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred trying to download additional crypto components.
he: אירעה שגיאה במהלך הניסיון להורדת רכיבי הצפנה נוספים.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Proceed to install crypto components despite insufficient memory?
he: להמשיך בהתקנת רכיבי ההצפנה למרות שאין מספיק זיכרון?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: There does not seem to be sufficient memory available to install additional crypto components. If you choose to go ahead and continue anyway, the installation process could fail.
he: נראה שאין מספיק מקום פנוי בזיכרון כדי להתקין רכיבי הצפנה נוספים. בחירה להמשיך בתהליך בכל זאת עשויה להוביל להכשלת ההתקנה.

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Create encrypted volumes
he: יצירת כרכים מוצפנים

note: Type: select Description :sl3:
en: Encryption configuration actions
he: פעולות להגדרת הצפנה

note: Type: select Description :sl3:
en: This menu allows you to configure encrypted volumes.
he: תפריט זה מאפשר לך להגדיר כרכים מוצפנים.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Devices to encrypt:
he: התקנים להצפנה:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please select the devices to be encrypted.
he: נא לבחור התקנים להצפנה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No devices selected
he: לא נבחרו התקנים

note: Type: error Description :sl3:
en: No devices were selected for encryption.
he: לא נבחרו התקנים להצפנה.

note: Type: text Description :sl3:
en: Configure iSCSI volumes
he: הגדרת כרכי iSCSI

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Log into iSCSI targets
he: כניסה לתוך יעדי iSCSI

note: Type: select Description :sl3:
en: iSCSI configuration actions
he: פעולות להגדרת iSCSI

note: Type: select Description :sl3:
en: This menu allows you to configure iSCSI volumes.
he: תפריט זה מאפשר לך להגדיר כרכי iSCSI.

note: Type: string Description :sl3:
en: iSCSI target portal address:
he: כתובת שער יעד iSCSI:

note: Type: string Description :sl3:
en: Enter an IP address to scan for iSCSI targets. To use a port other than the default of 3260, use "IP:port" notation, for example "1.2.3.4:3261".
he: נא להזין כתובת IP לסריקת התקני iSCSI. כדי להשתמש בפתחה שונה מבררת המחדל של 3260, יש להשתמש בצורת הכתיבה „IP:port” לדוגמה: „1.2.3.4:3261”.

note: Type: string Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: iSCSI initiator username for ${PORTAL}:
he: שם משתמש ללקוח iSCSI עבור ${PORTAL}:

note: Type: string Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: Some iSCSI targets require the initiator (client) to authenticate using a username and password. If that is the case for this target, enter the username here. Otherwise, leave this blank.
he: בחלק מיעדי ה־iSCSI נדרש אימות עם שם משתמש וסיסמה. אם זה המצב ביעד הזה, יש להקליד כאן את שם המשתמש. אם לא, יש להשאיר שדה זה ריק.

note: Type: password Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: iSCSI initiator password for ${PORTAL}:
he: ססמת לקוח iSCSI עבור ${PORTAL}:

note: Type: password Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: Enter the initiator password needed to authenticate to this iSCSI target.
he: יש להקליד את ססמת הלקוח שנדרשת לאימות מול יעד ה־iSCSI הזה.

note: Type: string Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: iSCSI target username for ${PORTAL}:
he: שם משתמש ליעד iSCSI עבור ${PORTAL}:

note: Type: string Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: In some environments, the iSCSI target needs to authenticate to the initiator as well as the other way round. If that is the case here, enter the incoming username which the target is expected to supply. Otherwise, leave this blank.
he: בחלק מהסביבות, יעדי ה־iSCSI דורשים אימות מול הלקוח ולהיפך. אם זה המקרה, יש להקליד את שם המשתמש הנכנס שאותו צפוי היעד לספק. אם לא, יש להשאיר שדה זה ריק.

note: Type: password Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: iSCSI target password for ${PORTAL}:
he: ססמת יעד iSCSI עבור ${PORTAL}:

note: Type: password Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: Enter the incoming password which the iSCSI target is expected to supply.
he: נא להקליד את הסיסמה הנכנסת שאותה יעד ה־iSCSI אמור לספק.

note: Type: error Description :sl3:
en: No iSCSI targets discovered
he: לא התגלו יעדי iSCSI

note: Type: error Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: No iSCSI targets were discovered on ${PORTAL}.
he: לא התגלו יעדי iSCSI על גבי ${PORTAL}.

note: Type: multiselect Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: iSCSI targets on ${PORTAL}:
he: יעדי iSCSI על גבי ${PORTAL}:

note: Type: multiselect Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: Select the iSCSI targets you wish to use.
he: נא לבחור את יעדי ה־iSCSI בהם ברצונך להשתמש.

note: Type: error Description :sl3:
en: iSCSI login failed
he: כניסה ל־iSCSI נכשלה

note: Type: error Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable names (PORTAL and TARGET)
en: Logging into the iSCSI target ${TARGET} on ${PORTAL} failed.
he: כניסה ליעד ה־iSCSI‏ ${TARGET} תחת ${PORTAL} נכשלה.

note: Type: text Description :sl3:
en: Unallocated physical volumes:
he: כרכים פיזיים שלא הוקצו:

note: Type: text Description :sl3:
en: Volume groups:
he: קבוצות כרכים:

note: Type: text Description :sl3:
en: Uses physical volume:
he: משתמש בכרך פיזי:

note: Type: text Description :sl3:
en: Provides logical volume:
he: מספק כרך לוגי:

note: Type: text Description :sl3: "none" here == "No Physical Volumes"
en: none[ Do not translate what's inside the brackets and just put the translation for the word "none" in your language without any brackets. This "none" relates to "Physical Volumes:" ]
he: ללא

note: Type: text Description :sl3: "none" here == "No Volume Groups"
en: none[ Do not translate what's inside the brackets and just put the translation for the word "none" in your language without any brackets. This "none" relates to "Volume Groups:" ]
he: ללא

note: Type: text Description :sl3: Translators: use the acronym for "Physical Volume" in your language here
en: PV
he: כ״פ

note: Type: text Description :sl3: What is "in use" is a partition
en: In use by LVM volume group ${VG}
he: בשימוש על ידי קבוצת כרכים של מנהל כרכים לוגיים ${VG}

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Display configuration details
he: הצגת פרטי הגדרות

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Create volume group
he: יצירת קבוצת כרכים

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Delete volume group
he: מחיקת קבוצת כרכים

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Extend volume group
he: הרחבת קבוצת כרכים

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Reduce volume group
he: צמצום קבוצת כרכים

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Create logical volume
he: יצירת כרך לוגי

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Delete logical volume
he: מחיקת כרך לוגי

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Write the changes to disks and configure LVM?
he: לכתוב את השינויים לדיסקים ולהגדיר את מנהל מחיצות לוגיות?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Before the Logical Volume Manager can be configured, the current partitioning scheme has to be written to disk. These changes cannot be undone.
he: בטרם האפשרות להגדרת מנהל הכרכים, יש לכתוב את ההרכב הנוכחי לכונן. לא ניתן לשחזר לאחר החלת השינויים האלה.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: After the Logical Volume Manager is configured, no additional changes to the partitioning scheme of disks containing physical volumes are allowed during the installation. Please decide if you are satisfied with the current partitioning scheme before continuing.
he: לאחר הגדרת מנהל המחיצות הלוגיות, אסור לעשות שינויים בחלוקה למחיצות על הכוננים המכילים כרכים פיזיים. עליך לוודא כי החלוקה הנוכחית למחיצות הכוננים האלו נושאת חן בעיניך.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep current partition layout and configure LVM?
he: לשמור את פריסת המחיצות הנוכחית ולהגדיר את מנהל המחיצות הלוגיות?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: After the Logical Volume Manager is configured, no additional changes to the partitions in the disks containing physical volumes are allowed. Please decide if you are satisfied with the current partitioning scheme in these disks before continuing.
he: אחרי שמנהל המחיצות הלוגיות מוגדר, אסור לעשות שינויים במחיצות בכוננים המכילים כרכים פיזיים. עליך לוודא כי החלוקה הנוכחית למחיצות הכוננים האלו נושאת חן בעיניך.

note: Type: error Description :sl3:
en: LVM configuration failure
he: שגיאה בהגדרת מנהל מחיצות לוגיות (LVM)

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while writing the changes to the disks.
he: אירעה שגיאה בעת כתיבת השינויים לכוננים.

note: Type: error Description :sl3:
en: Logical Volume Manager configuration has been aborted.
he: הגדרת מנהל הכרכים הלוגיים בוטלה.

note: Type: text Description :sl3:
en: physical volume for LVM
he: כרך פיזי למנהל מחיצות לוגיות

note: Type: select Description :sl3:
en: Summary of current LVM configuration:
he: סיכום של הגדרות מנהל מחיצות לוגיות הנוכחיות:

note: Type: select Description :sl3:
en:  Free Physical Volumes:  ${FREE_PVS}
     Used Physical Volumes:  ${USED_PVS}
     Volume Groups:          ${VGS}
     Logical Volumes:        ${LVS}
he:  כרכים פיזיים פנויים:  ${FREE_PVS}
     כרכים פיזיים בשימוש:  ${USED_PVS}
     קבוצות כרכים:         ${VGS}
     כרכים לוגיים:           ${LVS}

note: Type: note Description :sl3:
en: Current LVM configuration:
he: הגדרות מנהל מחיצות לוגיות נוכחיות:

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes were selected. The creation of a new volume group has been aborted.
he: לא נבחרו כרכים פיזיים. יצירת קבוצת כרכים חדשה בוטלה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No name for the volume group has been entered. Please enter a name.
he: לא הוקלד שם עבור קבוצת הכרכים. נא להקליד שם.

note: Type: error Description :sl3:
en: The selected volume group name is already in use. Please choose a different name.
he: השם שנבחר לקבוצת הכרכים כבר נמצא בשימוש. נא לבחור שם אחר.

note: Type: error Description :sl3:
en: The selected volume group name overlaps with an existing device name. Please choose a different name.
he: השם שנבחר לקבוצת הכרכים חופף לשם התקן קיים. נא לבחור שם אחר.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while creating volume group
he: שגיאה בזמן יצירת קבוצת הכרכים

note: Type: error Description :sl3:
en: The volume group ${VG} could not be created.
he: לא ניתן ליצור את קבוצת הכרכים ${VG}.

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes were selected. Extension of the volume group has been aborted.
he: לא נבחרו כרכים פיזיים. הרחבת קבוצת הכרכים בוטלה.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Devices to remove from the volume group:
he: התקנים להסרה מקבוצת הכרכים:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please select the devices you wish to remove from the volume group.
he: נא לבחור את ההתקנים שברצונך להסיר מקבוצת הכרכים.

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes were selected. Reduction of the volume group was aborted.
he: לא נבחרו כרכים פיזיים. צמצום קבוצת הכרכים בוטל.

note: Type: error Description :sl3:
en: No name for the logical volume has been entered. Please enter a name.
he: לא הוקלד שם עבור הכרך הלוגי, נא להקליד שם.

note: Type: string Description :sl3:
en: Please enter the size of the new logical volume. You can use the following formats: 10KB (Kilobytes), 10KiB (Kibibytes), 10MB (Megabytes), 10MiB (Mebibytes), 10GB (Gigabytes), 10GiB (Gibibytes), 10TB (Terabytes), 10TiB (Tebibytes). The default unit is Megabytes.
he: נא להקליד את גודל הכרך הלוגי החדש. את הגודל ניתן להקליד בצורות הבאות: 10KB (קילובתים), 10KiB (קיביבתים), 10MB (מגהבתים), 10MiB (מביבתים), 10GB (גיגהבתים), 10GiB (גיביבתים), 10TB (טרהבתים), 10TiB (טביבתים). יחידת ברירת המחדל היא מגהבתים (MB).

note: Type: error Description :sl3:
en: No logical volume has been found. Please create a logical volume first.
he: לא נמצא כרך לוגי. נא ליצור כרך לוגי תחילה.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the logical volume to delete.
he: נא לבחור כרך לוגי למחיקה.

note: Type: text Description :sl3:
en: in VG ${VG}
he: בקבוצת הכרכים ${VG}

note: Type: error Description :sl3:
en: The logical volume ${LV} on ${VG} could not be deleted.
he: הכרך הלוגי ${LV} על ${VG} לא ניתן למחיקה.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while initializing physical volume
he: שגיאה בזמן אתחול כרך פיזי

note: Type: error Description :sl3:
en: The physical volume ${PV} could not be initialized.
he: לא ניתן לאתחל את הכרך הפיזי ${PV}.

note: Type: error Description :sl3:
en: Invalid logical volume or volume group name
he: שם לא חוקי עבור כרך לוגי או קבוצת כרכים

note: Type: error Description :sl3:
en: Logical volume or volume group names may only contain alphanumeric characters, hyphen, plus, period, and underscore. They must be 128 characters or less and may not begin with a hyphen. The names "." and ".." are not allowed. In addition, logical volume names cannot begin with "snapshot".
he: השמות של כרכים לוגיים או קבוצות כרכים יכולים להכיל רק תווים אלפא נומריים, מקף, פלוס, נקודה, וקו תחתון. עליהם להיות עד אורך של 128 תווים ואינם יכולים להתחיל במקף. השימוש בשמות „.” ו־„..” אסור. בנוסף, שמות של כרכים לוגיים אינם יכולים להתחיל בביטוי „snapshot”.

note: Type: error Description :sl3:
en: Please choose a different name.
he: נא לבחור שם אחר.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Remove existing logical volume data?
he: להסיר את הנתונים הקיימים בכרך הלוגי?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The selected device already contains the following LVM logical volumes, volume groups and physical volumes which are about to be removed:
he: ההתקן שנבחר כבר מכיל את הכרכים הלוגיים, קבוצות הכרכים והכרכים פיזיים הבאים, שמועמדים להסרה:

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Logical volume(s) to be removed: ${LVTARGETS}
he: כרכים לוגיים להסרה: ${LVTARGETS}

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Volume group(s) to be removed: ${VGTARGETS}
he: קבוצת כרכים להסרה: ${VGTARGETS}

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Physical volume(s) to be removed: ${PVTARGETS}
he: כרכים פיזיים להסרה: ${PVTARGETS}

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Note that this will also permanently erase any data currently on the logical volumes.
he: לתשומת לך: פעולה זאת תמחק לצמיתות את המידע שנמצא כרגע על הכרכים הלוגיים.

note: Type: error Description :sl3:
en: Unable to automatically remove LVM data
he: לא ניתן להסיר אוטומטית את המידע של מנהל המחיצות הלוגיות

note: Type: error Description :sl3:
en: Because the volume group(s) on the selected device also consist of physical volumes on other devices, it is not considered safe to remove its LVM data automatically. If you wish to use this device for partitioning, please remove its LVM data first.
he: כיוון שקבוצות הכרכים בהתקן הנבחר מורכבות מכרכים פיזיים בהתקנים אחרים, הסרה אוטומטית של נתוני מנהל המחיצות הלוגיות נחשבת לפעולה בלתי בטוחה. אם ברצונך להשתמש בהתקן הזה לצורך חלוקה למחיצות, נא להסיר ממנו את נתוני מנהל המחיצות הלוגיות תחילה.

note: Type: note Description :sl3:
en: Logical Volume Management
he: ניהול מחיצות לוגיות

note: Type: note Description :sl3:
en: A common situation for system administrators is to find that some disk partition (usually the most important one) is short on space, while some other partition is underused. The Logical Volume Manager (LVM) can help with this.
he: מצב נפוץ עבור מנהלי מערכות הוא שמחיצה כלשהי בכונן (בדרך כלל החשובה ביותר) התמלאה, בעוד שיש מקום פנוי בשפע במחיצה אחרת . מנהל מחיצות לוגיות (LVM) יכול לסייע במצב כזה.

note: Type: note Description :sl3:
en: LVM allows combining disk or partition devices ("physical volumes") to form a virtual disk ("volume group"), which can then be divided into virtual partitions ("logical volumes"). Volume groups and logical volumes may span several physical disks. New physical volumes may be added to a volume group at any time, and logical volumes can be resized up to the amount of unallocated space in the volume group.
he: מנהל מחיצות לוגיות (LVM) מאפשר שילוב של כוננים או התקנים עם יכולת חלוקה למחיצות („כרכים פיזיים”) לכדי כונן וירטואלי („קבוצת כרכים”), אותה ניתן לחלק למחיצות וירטואליות („כרכים וירטואליים”). קבוצות כרכים ומחיצות וירטואליות יכולות להשתרע על פני מספר כוננים פיזיים. ניתן להוסיף כוננים פיזיים חדשים לקבוצת כרכים בכל עת, כמו כן, ניתן לשנות את גודלם של כרכים לוגיים עד לתקורת השטח שטרם הוקצה בקבוצת הכרכים.

note: Type: note Description :sl3:
en: The items on the LVM configuration menu can be used to edit volume groups and logical volumes. After you return to the main partition manager screen, logical volumes will be displayed in the same way as ordinary partitions, and should be treated as such.
he: ניתן להשתמש בפריטים בתפריט תצורת מנהל המחיצות הלוגיות לטובת עריכת קבוצות כרכים וכרכים לוגיים. לאחר החזרה לתפריט מנהל החלוקה למחיצות, יופיעו הכרכים הלוגיים באותו האופן כמו מחיצות רגילות והיחס אליהם יהיה דומה.

note: Type: text Description :sl3:
en: Software RAID device
he: התקן RAID תכנה

note: Type: text Description :sl3:
en: Configure software RAID
he: הגדרת RAID תכנה

note: Type: text Description :sl3: What is "in use" is a partition
en: In use by software RAID device ${DEVICE}
he: בשימוש על ידי התקן RAID תכנה ${DEVICE}

note: Type: error Description :sl3:
en: Software RAID not available
he: התקן RAID תכנה אינו זמין

note: Type: error Description :sl3:
en: The current kernel doesn't seem to support software RAID (MD) devices. This should be solved by loading the necessary modules.
he: הליבה הנוכחית לא מכילה כנראה תמיכה בהתקני RAID תכנתיים שידועים גם כמרובי כוננים (MD). ניתן לפתור זאת על ידי טעינת המודולים הנדרשים.

note: Type: select Description :sl3:
en: Software RAID configuration actions
he: פעולות להגדרת RAID תכנה

note: Type: select Description :sl3:
en: This is the software RAID (or MD, "multiple device") configuration menu.
he: זהו תפריט הגדרת התקני RAID תכנה (ידועים גם בתור MD - התקנים מרובי כוננים).

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select one of the proposed actions to configure software RAID.
he: נא לבחור באחת מהפעולות הבאות להגדרת התקני RAID תכנה.

note: Type: select Description :sl3:
en: Software RAID device type:
he: סוג התקן RAID תכנה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please choose the type of the software RAID device to be created.
he: נא לבחור את סוג התקן RAID התכנה שייווצר.

note: Type: error Description :sl3:
en: No unused partitions of the type "Linux RAID Autodetect" are available. Please create such a partition, or delete an already used software RAID device to free its partitions.
he: אין מחיצות זמינות מסוג „Linux RAID Autodetect” (זיהוי אוטומטי של RAID בלינוקס). עליך ליצור מחיצה כזאת או למחוק התקן RAID תכנה שנמצא בשימוש, כדי לשחרר את המחיצות שלו.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Active devices for the RAID0 array:
he: התקנים פעילים עבור מערך ה־RAID0:

note: Type: string Description :sl3:
en: The RAID${LEVEL} array will consist of both active and spare devices. The active devices are those used, while the spare devices will only be used if one or more of the active devices fail. A minimum of ${MINIMUM} active devices is required.
he: המערך RAID${LEVEL} יהיה מורכב ממחיצות פעילות ומחיצות עתודה. המחיצות הפעילות הן אלה שבשימוש, בעוד שמחיצות העתודה יהיו בשימוש רק במקרה שאחת המחיצות הפעילות תיכשלנה. נדרשים ${MINIMUM} התקנים פעילים לפחות.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Active devices for the RAID${LEVEL} array:
he: התקנים פעילים עבור מערך ה־RAID${LEVEL}:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Spare devices for the RAID${LEVEL} array:
he: התקני עתודה עבור מערך ה־RAID${LEVEL}:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please choose which partitions will be used as spare devices. You may choose up to ${COUNT} partitions. If you choose less than ${COUNT} devices, the remaining partitions will be added to the array as "missing". You will be able to add them to the array later.
he: נא לבחור אילו מחיצות תשמשנה כהתקני עתודה. ניתן לבחור עד ${COUNT} מחיצות. בחירה בפחות מ־${COUNT} תוביל לצירוף המחיצות הנותרות למערך בתור „missing”. ניתן להוסיף אותן למערך בהמשך.

note: Type: string Description :sl3:
en: Layout of the RAID10 array:
he: התסדיר של מערך ה־RAID10:

note: Type: select Description :sl3:
en: Software RAID device to be deleted:
he: התקן RAID תכנה למחיקה:

note: Type: select Description :sl3:
en: Deleting a software RAID device will stop it and clear the superblock of all its components.
he: מחיקת התקן RAID תכנה תעצור אותו ותמחק את ה־superblock של כל רכיביו.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please note this will not immediately allow you to reuse the partitions or devices in a new software RAID device. The array will however be unusable after the deletion.
he: נא לשים לב שפעולה זאת לא תאפשר לך באופן מיידי להשתמש מחדש במחיצות בהתקן RAID תכנה חדש. עם זאת, המערך יהיה בלתי ניתן לשימוש לאחר המחיקה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No software RAID devices available
he: אין התקני RAID תכנה זמינים

note: Type: error Description :sl3:
en: No software RAID devices are available for deletion.
he: אין התקני RAID תכנה זמינים למחיקה.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Really delete this software RAID device?
he: למחוק את התקן RAID תכנה הזה?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Please confirm whether you really want to delete the following software RAID device:
he: נא לאשר את מחיקת התקן RAID התכנה הבא:

note: Type: error Description :sl3:
en: Failed to delete the software RAID device
he: הנסיון למחיקת התקן RAID תכנה נכשל

note: Type: error Description :sl3:
en: There was an error deleting the software RAID device. It may be in use.
he: אירעה שגיאה במחיקת התקן RAID תכנה. ייתכן שההתקן בשימוש.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Write the changes to the storage devices and configure RAID?
he: כתוב את השינויים להתקני האכסון והגדר RAID?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Before RAID can be configured, the changes have to be written to the storage devices.  These changes cannot be undone.
he: לפני שניתן להגדיר RAID, השינויים חייבים להיכתב להתקני האכסון. השינויים האלו אינם ניתנים לביטול.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: When RAID is configured, no additional changes to the partitions in the disks containing physical volumes are allowed.  Please convince yourself that you are satisfied with the current partitioning scheme in these disks.
he: כאשר RAID מוגדר, אסור לבצע שינויים נוספים למחיצות המכילות כרכים פיזיים.  נא לוודא כי מתווה החלוקה הנוכחי למחיצות בכוננים האלו נושא חן בעיניך.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep current partition layout and configure RAID?
he: לשמור את הפריסה הקיימת של המחיצות ולהגדיר את RAID?

note: Type: error Description :sl3:
en: RAID configuration failure
he: כישלון בהגדרת RAID

note: Type: error Description :sl3:
en: RAID configuration has been aborted.
he: הגדרות RAID בוטלה.

note: Type: text Description :sl3:
en: physical volume for RAID
he: כרך פיזי ל־RAID

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Remove existing software RAID partitions?
he: להסיר הגדרות מחיצות RAID תכנה?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The selected device contains partitions used for software RAID devices. The following devices and partitions are about to be removed:
he: ההתקן שנבחר כבר מכיל מחיצות שמשמשות התקני RAID תכנה. ההתקנים והמחיצות הבאים יוסרו:

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Software RAID devices about to be removed: ${REMOVED_DEVICES}
he: התקני RAID תכנה שיוסרו: ${REMOVED_DEVICES}

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Partitions used by these RAID devices: ${REMOVED_PARTITIONS}
he: מחיצות שהתקני RAID אלה משתמשים בהן: ${REMOVED_PARTITIONS}

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Note that this will also permanently erase any data currently on the software RAID devices.
he: מוטב לשים לב כי פעולה זאת תמחק, ללא אפשרות שחזור, את הנתונים שנמצאים כרגע על התקני RAID תכנה.

note: Type: text Description Main menu item Translators: keep below 55 columns :sl3:
en: Download debconf preconfiguration file
he: הורדת קובץ הגדרות מוקדמות של debconf

note: Type: string Description :sl3:
en: Location of initial preconfiguration file:
he: מיקום של קובץ קדם הגדרות התחלתי:

note: Type: string Description :sl3:
en: In order to perform an automated install, you need to supply a preconfiguration file (which can in turn pull in other files). To do that, you need to provide a (perhaps partial) URL.
he: כדי לבצע התקנה אוטומטית, עליך לספק קובץ קדם הגדרות (שעשוי לכלול קבצים אחרים). כדי לעשות זאת, עליך לספק כתובת (אולי אפילו חלקית).

note: Type: string Description :sl3:
en: This can be as simple as the machine name where your preseed files reside up to a full URL. Any of these could be made to work:
      intra		[for example.com, these three are equivalent]
      intra.example.com
      http://intra.example.com/d-i/./lenny/preseed.cfg
      http://192.168.0.1/~phil/test47.txt
      floppy://preseed.cfg
      file:///hd-media/kiosk/./preseed.cfg
he: זה יכול להיות פשוט כמו שם המכונה שבה קובצי הזריעה שלך נמצאים ועד לכתובת מלאה. כל אחד מהבאים יכול לעבוד:
      intra [עבור example.com שלוש האפשרויות להלן שוות ערך] 
      intra.example.com
      http://intra.example.com/d-i/./lenny/preseed.cfg
      http://192.168.0.1/~phil/test47.txt
      floppy://preseed.cfg
      file:///hd-media/kiosk/./preseed.cfg

note: Type: string Description :sl3:
en: For fully automated installs, preseed/url should itself be preseeded (via kernel command line, DHCP, or syslinux.cfg on customised media).
he: לטובת התקנות אוטומטיות לחלוטין, טרום הזריעה/כתובת אמורים להיות במצב טרום זריעה (באמצעות שורת פקודה לליבה, DHCP או אמצעי עם syslinux.cfg מותאם).

note: Type: string Description :sl3:
en: See http://wiki.debian.org/DebianInstaller/Preseed for inspiration.
he: ראו את http://wiki.debian.org/DebianInstaller/Preseed עבור השראה.

note: Type: text Description Main menu item Translators: keep below 55 columns :sl3:
en: Load debconf preconfiguration file
he: טעינת קובץ הגדרות מוקדמות של debconf

note: Type: text Description :sl3:
en: No partitions found
he: לא נמצאו מחיצות

note: Type: text Description :sl3:
en: The installer could not find any partitions, so you will not be able to mount a root file system. This may be caused by the kernel failing to detect your hard disk drive or failing to read the partition table, or the disk may be unpartitioned. If you wish, you may investigate this from a shell in the installer environment.
he: מנהל ההתקנה לא הצליח למצוא אף מחיצה, כך שלא ניתן לעגון שורש מערכת קבצים. סיבות אפשריות לכך הן, שהליבה לא גילתה את הכונן הקשיח שלך או לא הצליחה לקרוא את טבלת המחיצות או שהכונן לא חולק למחיצות. לרשותך מסוף בסביבת ההתקנה אם יש לך עניין לחקור את הנושא הזה.

note: Type: select Choices :sl3:
en: Assemble RAID array
he: הרכבת מערך RAID

note: Type: select Choices :sl3:
en: Do not use a root file system
he: לא להשתמש במערכת קבצים כתיקיית שורש

note: Type: select Description :sl3:
en: Device to use as root file system:
he: התקן לשימוש כשורש מערכת הקבצים:

note: Type: select Description :sl3:
en: Enter a device you wish to use as your root file system. You will be able to choose among various rescue operations to perform on this file system.
he: נא להקליד שם של התקן שישמש אותך כשורש מערכת הקבצים. לרשותך תעמודנה מגוון פעולות לחילוץ מערכת הקבצים הזו.

note: Type: select Description :sl3:
en: If you choose not to use a root file system, you will be given a reduced choice of operations that can be performed without one. This may be useful if you need to correct a partitioning problem.
he: בחירה שלא להשתמש בשורש מערכת הקבצים תוביל לצמצום מגוון הפעולות שניתן לבצע ללא גישה אליו. עשוי להיות שימושי לטובת תיקון תקלת חלוקה למחיצות.

note: Type: error Description :sl3:
en: No such device
he: לא קיים התקן

note: Type: error Description :sl3:
en: The device you entered for your root file system (${DEVICE}) does not exist. Please try again.
he: ההתקן (${DEVICE}), שהוכנס בשביל שורש מערכת הקבצים לא קיים. נא להכניס התקן אחר.

note: Type: error Description :sl3:
en: Mount failed
he: עגינה נכשלה

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while mounting the device you entered for your root file system (${DEVICE}) on /target.
he: התרחשה שגיאה בזמן עגינת ההתקן שנבחר כשורש מערכת הקבצים (${DEVICE}) על ‎/target.

note: Type: error Description :sl3:
en: Please check the syslog for more information.
he: בדוק את התיעוד המערכת (syslog) בשביל מידע נוסף.

note: Type: select Description :sl3:
en: Rescue operations
he: פעולות הצלה

note: Type: error Description :sl3:
en: Rescue operation failed
he: פעולת הצלה נכשלה

note: Type: error Description :sl3:
en: The rescue operation '${OPERATION}' failed with exit code ${CODE}.
he: פעולת ההצלה ‚${OPERATION}’ נכשלה עם קוד היציאה ${CODE}.

note: Type: text Description :sl3:
en: Execute a shell in ${DEVICE}
he: הרצת מעטפת בהתקן ${DEVICE}

note: Type: text Description :sl3:
en: Execute a shell in the installer environment
he: להריץ מעטפת בסביבת ההתקנה

note: Type: text Description :sl3:
en: Choose a different root file system
he: נא לבחור שורש אחר למערכת הקבצים

note: Type: text Description :sl3:
en: Reboot the system
he: הפעלת המערכת מחדש

note: Type: text Description :sl3:
en: Executing a shell
he: הרצת מעטפת

note: Type: text Description :sl3:
en: After this message, you will be given a shell with ${DEVICE} mounted on "/". If you need any other file systems (such as a separate "/usr"), you will have to mount those yourself.
he: לאחר הודעה זאת, תופיע מעטפת עם ${DEVICE} עם עיגון על „/”. אם נדרשות מערכות קבצים אחרות (כגון „‎/usr” בנפרד), יש לעגן אותן באופן עצמאי.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error running shell in /target
he: שגיאה בהרצת מעטפת ב־‎/target

note: Type: error Description :sl3:
en: A shell (${SHELL}) was found on your root file system (${DEVICE}), but an error occurred while running it.
he: נמצאה המעטפת (${SHELL}) על שורש מערכת הקבצים שלך בהתקן (${DEVICE}), אבל התרחשה שגיאה בזמן ההרצה.

note: Type: error Description :sl3:
en: No shell found in /target
he: לא נמצאה מעטפת (shell) ב־‎/target

note: Type: error Description :sl3:
en: No usable shell was found on your root file system (${DEVICE}).
he: לא נמצאה מעטפת בה ניתן להשתמש בשורש מערכת הקבצים (${DEVICE}) על ‎/target.

note: Type: text Description :sl3:
en: Interactive shell on ${DEVICE}
he: מעטפת אינטראקטיבית בהתקן ${DEVICE}

note: Type: text Description :sl3:
en: After this message, you will be given a shell with ${DEVICE} mounted on "/target". You may work on it using the tools available in the installer environment. If you want to make it your root file system temporarily, run "chroot /target". If you need any other file systems (such as a separate "/usr"), you will have to mount those yourself.
he: לאחר הודעה זאת, תופיע מעטפת עם ${DEVICE} עם עיגון על „‎/target”. ניתן לעבוד עליה עם הכלים הזמינים בסביבת תכנית ההתקנה. אם ברצונך לכוון אותה אל שורש מערכת הקבצים באופן זמני, עליך להריץ את הפקודה „chroot /target”. אם נדרשות לך מערכות קבצים אחרות (כגון „‎/usr” בנפרד), יש לעגן אותן באופן עצמאי.

note: Type: text Description :sl3:
en: After this message, you will be given a shell in the installer environment. No file systems have been mounted.
he: אחרי הודעה זאת, תופעל מעטפת עם הסביבה של תכנית ההתקנה. אף מערכת קבצים לא עוגנה.

note: Type: text Description :sl3:
en: Interactive shell in the installer environment
he: מעטפת אינטראקטיבית בסביבת ההתקנה

note: Type: password Description :sl3:
en: Passphrase for ${DEVICE}:
he: מילת צופן עבור ${DEVICE}:

note: Type: password Description :sl3:
en: Please enter the passphrase for the encrypted volume ${DEVICE}.
he: נא להקליד את מילת הצופן של הכרך המוצפן ${DEVICE}.

note: Type: password Description :sl3:
en: If you don't enter anything, the volume will not be available during rescue operations.
he: אם שדה זה יישאר ריק, הכרך לא יהיה זמין במהלך פעולות חילוץ.

note: Type: multiselect Choices :sl3:
en: Automatic
he: אוטומטי

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Partitions to assemble:
he: מחיצות להרכבה:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Select the partitions to assemble into a RAID array. If you select "Automatic", then all devices containing RAID physical volumes will be scanned and assembled.
he: יש לבחור את המחיצות להרכבה לתוך מערך RAID. בחירה במצב „באופן אוטומטי”, תסרוק ותרכיב כל ההתקנים המכילים כרכים פיזיים מסוג RAID.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Note that a RAID partition at the end of a disk may sometimes cause that disk to be mistakenly detected as containing a RAID physical volume. In that case, you should select the appropriate partitions individually.
he: נא לשים לב שמחיצת RAID בסוף כונן עשויה לפעמים לגרום לזיהוי כוזב של הכונן כאילו הוא מכיל כרך RAID פיזי. במקרה שכזה, יש לבחור את המחיצות המתאימות באופן פרטני.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Mount separate ${FILESYSTEM} partition?
he: לעגן מחיצה נפרדת ל־${FILESYSTEM}?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The installed system appears to use a separate ${FILESYSTEM} partition.
he: נראה שהמערכת המותקנת משתמשת במחיצת ${FILESYSTEM} נפרדת.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: It is normally a good idea to mount it as it will allow operations such as reinstalling the boot loader. However, if the file system on ${FILESYSTEM} is corrupt then you may want to avoid mounting it.
he: על פי רוב מומלץ לעגן אותה כיוון שמצב זה יאפשר פעולות כגון התקנת מערכת הטעינה מחדש. עם זאת, אם מערכת הקבצים שב־${FILESYSTEM} פגומה אז יתכן שעדיף לך לא לעגן אותה.

note: Type: select Description :sl3:
en: If the desired time zone is not listed, then please go back to the step "Choose language" and select a country that uses the desired time zone (the country where you live or are located).
he: אם אזור הזמן המבוקש אינו מופיע ברשימה, נא לחזור לשלב „בחירת שפה” ולבחור בארץ שמשתמשת באזור הזמן המבוקש (ארץ מגוריך או מיקומך).

note: Type: text Description :sl3:
en: Coordinated Universal Time (UTC)
he: זמן אוניברסלי מתואם (UTC)

note: Type: text Description :sl3:
en: Select your time zone:
he: נא לבחור את אזור הזמן שלך:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select a location in your time zone:
he: נא לבחור מיקום באזור הזמן שלך:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select a city in your time zone:
he: נא לבחור עיר באזור הזמן שלך:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select the state or province to set your time zone:
he: נא לבחור במדינה או במחוז כדי להגדיר את אזור הזמן שלך:

note: Type: select Choices :sl3:
en: McMurdo
he: אנטארקטיקה/מק-מרדו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rothera
he: אנטארקטיקה/רות׳רה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Palmer
he: אנטארקטיקה/פאלמר

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mawson
he: אנטארקטיקה/מוסון

note: Type: select Choices :sl3:
en: Davis
he: אנטארקטיקה/דייויס

note: Type: select Choices :sl3:
en: Casey
he: אנטארקטיקה/קייסי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Vostok
he: אנטארקטיקה/ווסטוק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Dumont-d'Urville
he: אנטארקטיקה/דומונט ד׳אורוויל

note: Type: select Choices :sl3:
en: Syowa
he: אנטארקטיקה/Syowa

note: Type: select Choices :sl3:
en: Australian Capital Territory
he: טריטוריית הבירה האוסטרלית

note: Type: select Choices :sl3:
en: New South Wales
he: ניו סאות׳ ויילס

note: Type: select Choices :sl3:
en: Victoria
he: ויקטוריה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Northern Territory
he: הטריטוריה הצפונית

note: Type: select Choices :sl3:
en: Queensland
he: קווינסלנד

note: Type: select Choices :sl3:
en: South Australia
he: דרום אוסטרליה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tasmania
he: טסמניה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Western Australia
he: אוסטרליה המערבית

note: Type: select Choices :sl3:
en: Eyre Highway
he: דרך אייר

note: Type: select Choices :sl3:
en: Yancowinna County
he: מחוז ינקובינה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Lord Howe Island
he: אי הלורד האו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Acre
he: עכו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Alagoas
he: אלגואס

note: Type: select Choices :sl3:
en: Amazonas
he: אמזונאס

note: Type: select Choices :sl3:
en: Amapá
he: אמאפה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Bahia
he: באהיה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Ceará
he: סיארה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Distrito Federal
he: המחוז הפדרלי של ברזיל

note: Type: select Choices :sl3:
en: Espírito Santo
he: אספיריטו סאנטו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Fernando de Noronha
he: פרננדו די נורוניה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Goiás
he: גויאס

note: Type: select Choices :sl3:
en: Maranhão
he: מרניאו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Minas Gerais
he: מינאס ז׳ראיס

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mato Grosso do Sul
he: מאטו גרוסו דו סול

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mato Grosso
he: מאטו גרוסו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pará
he: פארה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Paraíba
he: פאראיבה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pernambuco
he: פרנמבוקו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Piauí
he: פיאאוי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Paraná
he: פרנה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rio de Janeiro
he: ריו דה ז׳ניירו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rio Grande do Norte
he: ריו גראנדה דו נורטה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rondônia
he: רונדוניה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Roraima
he: רוריימה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rio Grande do Sul
he: ריו גראנדה דו סול

note: Type: select Choices :sl3:
en: Santa Catarina
he: סנטה קטרינה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Sergipe
he: סרז׳יפה

note: Type: select Choices :sl3:
en: São Paulo
he: סאו פאולו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tocantins
he: טוקנטינס

note: Type: select Choices :sl3:
en: Newfoundland
he: ניופאונדלנד

note: Type: select Choices :sl3:
en: Atlantic
he: אטלנטי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Eastern
he: מזרחי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Central
he: מרכזי

note: Type: select Choices :sl3:
en: East Saskatchewan
he: מזרח ססקצ׳ואן

note: Type: select Choices :sl3:
en: Saskatchewan
he: ססקצ׳ואן

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mountain
he: הררי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pacific
he: פסיפי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Kinshasa
he: קינשסה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Lubumbashi
he: לובומבאשי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Santiago
he: סנטיאגו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Easter Island
he: אי הפסחא

note: Type: select Choices :sl3:
en: Guayaquil
he: גוויאקיל

note: Type: select Choices :sl3:
en: Galapagos
he: איי גלפאגוס

note: Type: select Choices :sl3:
en: Madrid
he: מדריד

note: Type: select Choices :sl3:
en: Ceuta
he: סאוטה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Canary Islands
he: האיים הקנריים

note: Type: select Choices :sl3:
en: Yap
he: יאפ

note: Type: select Choices :sl3:
en: Truk
he: טרוק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pohnpei
he: פונאפי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Kosrae
he: קוסראה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Godthab
he: נואוק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Danmarkshavn
he: דנמרקסהוון

note: Type: select Choices :sl3:
en: Scoresbysund
he: קנגרטיטיווק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Thule
he: ת׳ול

note: Type: select Choices :sl3:
en: Western (Sumatra, Jakarta, Java, West and Central Kalimantan)
he: מערב (סומטרה, ג׳קרטה, ג׳אווה, מרכז ומערב קלימנטן)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Central (Sulawesi, Bali, Nusa Tenggara, East and South Kalimantan)
he: מרכז (סולאווסי, באלי, נוסה טנגרה, מזרח ודרום קלימנטן)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Eastern (Maluku, Papua)
he: מזרח (מאלוקו, פפואה)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tarawa (Gilbert Islands)
he: טאראווה (איי גילברט)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Enderbury (Phoenix Islands)
he: אנדרבורי (איי פניקס)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Kiritimati (Line Islands)
he: קיריטימטי (איי ליין)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Almaty
he: אלמטי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Qyzylorda
he: קיזילורדה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Aqtobe
he: אקטובה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Atyrau
he: אטיראו

note: Type: select Choices :sl3:
en: Oral
he: אורל

note: Type: select Choices :sl3:
en: Ulaanbaatar
he: אולן בטור

note: Type: select Choices :sl3:
en: Hovd
he: חובד

note: Type: select Choices :sl3:
en: Choibalsan
he: צ׳ויבלסאן

note: Type: select Choices :sl3:
en: North-West
he: צפון-מערב

note: Type: select Choices :sl3:
en: Sonora
he: סונורה

note: Type: select Choices :sl3:
en: South-East
he: דרום-מזרח

note: Type: select Choices :sl3:
en: Auckland
he: אוקלנד

note: Type: select Choices :sl3:
en: Chatham Islands
he: איי צ׳טהאם

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tahiti (Society Islands)
he: טהיטי (איי החברה)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Marquesas Islands
he: איי מרקיז

note: Type: select Choices :sl3:
en: Gambier Islands
he: איי גמביה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Lisbon
he: ליסבון

note: Type: select Choices :sl3:
en: Madeira Islands
he: איי מדיירה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Azores
he: האיים האזוריים

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow-01 - Kaliningrad
he: מוסקבה-01 - קלינינגרד

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+00 - Moscow
he: מוסקבה+00 - מוסקבה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+01 - Samara
he: מוסקבה+01 - סמרה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+02 - Yekaterinburg
he: מוסקבה+02 - יקטרינבורג

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+03 - Omsk
he: מוסקבה+03 - אומסק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+04 - Krasnoyarsk
he: מוסקבה+04 - קרסנויארסק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+05 - Irkutsk
he: מוסקבה+05 - אירקוטסק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+06 - Yakutsk
he: מוסקבה+06 - יקוטסק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+07 - Vladivostok
he: מוסקבה+07 - ולדיווסטוק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+08 - Magadan
he: מוסקבה+08 - מגדן

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+09 - Kamchatka
he: מוסקבה+09 - קמצ׳טקה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Johnston Atoll
he: אטול ג׳ונסטון

note: Type: select Choices :sl3:
en: Midway Islands
he: אטול מידוויי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Wake Island
he: האיי וייק

note: Type: select Choices :sl3:
en: Alaska
he: אלסקה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Hawaii
he: הוואי

note: Type: select Choices :sl3:
en: Arizona
he: אריזונה

note: Type: select Choices :sl3:
en: East Indiana
he: מזרח-אינדיאנה

note: Type: select Choices :sl3:
en: Samoa
he: סמואה

note: Type: select Choices Time zone for Papua New Guinea :sl3:
en: Port Moresby
he: פורט מורסבי

note: Type: select Choices Time zone for Papua New Guinea :sl3:
en: Bougainville
he: בוגנוויל
