debian-installer - en to he translation catalogue (84 entries)

note: Type: text Description :sl4:
en: !! ERROR: %s
he: !! שגיאה: %s

note: Type: text Description :sl4:
en: KEYSTROKES:
he: לחיצות מקשים:

note: Type: text Description :sl4:
en: '%c'
he: ‚%c’

note: Type: text Description :sl4:
en: Display this help message
he: הצגת הודעת עזרה זו

note: Type: text Description :sl4:
en: Go back to previous question
he: חזרה לשאלה הקודמת

note: Type: text Description :sl4:
en: Select an empty entry
he: בחירת רשומה ריקה

note: Type: text Description :sl4:
en: Other choices are available with '%c' and '%c'
he: אפשרויות אחרות זמינות עם ‚%c’ ועם ‚%c’

note: Type: text Description :sl4:
en: Previous choices are available with '%c'
he: האפשרויות הקודמות זמינות עם ‚%c’

note: Type: text Description :sl4:
en: Next choices are available with '%c'
he: האפשרויות הבאות זמינות עם ‚%c’

note: Type: text Description :sl4:
en: Prompt: '%c' for help, default=%d>
he: prompt:‏ ‚%c’ לעזרה, בררת מחדל ‚%d’>

note: Type: text Description :sl4:
en: Prompt: '%c' for help>
he: prompt:‏ ‚%c’ לעזרה>

note: Type: text Description :sl4:
en: Prompt: '%c' for help, default=%s>
he: prompt:‏ ‚%c’ לעזרה, בררת מחדל ‚%s’>

note: Type: text Description :sl4:
en: [Press enter to continue]
he: [יש ללחוץ enter להמשך]

note: Type: select Description :sl4:
en: Interface to use:
he: מנשק משתמש לשימוש:

note: Type: select Description :sl4:
en: Packages that use debconf for configuration share a common look and feel. You can select the type of user interface they use.
he: חבילות שמשתמשות ב־debconf לתצורה, דומות במראה ובהתנהגות מנשק המשתמש שלהן. ניתן לבחור את סוג מנשק המשתמש בו הן ישתמשו.

note: Type: string Description :sl4:
en: None
he: אין

note: Type: string Description :sl4:
en: 'None' will never ask you any question.
he: ‚אין’ - לא תופענה שאלות.

note: Type: string Description :sl4:
en: Text
he: טקסט

note: Type: string Description :sl4:
en: 'Text' is a traditional plain text interface.
he: ‚טקסט’ הוא המנשק הטקסטואלי הפשוט והמסורתי.

note: Type: string Description :sl4:
en: 'Newt' is a full-screen, character based interface.
he: ‚Newt’ הוא מנשק מסך מלא מבוסס תווים.

note: Type: string Description :sl4:
en: 'GTK' is a graphical interface that may be used in any graphical environment.
he: ‚GTK’ הנו ממשק גרפי בו ניתן להשתמש בכל סביבה גרפית כלשהי.

note: Type: note Description Main menu entry. :sl4:
en: Make this ChromeOS board bootable
he: להפוך את לוח ה־ChromeOS הזה לבר אתחול

note: Type: note Description Progress bar title. :sl4:
en: Making this ChromeOS board bootable
he: הפיכת לוח ה־ChromeOS הזה לבר אתחול

note: Type: note Description Progress bar step. :sl4:
en: Installing tools to manage ChromeOS boot images
he: התקנת כלים לניהול דמויות אתחול של ChromeOS

note: Type: note Description Progress bar step. :sl4:
en: Checking ChromeOS kernel partitions
he: בודק מחיצות ליבה של ChromeOS

note: Type: note Description Progress bar step. :sl4:
en: Updating initramfs
he: initramfs מתעדכן

note: Type: note Description Progress bar step. :sl4:
en: Building a boot image
he: דמות האתחול נבנית

note: Type: note Description Progress bar step. :sl4:
en: Writing the boot image to disk
he: דמות האתחול נכתבת לכונן

note: Type: error Description :sl4:
en: No usable ChromeOS kernel partition is found
he: לא נמצאה מחיצת ליבה שמישה של ChromeOS

note: Type: error Description :sl4:
en: An error was returned while searching for a ChromeOS kernel partition.
he: הוחזרה שגיאה בזמן חיפוש מחיצת ליבה של ChromeOS.

note: Type: error Description :sl4:
en: Cannot build a boot image
he: לא ניתן לבנות דמות אתחול

note: Type: error Description :sl4:
en: An error was returned while building a boot image.
he: הוחזרה שגיאה בבניית דמות אתחול.

note: Type: error Description :sl4:
en: Cannot write boot image to disk
he: לא ניתן לכתוב דמות אתחול לכונן

note: Type: error Description :sl4:
en: An error was returned while writing the boot image to disk.
he: אירעה שגיאה בעת כתיבת דמות האתחול לכונן.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Reconfigure initramfs policies?
he: להגדיר מחדש את המדיניויות של initramfs?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Could not generate a small enough boot image for this board. Usually this can be resolved by including less modules in the initramfs.
he: לא ניתן לייצר דמות טעינה קטנה מספיק ללוח הזה. אפשר בדרך כלל לפתור את זה עם החרגת מודולים ב־initramfs.

note: Type: text Description This item is a progress bar heading when the system configures some flashable memory used by many embedded devices :sl4:
en: Configuring flash memory to boot the system
he: מגדיר את זכרון הפלאש לאתחל את המערכת

note: Type: text Description This item is a progress bar heading when an embedded device is configured so it will boot from disk :sl4:
en: Making the system bootable
he: הפיכת המערכת לברת איתחול

note: Type: text Description This is "preparing the system" to flash the kernel and initrd on a flashable memory :sl4:
en: Preparing the system...
he: המערכת בהכנה…

note: Type: text Description This is a progress bar showing up when the system write the kernel to the flashable memory of the embedded device :sl4:
en: Writing the kernel to flash memory...
he: הליבה נכתבת אל זיכרון הפלאש…

note: Type: text Description This is a progress bar showing up when the system generates a special boot image on disk for some embedded device so they can boot. :sl4:
en: Generating boot image on disk...
he: נבנה קובץ אתחול על הכונן…

note: Type: text Description Main menu item Translators: keep below 55 columns This item is a menu entry for a step where the system configures the flashable memory used by many embedded devices (writing the kernel and initrd to it) :sl4:
en: Make the system bootable
he: הפוך המערכת לברת אתחול

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Install GRUB?
he: להתקין את GRUB?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: GRUB 2 is the next generation of GNU GRUB, the boot loader that is commonly used on i386/amd64 PCs. It is now also available for ${ARCH}.
he: GRUB 2 הוא הדור הבא של GNU GRUB, מנהל האתחול הנפוץ בעיקר עבור מחשבי i386/amd64. זמין כעת גם עבור ${ARCH}.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: It has interesting new features but is still experimental software for this architecture. If you choose to install it, you should be prepared for breakage, and have an idea on how to recover your system if it becomes unbootable. You're advised not to try this in production environments.
he: למערכת זו ישנן תכונות חדשות ומעניינות אך היא עדיין בשלב ניסיוני לארכיטקטורה זו. אם בחירתך היא להתקין אותה, עשויות להתרחש כל מיני תופעות חריגות וכדאי שיהיה לך ידע מקדים כיצד לשקם את המערכת אם היא אינה מתאתחלת. מומלץ שלא לנסות אפשרות זו בסביבות הפקה פעילות.

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to mount ${PATH}
he: עגינת ${PATH} נכשלה

note: Type: error Description :sl4:
en: Mounting the ${FSTYPE} file system on ${PATH} failed.
he: עיגון מערכת קבצים מסוג ${FSPATH} ב־‎‎${PATH} נכשל.

note: Type: error Description :sl4:
en: Warning: Your system may be unbootable!
he: אזהרה: יתכן שהמערכת שלך אינה ניתנת לאתחול!

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to mount /target/proc
he: העיגון של ‎/target/proc נכשל

note: Type: error Description :sl4:
en: Mounting the proc file system on /target/proc failed.
he: עיגון מערכת קבצים מסוג proc ב־‎ /target/proc נכשל.

note: Type: note Description :sl4:
en: Setting firmware variables for automatic boot
he: הגדרת משתני קושחה (firmware) לטובת אתחול אוטומטי

note: Type: note Description :sl4:
en: Some variables need to be set in the Genesi firmware in order for your system to boot automatically.  At the end of the installation, the system will reboot.  At the firmware prompt, set the following firmware variables to enable auto-booting:
he: את חלק מהמשתנים יש להגדיר בקושחת Genesi כדי שהמערכת שלך תאותחל אוטומטית. בסיום ההתקנה, המערכת שלך תופעל מחדש. בבקשת הקלט של קושחת Genesi, יש להגדיר את המשתנים הבאים כדי לאפשר אתחול אוטומטי:

note: Type: note Description :sl4:
en: You will only need to do this once.  Afterwards, enter the "boot" command or reboot the system to proceed to your newly installed system.
he: יש לבצע פעולה זו פעם אחת בלבד. לאחר מכן, יש להקליד את הפקודה „boot” או להפעיל את המערכת מחדש כדי להמשיך למערכת החדשה שלך.

note: Type: note Description :sl4:
en: Alternatively, you will be able to boot the kernel manually by entering, at the firmware prompt:
he: לחלופין, ניתן לאתחל את הליבה ידנית על ידי הקלדת הטקסט הבא בבקשת הקלט של הקושחה:

note: Type: note Description :sl4:
en: Some variables need to be set in CFE in order for your system to boot automatically. At the end of installation, the system will reboot. At the firmware prompt, set the following variables to simplify booting:
he: את חלק מהמשתנים יש להגדיר ב־CFE כדי שהמערכת שלך תאותחל אוטומטית. בסיום ההתקנה, המערכת שלך תופעל מחדש. בבקשת הקלט של קושחת ה־CFE, יש להגדיר ערכים למשתנים הבאים כדי לפשט את האתחול:

note: Type: note Description :sl4:
en: You will only need to do this once. This enables you to just issue the command "boot_debian" at the CFE prompt.
he: יש לבצע פעולה זו פעם אחת בלבד. הפעולה תאפשר לך פשוט להריץ הפקודה „boot_debian” בבקשת הקלט של CFE.

note: Type: note Description :sl4:
en: If you prefer to auto-boot on every startup, you can set the following variable in addition to the ones above:
he: אם העדפתך היא להפעיל אתחול אוטומטי עם כל הפעלה מחדש, ניתן להגדיר את המשתנים הבאים בנוסף לאלו שלהלן:

note: Type: text Description eg. Virtual disk 1 (xvda) :sl4:
en: Virtual disk %s (%s)
he: כונן וירטואלי %s‏ (%s)

note: Type: text Description eg. Virtual disk 1, partition #1 (xvda1) :sl4:
en: Virtual disk %s, partition #%s (%s)
he: כונן וירטואלי %s, מחיצה מס׳ %s‏ (%s)

note: Type: text Description :sl4: Note to translators: Please keep your translations of this string below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: acls - support POSIX.1e Access Control List
he: acls - תמיכה ברשימות בקרת גישה (Access Control List) לפי תקן POSIX.1e

note: Type: text Description :sl4: Note to translators: Please keep your translations of this string below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages)
en: shortnames - only use the old MS-DOS 8.3 style filenames
he: shortnames - שימוש בשמות קבצים בסגנון MS-DOS 8.3 בלבד

note: Type: text Description :sl4:
en: ChromeOS kernel partition
he: מחיצת ליבת ChromeOS

note: Type: boolean Description Users are familiar with boot methods as necessary to boot d-i itself. :sl4:
en: No usable ChromeOS kernel partition is found. At least one such partition is necessary for your machine to be bootable with ChromeOS' verified boot methods (with CTRL+D or CTRL+U). These partitions must reside on the same physical disk as either the root or the boot partition. Two 512 MB partitions should be fine for most installations.
he: לא נמצאה מחיצת ליבה שמישה של ChromeOS. נחוצה לפחות מחיצה אחת כזאת כדי שהמכונה שלך תוכל להיטען באמצעות השיטות המאומתות של ChromeOS (עם Ctrl+D או Ctrl+U). המחיצות האלו חייבות להיות על אותו כונן פיזי עם מחיצת הטעינה (boot) או הבסיס (root). שתי מחיצות בגודל 512 מ״ב אמורות להספיק לרוב ההתקנות.

note: Type: boolean Description Users are familiar with boot methods as necessary to boot d-i itself. :sl4:
en: If you cannot boot into the installed system in another way (like legacy boot with CTRL+L), continuing the installation would result in an unbootable machine.
he: אם לא הצלחת לטעון את המערכת המותקנת בצורה אחרת (כמו טעינה מיושנת עם Ctrl+L), המשך בהתקנה יוביל לכך שלא ניתן יהיה לטעון מערכת הפעלה במכונה שלך.

note: Type: text Description :sl4:
en: Configure the Network Block Device
he: הגדרת כונן הרשת

note: Type: select Description :sl4:
en: NBD configuration action:
he: פעולות להגדרת כונן רשת:

note: Type: select Description :sl4:
en: There are currently ${NUMBER} devices connected.
he: כרגע מחוברים ${NUMBER} התקנים.

note: Type: string Description :sl4:
en: Network Block Device server:
he: שרת כונני רשת:

note: Type: string Description :sl4:
en: Please enter the host name or the IP address of the system running nbd-server.
he: נא להקליד את שם המחשב או את כתובת ה־IP של המערכת המריצה את nbd-server.

note: Type: string Description :sl4:
en: Name for NBD export
he: שם ייצוא ה־NBD

note: Type: string Description :sl4:
en: Please enter the NBD export name needed to access nbd-server. The name entered here should match an existing export on the server.
he: נא להקליד את שם ייצוא ה־NBD שנדרש לטובת גישה ל־nbd-server. השם שמוקלד כאן חייב להיות תואם לייצור קיים על השרת.

note: Type: select Description :sl4:
en: Network Block Device device node:
he: צומת דיסק רשת:

note: Type: select Description :sl4:
en: Please select the NBD device node that you wish to connect or disconnect.
he: בחר צומת דיסק רשת שברצונך לחבר או לנתק.

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to connect to the NBD server
he: נכשל נסיון להתחבר לשרת דיסקי רשת

note: Type: error Description :sl4:
en: Connecting to the nbd-server failed. Please ensure that the host and the export name which you entered are correct, that the nbd-server process is running on that host, that the network is configured correctly, and retry.
he: ההתחברות ל־nbd-server נכשלה. נא לוודא ששמות המארח והייצוא שהקלדת נכונים, שתהליך ה־nbd-server פעיל על המארח הזה, שהרשת מוגדרת כראוי ולנסות שוב.

note: Type: error Description :sl4:
en: No more Network Block Device nodes left
he: לא נשארו עוד התקני בלוק רשתיים

note: Type: error Description :sl4:
en: Either all available NBD device nodes are in use or something went wrong with the detection of the device nodes.
he: או שכל צמתות התקני דיסק רשת בשימוש או שמשהו השתבש בתהליך גילוי צמתות ההתקנים.

note: Type: error Description :sl4:
en: No more NBD device nodes can be configured until a configured one is disconnected.
he: עד שהתקן דיסק רשת מוגדר ינותק, לא ניתן להגדיר צמתות דיסקי רשת נוספות.

note: Type: error Description :sl4:
en: No connected Network Block Device nodes were found
he: לא נמצאו התקני דיסק רשת מחוברים

note: Type: error Description :sl4:
en: There are currently no Network Block Device nodes connected to any server. As such, you can't disconnect any of them.
he: כרגע אין צמתות התקני דיסק רשת שמחוברים לשרת כלשהו. לכן אין באפשרותך לנתק אף אחד מהם.

note: Type: text Description :sl4: Menu entry Use infinite form
en: Connect a Network Block Device
he: התחברות להתקן בלוק רשתי

note: Type: text Description :sl4: Menu entry Use infinite form
en: Disconnect a Network Block Device
he: התנקתות מהתקן בלוק רשתי

note: Type: text Description :sl4: Menu entry Use infinite form
en: Finish and return to the partitioner
he: סיים וחזור לחלוקה למחיצות

note: Type: text Description :sl4:
en: In order to start your new system, a so called boot loader is used.  It is installed in a boot partition.  You must set the bootable flag for the partition.  Such a partition will be marked with "${BOOTABLE}" in the main partitioning menu.
he: כדי להתחיל את המערכת החדשה שלך, נעשה שימוש במנהל אתחול. מנהל האתחול מותקן במחיצת אתחול. עליך להגדיר את דגל האתחול במחיצה זאת. מחיצה כזאת תסומן עם „${BOOTABLE}” בתפריט המחיצות הראשי.
