debian-installer - en to lt translation catalogue (698 entries)

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Enable source repositories in APT?
lt: Ar įjungti pirminių tekstų APT saugyklas?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: By default source repositories are listed in /etc/apt/sources.list (with appropriate "deb-src" lines) so that "apt-get source" works. However, if you don't need this feature, you can disable those entries and save some bandwidth during "apt-get update" operations.
lt: Numatytuoju atveju pirminių tekstų saugyklos išvardijamos /etc/apt/sources.list faile, naudojant „deb-src“ įrašus. Tai užtikrina „apt-get source“ komandos veikimą. Tačiau jei ši galimybė jums nereikalinga, galite šiuos įrašys išjungti ir taip sumažinti „apt-get update“ metu parsiunčiamų duomenų kiekį.

note: Type: select Description :sl3:
en: Tool to use to generate boot initrd:
lt: Įrankis sistemos paleidimo „initrd“ failo sukūrimui:

note: Type: select Description :sl3:
en: The list shows the available tools. If you are unsure which to select, you should select the default. If your system fails to boot, you can retry the installation using the other options.
lt: Sąraše parodyti prieinami įrankiai. Jei abejojate kurį pasirinkti, naudokite numatytąjį parinkimą. Jei sistema nepasileis, bandykite pakartoti įdiegimą, pasirinkdami kitą parametrą.

note: Type: error Description :sl3:
en: Unsupported initrd generator
lt: Nepalaikoma programa initrd sukūrimui

note: Type: error Description :sl3:
en: The package ${GENERATOR} that was selected to generate the initrd is not supported.
lt: Paketas ${GENERATOR}, pasirinktas initrd sukūrimui, nepalaikomas.

note: Type: select Choices :sl3:
en: generic: include all available drivers
lt: bendras: įtraukti visas galimas tvarkykles

note: Type: select Choices :sl3:
en: targeted: only include drivers needed for this system
lt: specializuotas: įtraukti tik valdykles, reikiamas šiai sistemai

note: Type: select Description :sl3:
en: Drivers to include in the initrd:
lt: Valdyklės, skirtos įtraukimui į initrd:

note: Type: select Description :sl3:
en: The primary function of an initrd is to allow the kernel to mount the root file system. It therefore needs to contain all drivers and supporting programs required to do that.
lt: Pagrindinė initrd užduotis - leisti branduoliui prijungti šakninę failų sistemą. Todėl jis turi turėti visas tam tikslui reikiamas valdykles ir programas.

note: Type: select Description :sl3:
en: A generic initrd is much larger than a targeted one and may even be so large that some boot loaders are unable to load it but has the advantage that it can be used to boot the target system on almost any hardware. With the smaller targeted initrd there is a very small chance that not all needed drivers are included.
lt: Bendras initrd yra daug didesnis nei specializuotas ir gali net būti toks didelis, kad kai kurios paleidyklės negali jų paleisti. Tačiau jo pranašumas tame, kad jis gali būti panaudotas sistemos paleidimui, esant beveik bet kokiai aparatinei įrangai. Naudojant mažesnį specializuotą initrd lieka nedidelė tikimybė, kad bus įtrauktos ne visos reikiamos tvarkyklės.

note: Type: text Description :sl3:
en: Enter random characters
lt: Įveskite atsitiktinius simbolius

note: Type: text Description :sl3:
en: You can help speed up the process by entering random characters on the keyboard, or just wait until enough key data has been collected (which can take a long time).
lt: Jūs galite pagreitinti procesą, klaviatūroje įvesdami atsitiktinius simbolius, arba galite paprasčiausiai laukti kol bus sukaupta pakankamai duomenų (kas gali užtrukti nemažai laiko).

note: Type: text Description :sl3:
en: Key data has been created successfully.
lt: Rakto duomenys sukurti sėkmingai.

note: Type: text Description :sl3:
en: Enter random characters or make random movements with the mouse
lt: Įveskite atsitiktinius simbolius arba bet kaip judinkite pelę

note: Type: text Description :sl3:
en: You can help speed up the process by entering random characters on the keyboard or by making random movements with the mouse.
lt: Jūs galite pagreitinti procesą, klaviatūroje įvesdami atsitiktinius simbolius, arba bet kaip judindami pelę.

note: Type: text Description :sl3:
en: Resume installation
lt: Tęsti įdiegimą

note: Type: text Description :sl3:
en: Choose "Continue" to really exit the shell and resume the installation; any processes still running in the shell will be aborted.
lt: Pasirinkite „Tęsti“, kad būtų iš tikrųjų išeita apvalkalo ir pratęstas įdiegimas. Bet kokie procesai, vykdomi apvalkale, bus nutraukti.

note: Type: error Description :sl3:
en: Architecture not supported
lt: Nepalaikoma architektūra

note: Type: error Description :sl3:
en: The specified Debian archive mirror does not seem to support your architecture. Please try a different mirror.
lt: Nurodytas „Debian“ archyvo „veidrodis“ nepalaiko Jūsų architektūros. Bandykite kitą „veidrodį“.

note: Type: text Description :sl3:
en: Do not change the boot/kernel font
lt: Nekeisti paleidimo (branduolio) šrifto

note: Type: text Description :sl3:
en: Let the system select a suitable font
lt: Automatiškai parinkti tinkamą šriftą

note: Type: text Description Used in the font size question like this: "12x24, framebuffer only" :sl3:
en: framebuffer only
lt: tik kadrų buferis

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Arabic
lt: . arabų

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Armenian
lt: # armėnų

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Cyrillic - KOI8-R and KOI8-U
lt: # kirilica – KOI8-R ir KOI8-U

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Cyrillic - non-Slavic languages
lt: # kirilica – ne slavų kalbos

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Cyrillic - non-Slavic languages (for blind users)
lt: . kirilica - ne slavų kalbos (akliesiems naudotojams)

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Cyrillic - Slavic languages (also Bosnian and Serbian Latin)
lt: # kirilica – slavų kalbos (taip pat bosnių ir serbų lotyniški rašmenys)

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Cyrillic - Slavic languages (for blind users)
lt: . kirilica – slavų kalbos (akliesiems naudotojams)

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Ethiopic
lt: . etiopų

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Georgian
lt: # gruzinų

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Greek
lt: # graikų

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Greek (for blind users)
lt: . graikų (akliesiems naudotojams)

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Hebrew
lt: # hebrajų

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Lao
lt: # laosiečių

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Latin1 and Latin5 - western Europe and Turkic languages
lt: # Latin1 ir Latin5 – vakarų Europos ir turkų kalbos

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Latin2 - central Europe and Romanian
lt: # Latin2 – centrinės Europos ir rumunų

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Latin3 and Latin8 - Chichewa; Esperanto; Irish; Maltese and Welsh
lt: # Latin3 ir Latin8 – nianjų; esperanto; airių; maltiečių ir valų

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Latin7 - Lithuanian; Latvian; Maori and Marshallese
lt: # Latin7 – lietuvių; latvių; maorių ir Maršalo salų

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Latin - Vietnamese
lt: . Latin – vietnamiečių

note: Type: select Choices :sl3:
en: # Thai
lt: # tajų

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Combined - Latin; Slavic Cyrillic; Hebrew; basic Arabic
lt: . kombinuota – lotynų; slavų kirilica; hebrajų; pagrindinė arabų

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Combined - Latin; Slavic Cyrillic; Greek
lt: . kombinuota – lotynų; slavų kirilica; graikų

note: Type: select Choices :sl3:
en: . Combined - Latin; Slavic and non-Slavic Cyrillic
lt: . kombinuota – lotynų; slavų ir ne slavų kirilica

note: Type: select Choices :sl3:
en: Guess optimal character set
lt: Nuspėti optimalią simbolių aibę

note: Type: select Description :sl3:
en: Character set to support:
lt: Naudojamas simbolių aibė:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please choose the character set that should be supported by the console font.
lt: Pasirinkite simbolių aibę, kurią turi palaikyti tekstinio terminalo šriftas.

note: Type: select Description :sl3:
en: If you don't use a framebuffer, the choices that start with "." will reduce the number of available colors on the console.
lt: Jei nenaudojate kadrų buferio ir pasirinksite variantą prasidedantį simboliu „.“, tuomet tekstiniame terminale bus sumažintas galimų spalvų skaičius.

note: Type: select Description The languages with many non-ASCII letters should not use formatted lists.  If you decide to use formatted lists then keep the lines relatively short. :sl3:
en: Font for the console:
lt: Šriftas, naudojamas tekstiniame terminale:

note: Type: select Description The languages with many non-ASCII letters should not use formatted lists.  If you decide to use formatted lists then keep the lines relatively short. :sl3:
en: If you prefer a bold version of the Terminus font, choose either TerminusBold (if you use a framebuffer) or TerminusBoldVGA (otherwise).
lt: Jei norite naudoti pastorintą „Terminus“ šrifto variantą, pasirinkite „TerminusBold“ (jei naudojate kadrų buferį) arba „TerminusBoldVGA“ (jei nenaudojate).

note: Type: select Description :sl3:
en: Font size:
lt: Šrifto dydis:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the size of the font for the console. For reference, the font used when the computer boots has size 8x16.
lt: Pasirinkite tekstinio terminalo šrifto dydį. Pavyzdžiui, kompiuterio paleidimo metu naudojamas 8x16 dydžio šriftas.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the size of the font for the console.  Some font sizes require framebuffer.
lt: Pasirinkite tekstinio terminalo šrifto dydį. Pavyzdžiui, kompiuterio paleidimo metu naudojamas 8x16 dydžio šriftas.

note: Type: select Description :sl3:
en: Encoding to use on the console:
lt: Tekstiniame terminale naudojama koduotė:

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep the current keyboard layout in the configuration file?
lt: Ar palikti esamą klaviatūros išdėstymą, nurodytą konfigūraciniame faile?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The current keyboard layout in the configuration file /etc/default/keyboard is defined as XKBLAYOUT="${XKBLAYOUT}" and XKBVARIANT="${XKBVARIANT}".
lt: Šiuo metu konfigūraciniame faile /etc/default/keyboard klaviatūros išdėstymas aprašytas kaip XKBLAYOUT="${XKBLAYOUT}" ir XKBVARIANT="${XKBVARIANT}".

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Please choose whether you want to keep it. If you choose this option, no questions about the keyboard layout will be asked and the current configuration will be preserved.
lt: Pasirinkite, ar norite palikti šį aprašą. Pasirinkus jį palikti, apie klaviatūrą nebus pateikta jokių klausimų ir bus išlaikyta esama konfigūracija.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep default keyboard layout (${XKBLAYOUTVARIANT})?
lt: Išlaikyti numatytąjį klaviatūros išdėstymą (${XKBLAYOUTVARIANT})?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The default value for the keyboard layout is XKBLAYOUT="${XKBLAYOUT}" and XKBVARIANT="${XKBVARIANT}".  This default value is based on the currently defined language/region and the settings in /etc/X11/xorg.conf.
lt: Numatytasis klaviatūros išdėstymas yra XKBLAYOUT="${XKBLAYOUT}" ir XKBVARIANT="${XKBVARIANT}". Ši reikšmė pagrįsta nurodyta kalba ir regionu bei /etc/X11/xorg.conf faile esančiomis nuostatomis.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Please choose whether you want to keep it. If you choose this option, no questions about the keyboard layout will be asked.
lt: Pasirinkite, ar norite palikti šį aprašą. Pasirinkus jį palikti, apie klaviatūrą nebus pateikta jokių klausimų.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep current keyboard options in the configuration file?
lt: Ar palikti esamas klaviatūros parinktis, nurodytas konfigūraciniame faile?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The current keyboard options in the configuration file /etc/default/keyboard are defined as XKBOPTIONS="${XKBOPTIONS}".
lt: Šiuo metu konfigūraciniame faile /etc/default/keyboard klaviatūros parinktys aprašytos kaip XKBOPTIONS="${XKBOPTIONS}".

note: Type: boolean Description :sl3:
en: If you choose to keep these options, no questions about the keyboard options will be asked.
lt: Jeigu pasirinksite palikti šį aprašą, apie klaviatūros parinktis nebus pateikta jokių klausimų.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep default keyboard options (${XKBOPTIONS})?
lt: Išlaikyti numatytąsias klaviatūros išdėstymo parinktis (${XKBOPTIONS})?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The default value for the options of the keyboard layout is XKBOPTIONS="${XKBOPTIONS}".  It is based on the currently defined language/region and the settings in /etc/X11/xorg.conf.
lt: Numatytosios klaviatūros išdėstymo parinktys yra XKBOPTIONS="${XKBOPTIONS}". Ši reikšmė pagrįsta nurodyta kalba ir regionu bei /etc/X11/xorg.conf faile esančiomis nuostatomis.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: If you choose to keep it, no questions about the keyboard options will be asked.
lt: Jeigu pasirinksite palikti šį aprašą, apie klaviatūros parinktis nebus pateikta jokių klausimų.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Use Control+Alt+Backspace to terminate the X server?
lt: Ar naudoti klavišų kombinaciją Vald+Alt+Naikinti iš kairės X serverio darbui nutraukti?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: By default the combination Control+Alt+Backspace does nothing.  If you want it can be used to terminate the X server.
lt: Numatytuoju atveju klavišų kombinacija Vald+Alt+Naikinimas iš kairės nedaro nieko. Jeigu norite, galite šią klavišų kombinaciją naudoti priverstinai nutraukti X serverio darbą.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Check integrity of the installation media?
lt: Patikrinti diegimo laikmenos vientisumą?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Warning: this check depends on your hardware and may take some time.
lt: Perspėjimas: šis tikrinimas priklauso nuo aparatinės įrangos ir gali kažkiek užtrukti.

note: Type: note Description :sl3:
en: Insert Debian installation media
lt: Įdėkite „Debian“ diegimo laikmeną

note: Type: note Description :sl3:
en: Please insert one of the official Debian installation media before continuing.
lt: Prieš tęsdami, įdėkite vieną iš oficialių „Debian“ diegimo laikmenų.

note: Type: error Description :sl3:
en: Failed to mount installation media
lt: Nepavyko prijungti diegimo laikmenos

note: Type: error Description :sl3:
en: The device '${CDROM}' could not be mounted correctly. Please check the media and cables, and try it again.
lt: Negalima teisingai prijungti prietaiso ${CDROM}. Prašau patikrinti kompaktinį diską arba kabelius, ir pabandyti dar kartą.

note: Type: error Description :sl3:
en: No valid Debian installation media
lt: Nėra tinkamos „Debian“ diegimo laikmenos

note: Type: error Description :sl3:
en: What you have inserted is no valid Debian installation media. Please try again.
lt: Tai, ką įdėjote, nėra tinkama „Debian“ diegimo laikmena. Prašome, pabandykite dar kartą.

note: Type: error Description TRANSLATORS: MD5 is a file name, don't translate it. :sl3:
en: Failed to open checksum file
lt: Nepavyko atverti kontrolinių sumų failo

note: Type: error Description TRANSLATORS: MD5 is a file name, don't translate it. :sl3:
en: Opening the MD5 file on the media failed. This file contains the checksums of the files located on the media.
lt: Nepavyko atverti MD5 failo, esančio medijoje. Šis failas talpina kompaktiniame diske esančių failų kontrolines sumas.

note: Type: note Description :sl3:
en: Integrity test successful
lt: Vientisumo testas sėkmingai baigtas

note: Type: note Description :sl3:
en: The integrity test was successful. The installation image is valid.
lt: Vientisumo testas pasibaigė sėkmingai. Diskas tinkamas.

note: Type: error Description :sl3:
en: Integrity test failed
lt: Vientisumo testas nepavyko

note: Type: error Description :sl3:
en: The file ${FILE} failed the MD5 checksum verification. Your installation media or this file may have been corrupted.
lt: Failo ${FILE} MD5 kontrolinė suma nesutapo. Instaliacijos medija arba šis failas gali būti pažeistas.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Check the integrity of another installation image?
lt: Ar tikrinti kitos instaliacijos medijos vientisumą?

note: Type: note Description :sl3:
en: Insert Debian boot media
lt: Įdėkite „Debian“ paleidimo (boot) mediją

note: Type: note Description :sl3:
en: Please make sure you have inserted the Debian installation media you booted from, to continue with the installation.
lt: Įsitikinkite, kad įdiegimui pratęsti įdėjote „Debian“ paleidimo (boot) mediją.

note: Type: text Description :sl3:
en: Checking integrity of installation image
lt: Diegimo medijos vientisumo tikrinimas

note: Type: text Description :sl3:
en: Checking file: ${FILE}
lt: Tikrinamas failas: ${FILE}

note: Type: note Description :sl3:
en: UNetbootin media detected
lt: Aptikta „UNetbootin“ laikmena

note: Type: note Description :sl3:
en: It appears that your installation medium was generated using UNetbootin. UNetbootin is regularly linked with difficult or unreproducible problem reports from users; if you have problems using this installation medium, please try your installation again without using UNetbootin before reporting issues.
lt: Panašu, jog Jūsų įdiegimo laikmena sukurta naudojant „UNetbootin“ programą. Ši programa dažnai siejama su sudėtingomis ir sunkiai atkartojamomis naudotojų patiriamomis problemomis. Jei naudojantis šia įdiegimo laikmena, jums iškiltų nesklandumų, prieš pranešdami apie juos, pirma pamėginkite diegimą nenaudojant „UNetbootin“.

note: Type: note Description :sl3:
en: The installation guide contains more information on how to create a USB installation medium directly without UNetbootin.
lt: Informaciją, kaip sukurti USB laikmeną, nenaudojant „UNetbootin“, rasite įdiegimo vadove.

note: Type: title Description :sl3:
en: Kernel version mismatch
lt: Branduolio versijos neatitikimas

note: Type: error Description :sl3:
en: Live system kernel and installer kernel don't match
lt: Demonstracinės sistemos (live) ir įdiegiklio branduoliai nesutampa

note: Type: error Description :sl3: Both LIVE_KERNEL and DI_KERNEL are kernel version numbers, such as 2.6.32-5-486, 2.6.32-5-amd64, or 2.6.32-5-powerpc etc.
en: The installer can only be used if the kernel versions of the live system (${LIVE_KERNEL}) and of the installer (${DI_KERNEL}) are the same.
lt: Įdiegiklį galima naudoti tik jei demonstracinės sistemos branduolio versija (${LIVE_KERNEL}) yra ta pati kaip ir įdiegiklio branduolio (${DI_KERNEL}).

note: Type: error Description :sl3: Both LIVE_KERNEL and DI_KERNEL are kernel version numbers, such as 2.6.32-5-486, 2.6.32-5-amd64, or 2.6.32-5-powerpc etc.
en: Please reboot with the correct kernel (${DI_KERNEL}).
lt: Perkraukite sistemą su tinkamu branduoliu (${DI_KERNEL}).

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Install the GRUB boot loader to the multipath device?
lt: Ar įdiegti paleidyklę GRUB į daugelio kelių (multipath) įrenginį?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Installation of GRUB on multipath is experimental.
lt: GRUB diegimas į daugelio kelių įrenginį yra eksperimentinis.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: GRUB is always installed to the master boot record (MBR) of the multipath device. It is also assumed that the WWID of this device is selected as boot device in the system's FibreChannel adapter BIOS.
lt: GRUB visuomet įdiegiamas į daugelio kelių (multipath) įtaiso pagrindinį įkelties įrašą (MBR). Taip pat skaitoma, kad šio įtaiso WWID yra nustatytas kaip įkelties įrenginys FibreChannel adapterio BIOS'e.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The GRUB root device is: ${GRUBROOT}.
lt: GRUB'o šakninis įrenginys: ${GRUBROOT}.

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while setting up GRUB for the multipath device.
lt: Klaida įvyko atliekant GRUB nustatymus daugelio kelių (multipath) įtaisui.

note: Type: error Description :sl3:
en: The GRUB installation has been aborted.
lt: GRUB įdiegimas nutrauktas.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (grub-installer)  #-#-#-#-# Type: select Choices #-#-#-#-#  templates.pot (iso-scan)  #-#-#-#-# :sl3:
en: Enter device manually
lt: Įvesti rankiniu būdu

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Do you intend to use FireWire Ethernet?
lt: Ar ketinate naudoti „FireWire“ tinklą?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: No Ethernet card was detected, but a FireWire interface is present. It's possible, though unlikely, that with the right FireWire hardware connected to it, this could be your primary Ethernet interface.
lt: Neaptikta tinklo plokštė, bet yra „FireWire“ sąsaja. Gali būti, nors ir mažai tikėtina, kad esant prie jos prijungtai tinkamai „FireWire“ įrangai, ši sąsaja gali būti naudojama kaip pirminė tinklo sąsaja.

note: Type: string Description :sl3:
en: Additional parameters for module ${MODULE}:
lt: Papildomi parametrai moduliui „${MODULE}“:

note: Type: string Description :sl3:
en: The module ${MODULE} failed to load. You may need to pass parameters to the module to make it work; this is common with older hardware. These parameters are often I/O port and IRQ numbers that vary from machine to machine and cannot be determined from the hardware. An example string looks something like "irq=7 io=0x220"
lt: Modulio „${MODULE}“ nepavyko įkelti. Kad jis veiktų, Jums gali tekti perduoti moduliui paleidimo parametrus; tai įprasta senesnei aparatinei įrangai. Dažnai, tai įvesties–išvesties prievadas (port) ir pertraukimo numeris (IRQ), kurie kompiuteriuose būna skirtingi ir negali būti nustatyti automatiškai. Pavyzdžiui, parametrai gali atrodyti taip: "irq=7 io=0x220"

note: Type: string Description :sl3:
en: If you don't know what to enter, consult your documentation, or leave it blank to not load the module.
lt: Jei nežinote ką įvesti, pasižiūrėkite į dokumentaciją, arba palikite lauką tuščią, kad modulis nebūtų įkeliamas.

note: Type: text Description Main menu item Translators: keep below 55 columns :sl3:
en: Detect virtual driver disks from hardware manufacturer
lt: Aptikti aparatinės įrangos gamintojo virtualius tvarkyklių diskus

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Load drivers from internal virtual driver disk?
lt: Ar įkelti tvarkykles iš vidinio virtualaus tvarkyklių disko?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Installing on this hardware may require some drivers provided by the manufacturer to be loaded from the built-in driver injection disk.
lt: Diegiant šioje aparatūroje, gali prireikti aparatinės įrangos gamintojo pateikiamų tvarkyklių, įkeliamų iš kitos keičiamosios laikmenos.

note: Type: note Description :sl3:
en: Web server started, but network not running
lt: Web serveris paleistas, bet neveikia tinklas

note: Type: note Description :sl3:
en: A simple web server has been started on this computer to serve log files and debug info. However, the network is not set up yet. The web server will be left running, and will be accessible once the network is configured.
lt: Šiame kompiuteryje paleistas vykdyti paprastas web serveris, skirtas priėjimui prie žurnalų (log) failų ir derinimo (debug) informacijos. Web serveris bus paliktas veikti, ir taps prieinamu po tinklo suderinimo.

note: Type: note Description :sl3:
en: Web server started
lt: Web serveris paleistas vykdyti

note: Type: note Description :sl3:
en: A simple web server has been started on this computer to serve log files and debug info. An index of all the available log files can be found at http://${ADDRESS}/
lt: Šiame kompiuteryje paleistas vykdyti paprastas web serveris, skirtas priėjimui prie žurnalų (log) failų ir derinimo (debug) informacijos. Šios informacijos indekso failą galite rasti adresu http://${ADDRESS}/

note: Type: error Description :sl3:
en: Failed to mount the floppy
lt: Nepavyko prijungti lanksčiojo diskelio

note: Type: error Description :sl3:
en: Either the floppy device cannot be found, or a formatted floppy is not in the drive.
lt: Arba nerastas lanksčių diskelių įrenginys, arba įrenginyje neįdėtas formatuotas diskelis.

note: Type: text Description :sl3:
en: Detecting hardware to find hard drives
lt: Apžvelgiama aparatūra ieškant kietųjų diskų

note: Type: text Description :sl3:
en: Searching drives for an installer ISO image
lt: Įdiegiklio ISO atvaizdo paieška diskuose

note: Type: text Description :sl3:
en: Mounting ${DRIVE}...
lt: ${DRIVE} prijungimas...

note: Type: text Description :sl3:
en: Scanning ${DRIVE} (in ${DIRECTORY})...
lt: ${DRIVE} apžvalga (kataloge ${DIRECTORY})...

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Do full disk search for installer ISO image?
lt: Ar ieškoti įdiegiklio ISO atvaizdo visame diske?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The quick scan for installer ISO images, which looks only in common places, did not find an installer ISO image. It's possible that a more thorough search will find the ISO image, but it may take a long time.
lt: Greita įdiegiklio ISO atvaizdų paieška, kuri ieškojo tik įprastose vietose, įdiegiklio ISO atvaizdo nerado. Galima ir gilesnė paieška, bet tai gali užtrukti daug laiko.

note: Type: error Description :sl3:
en: Failed to find an installer ISO image
lt: Nepavyko rasti įdiegiklio ISO atvaizdo

note: Type: error Description :sl3:
en: No installer ISO images were found. If you downloaded the ISO image, it may have a bad filename (not ending in ".iso"), or it may be on a file system that could not be mounted.
lt: Įdiegiklio ISO atvaizdas nerastas. Jei Jūs atsisiuntėte ISO atvaizdą, galbūt jis turi blogą failo vardą (be išplėtimo ".iso"), arba jis yra failų sistemoje, kuri negali būti prijungta.

note: Type: error Description :sl3:
en: You'll have to use an alternative installation method, select another device to look for ISO image, or try again after you've fixed it.
lt: Jums teks panaudoti kitą įdiegimo metodą, pasirinkti kitą įrenginį ISO failo paieškai arba pabandyti dar kartą, pašalinus šią problemą.

note: Type: error Description :sl3:
en: While one or more possible ISO images were found, they could not be mounted. The ISO image you downloaded may be corrupt.
lt: Nors ir rastas vienas ar daugiau ISO atvaizdų, jie negali būti prijungti. Galbūt parsisiųstas ISO atvaizdas yra sugadintas.

note: Type: error Description :sl3:
en: No installer ISO image found
lt: Įdiegiklio ISO atvaizdas nerastas

note: Type: error Description :sl3:
en: While one or more possible ISO images were found, they did not look like valid installer ISO images.
lt: Nors ir rastas vienas ar daugiau ISO atvaizdų, bet nei vienas iš jų nėra tinkamas įdiegimo ISO atvaizdas.

note: Type: note Description :sl3:
en: Successfully mounted ${SUITE} installer ISO image
lt: Sėkmingai prijungtas ${SUITE} įdiegiklio ISO atvaizdas

note: Type: note Description :sl3:
en: The ISO file ${FILENAME} on ${DEVICE} (${SUITE}) will be used as the installation ISO image.
lt: ISO failas ${FILENAME} esantis ${DEVICE} (${SUITE}) bus naudojamas kaip įdiegiklio ISO atvaizdas.

note: Type: select Choices :sl3:
en: All detected devices
lt: Visi aptikti įrenginiai

note: Type: select Description :sl3:
en: Device or partition to search for installation ISO(s):
lt: Įrenginys arba skaidinys, kuriame reikėtų ieškoti ISO failo(-ų):

note: Type: select Description :sl3:
en: You can select a device, manually specify a non-detected device, or rescan available devices (useful for slow USB devices).
lt: Galite pasirinkti įrenginį, rankiniu būdu įvesti neaptiktą įrenginį arba iš naujo aptikti galimus įrenginius (naudinga lėtų USB įrenginių atveju).

note: Type: string Description :sl3:
en: Device name:
lt: Įrenginio vardas:

note: Type: select Choices :sl3:
en: Full search
lt: Pilna paieška

note: Type: select Description :sl3:
en: ISO file to use:
lt: Naudotinas ISO failas:

note: Type: select Description :sl3:
en: One or multiple ISO files have been detected on the selected device(s). Please choose which one you want to use, or ask for a more thorough search.
lt: Pasirinktuose įrenginiuose aptiktas bent vienas arba keli ISO failai. Pasirinkite naudotiną failą arba reikalaukite išsamesnės paieškos.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Is ISO file ${FILENAME} the correct image for installation?
lt: Ar ISO failas „${FILENAME}“ yra įdiegimui reikalingas atvaizdis?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The ISO file ${FILENAME} on ${DEVICE} (${SUITE}, code ${CODENAME}, self-described as '${DESCRIPTION}') will be used as the installation ISO image.
lt: ISO failas „${FILENAME}“ esantis ${DEVICE} (${SUITE}, kodas ${CODENAME}, prisistatantis kaip „${DESCRIPTION}“) bus naudojamas kaip įdiegiklio ISO atvaizdis.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: If multiple ISO files exist on the same installer drive, you may select which one you want to use.
lt: Jeigu toje pačioje laikmenoje yra keletas ISO failų, galite pasirinkti, kurį iš jų norite naudoti.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Copy the ISO image into RAM before mounting it?
lt: Ar prieš prijungiant ISO atvaizdį, kopijuoti jį į RAM?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: There is enough available memory to be able to copy the ISO image into RAM.
lt: Yra pakankamai atminties, kad galima būtų nukopijuoti ISO atvaizdį į RAM.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Choosing this option allows reusing the disk hosting the ISO image. If you don't do it, the disk will be actively used to access the ISO image and it can't be partitioned by the installer.
lt: Pažymėjus šią parinktį, bus galima skaidyti ir naudoti diską, kuriame yra pats ISO atvaizdis. Jos nepažymėjus, diskas bus naudojamas ISO atvaizdžiui pasiekti ir negalės būti skaidomas diegimo metu.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Note however that if you overwrite the disk containing the ISO image, you should not reboot before the end of the installation as you will not be able to restart the installer since the ISO image will be gone from the hard disk and memory.
lt: Vis dėlto atkreipkite dėmesį, jog jeigu perrašysite diską kuriame yra ISO atvaizdis, tai neturėtumėte kompiuterio perleisti nebaigę sistemos diegimo, nes tokiu atveju atvaizdis jau nebebus pasiekiamas ir diegimo negalėsite pradėti iš naujo.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Activate existing volume groups?
lt: Ar aktyvuoti egzistuojančias tomų grupes (Volume Groups)?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: ${COUNT} existing volume groups have been found. Please indicate whether you want to activate them.
lt: Radau ${COUNT} egzistuojančių tomų grupių (Volume Groups). Pasakykite, ar norite jas aktyvuoti.

note: Type: select Choices :sl3: LVM main menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Modify volume groups (VG)
lt: Keisti tomų grupes (Volume Groups)

note: Type: select Choices :sl3: LVM main menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Modify logical volumes (LV)
lt: Keisti loginius tomus (Logical Volumes)

note: Type: select Choices :sl3: LVM main menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path Volume groups configurati
en: Leave
lt: Išeiti

note: Type: select Description :sl3:
en: LVM configuration action:
lt: LVM konfigūravimo metodas:

note: Type: select Description :sl3:
en: This is the Logical Volume Manager configuration menu.
lt: Tai yra loginių tomų tvarkyklės (LVM) konfigūracijos meniu.

note: Type: select Choices :sl3: Volume groups configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Create volume groups
lt: Kurti tomų grupes (Volume Groups)

note: Type: select Choices :sl3: Volume groups configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Delete volume groups
lt: Išmesti tomų grupes (Volume Groups)

note: Type: select Choices :sl3: Volume groups configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Extend volume groups
lt: Plėsti tomų grupes (Volume Groups)

note: Type: select Choices :sl3: Volume groups configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Reduce volume groups
lt: Mažinti tomų grupes (Volume Groups)

note: Type: select Description :sl3:
en: Volume groups configuration action:
lt: Tomų grupių (Volume Groups) konfigūravimo veiksmas:

note: Type: select Choices :sl3: Logical volumes configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Create logical volumes
lt: Kurti loginius tomus (Logical Volumes)

note: Type: select Choices :sl3: Logical volumes configuration menu choices Translators : please use infinitive form or the equivalent in your language Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) including the initial path
en: Delete logical volumes
lt: Išmesti loginius tomus (Logical Volumes)

note: Type: select Description :sl3:
en: Logical volumes configuration action:
lt: Loginių tomų (Logical Volumes) konfigūravimo veiksmas:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Devices for the new volume group:
lt: Įrenginiai naujai tomų grupei (Volume Group):

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please select the devices for the new volume group.
lt: Prašau pasirinkti įrenginius naujai tomų grupei (Volume Group).

note: #-#-#-#-#  templates.pot (lvmcfg)  #-#-#-#-# Type: multiselect Description :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-crypto)  #-#-#-#-# #-#-#-#-#  templates.pot (partman-lvm)  #-#-#-#-#
en: You can select one or more devices.
lt: Galite pasirinkti vieną ar daugiau įrenginių.

note: Type: string Description :sl3:
en: Volume group name:
lt: Tomų grupės (Volume Group) pavadinimas:

note: Type: string Description :sl3:
en: Please enter the name you would like to use for the new volume group.
lt: Prašau įvesti pavadinimą, kurį norėtumėte naudoti naujai tomų grupei (Volume Group).

note: #-#-#-#-#  templates.pot (lvmcfg)  #-#-#-#-# Type: error Description :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-lvm)  #-#-#-#-#
en: No physical volumes selected
lt: Nepasirinkote nė vieno iš fizinių tomų (physical volume)

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes were selected. The creation of a new volume group was aborted.
lt: Nepasirinkote nė vieno fizinio tomo (physical volume). Naujos tomų grupės (Volume Group) kūrimas buvo atšauktas.

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume group name entered
lt: Neįvestas tomų grupės (Volume Group) pavadinimas

note: Type: error Description :sl3:
en: No name for the volume group has been entered.  Please enter a name.
lt: Neįvestas tomų grupės (Volume Group) pavadinimas. Prašau jį įvesti.

note: Type: error Description :sl3:
en: Volume group name already in use
lt: Tomų grupės (Volume Group) pavadinimas jau naudojamas

note: #-#-#-#-#  templates.pot (lvmcfg)  #-#-#-#-# Type: error Description :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-auto-lvm)  #-#-#-#-# Type: string
en: The selected volume group name is already in use. Please choose another name.
lt: Pasirinktas tomų grupės (Volume Group) pavadinimas jau naudojamas. Prašau pasirinkti kitą pavadinimą.

note: Type: error Description :sl3:
en: Volume group name overlaps with device name
lt: Tomų grupės (Volume Group) pavadinimas kertasi su įrenginio pavadinimu

note: Type: error Description :sl3:
en: The selected volume group name overlaps with an existing device name. Please choose another name.
lt: Pasirinktas tomų grupės (Volume Group) pavadinimas kertasi su egzistuojančiu įrenginio pavadinimu. Prašau pasirinkti kitą pavadinimą.

note: Type: select Description :sl3:
en: Volume group to delete:
lt: Tomų grupė (Volume Group), kurią norite išmesti:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the volume group you wish to delete.
lt: Prašau pasirinkti tomų grupę (Volume Group), kurią norite išmesti.

note: #-#-#-#-#  templates.pot (lvmcfg)  #-#-#-#-# Type: error Description :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-lvm)  #-#-#-#-#
en: No volume group found
lt: Neradau nė vienos tomų grupės (Volume Group)

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume group has been found.
lt: Neradau nė vienos tomų grupės (Volume Group).

note: Type: error Description :sl3:
en: The volume group may have already been deleted.
lt: Tomų grupė (Volume Group) galėjo būti jau išmesta.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Really delete the volume group?
lt: Tikrai išmesti tomų grupę (Volume Group)?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Please confirm the ${VG} volume group removal.
lt: Patvirtinkite ${VG} tomų grupės (Volume Group) išmetimą.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while deleting volume group
lt: Klaida bandant išmesti tomų grupę (Volume Group)

note: Type: error Description :sl3:
en: The selected volume group could not be deleted. One or more logical volumes may currently be in use.
lt: Pasirinkta tomų grupė (Volume Group) negalėjo būti išmesta. Tikriausiai vienas ar daugiau iš loginių tomų (Logical Volume) dabar yra naudojami.

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume group can be deleted.
lt: Nė viena iš tomų grupių (Volume Group) negali būti išmesta.

note: Type: select Description :sl3:
en: Volume group to extend:
lt: Tomų grupė (Volume Group), kurią norite išplėsti:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the volume group you wish to extend.
lt: Prašau pasirinkti tomų grupę (Volume Group), kurią norite išplėsti.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Devices to add to the volume group:
lt: Įrenginiai, kuriuos norite pridėti prie tomų grupės (Volume Group):

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please select the devices you wish to add to the volume group.
lt: Prašau pasirinkti įrenginius, kuriuos norite pridėti prie tomų grupės (Volume Group).

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes were selected. Extension of the volume group was aborted.
lt: Nepasirinkote nė vieno iš fizinių tomų (physical volume). Tomų grupės (Volume Group) išplėtimas buvo atšauktas.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while extending volume group
lt: Klaida bandant išplėsti tomų grupę (Volume Group)

note: Type: error Description :sl3:
en: The physical volume ${PARTITION} could not be added to the selected volume group.
lt: Nepavyko pridėti fizinio tomo (physical volume) ${PARTITION} prie pasirinktos tomų grupės (Volume Group).

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume group can be reduced.
lt: Nė viena iš tomų grupių (Volume Group) negali būti sumažinta.

note: Type: select Description :sl3:
en: Volume group to reduce:
lt: Tomų grupė (Volume Group), kurią norite sumažinti:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the volume group you wish to reduce.
lt: Prašau pasirinkti tomų grupę (Volume Group), kurią norite sumažinti.

note: Type: select Description :sl3:
en: Device to remove from volume group:
lt: Įrenginys, kurį norite išmesti iš tomų grupės (Volume Group):

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the device you wish to remove from the volume group.
lt: Prašau pasirinkti įrenginį, kurį norite išmesti iš tomų grupės (Volume Group).

note: #-#-#-#-#  templates.pot (lvmcfg)  #-#-#-#-# Type: error Description :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-lvm)  #-#-#-#-#
en: Error while reducing volume group
lt: Klaida bandant sumažinti tomų grupę (Volume Group)

note: Type: error Description :sl3:
en: The selected volume group (${VG}) could not be reduced. There is only one physical volume attached. Please delete the volume group instead.
lt: Negalima sumažinti pasirinktos tomų grupės (${VG}). Ji sudaryta tik iš vieno fizinio tomo (physical volume). Galite nebent išmesti šią tomų grupę (Volume Group).

note: Type: error Description :sl3:
en: The physical volume ${PARTITION} could not be removed from the selected volume group.
lt: Nepavyko pridėti fizinio tomo (physical volume) ${PARTITION} prie pasirinktos tomų grupės (Volume Group).

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume groups were found for creating a new logical volume.  Please create more physical volumes and volume groups.
lt: Neradau nė vienos tomų grupės (Volume Group), kurioje būtų galima sukurti naują loginį tomą (Logical Volume).  Sukurkite daugiau fizinių tomų ir tomų grupių.

note: Type: error Description :sl3:
en: No free volume groups were found for creating a new logical volume. Please create more physical volumes and volume groups, or reduce an existing volume group.
lt: Neradau laisvos tomu grupės, kurioje būtų galima sukurti naują loginį tomą. Sukurkite daugiau fizinių tomų ir tomų grupių, arba sumažinkite jau egzistuojančią tomų grupę.

note: Type: string Description :sl3:
en: Logical volume name:
lt: Loginio tomo (Logical Volume) pavadinimas:

note: Type: string Description :sl3:
en: Please enter the name you would like to use for the new logical volume.
lt: Prašau įvesti pavadinimą, kurį norėtumėte naudoti naujam loginiam tomui (Logical Volume).

note: #-#-#-#-#  templates.pot (lvmcfg)  #-#-#-#-# Type: select Description :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-lvm)  #-#-#-#-#
en: Volume group:
lt: Tomų grupė (Volume Group):

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the volume group where the new logical volume should be created.
lt: Prašau pasirinkti tomų grupę (Volume Group), kurioje norite sukurti naują loginį tomą (Logical Volume).

note: Type: error Description :sl3:
en: No logical volume name entered
lt: Neįvestas loginio tomo (Logical Volume) pavadinimas

note: Type: error Description :sl3:
en: No name for the logical volume has been entered.  Please enter a name.
lt: Neįvestas loginio tomo (Logical Volume) pavadinimas. Prašau jį įvesti.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while creating a new logical volume
lt: Klaida kuriant naują loginį tomą (Logical Volume)

note: Type: error Description :sl3:
en: The name ${LV} is already in use by another logical volume on the same volume group (${VG}).
lt: Pavadinimas ${LV} jau naudojamas kitam loginiam tomui (Logical Volume) toje pačioje tomų grupėje (${VG}).

note: Type: string Description :sl3:
en: Logical volume size:
lt: Loginio tomo (Logical Volume) dydis:

note: Type: string Description :sl3:
en: Please enter the size of the new logical volume. The size may be entered in the following formats: 10K (Kilobytes), 10M (Megabytes), 10G (Gigabytes), 10T (Terabytes). The default unit is Megabytes.
lt: Prašau įvesti norimą naujo loginio tomo (Logical Volume) dydį. Jį galite nurodyti kilobaitais (pvz., 10K), megabaitais (10M), gigabaitais (10G), terabaitais (10T). Jei nenurodysite vieneto, dydis bus matuojamas megabaitais.

note: Type: error Description :sl3:
en: Unable to create a new logical volume (${LV}) on ${VG} with the new size ${SIZE}.
lt: Nepavyko sukurti ${SIZE} dydžio naujo loginio tomo (${LV}) tomų grupėje ${VG}.

note: Type: error Description :sl3:
en: No volume group has been found for deleting a logical volume.
lt: Neradau nė vienos tomų grupės (Volume Group), kurioje galėčiau išmesti loginį tomą (Logical Volume).

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the volume group which contains the logical volume to be deleted.
lt: Prašau pasirinkti tomų grupę (Volume Group), kurioje yra loginis tomas (Logical Volume), kurį norite išmesti.

note: Type: error Description :sl3:
en: No logical volume found
lt: Neradau loginių tomų (Logical Volume)

note: Type: error Description :sl3:
en: No logical volume has been found.  Please create a logical volume first.
lt: Neradau nė vieno loginio tomo (Logical Volume). Pirma sukurkite loginį tomą.

note: Type: select Description :sl3:
en: Logical volume:
lt: Loginis tomas (Logical Volume):

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the logical volume to be deleted on ${VG}.
lt: Prašau pasirinkti loginį tomą (Logical Volume), kurį norite išmesti iš ${VG}.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while deleting the logical volume
lt: Klaida bandant išmesti loginį tomą (Logical Volume)

note: Type: error Description :sl3:
en: The logical volume (${LV}) on ${VG} could not be deleted.
lt: Nepavyko išmesti loginio tomo (${LV}) iš ${VG}.

note: Type: error Description :sl3:
en: No usable physical volumes found
lt: Neradau vartotinų fizinių tomų (physical volume)

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes (i.e. partitions) were found in your system. All physical volumes may already be in use. You may also need to load some required kernel modules or re-partition the hard drives.
lt: Sistemoje nepavyko rasti fizinių tomų (t.y. diskų skaidinių). Galbūt jie visi jau naudojami. Galbūt jums reiktų įkelti branduolio modulių ar perdalyti kietus diskus.

note: Type: error Description :sl3:
en: Logical Volume Manager not available
lt: Loginių tomų tvarkyklės (LVM) nėra

note: Type: error Description :sl3:
en: The current kernel doesn't support the Logical Volume Manager. You may need to load the lvm-mod module.
lt: Esamas branduolys nepalaiko loginių tomų tvarkyklės (LVM). Galbūt reikia įkelti modulį 'lvm-mod'.

note: Type: error Description :sl3:
en: Multidisk (MD) not available
lt: Multidisko (MD) nėra

note: Type: error Description :sl3:
en: The current kernel doesn't seem to support multidisk devices. This should be solved by loading the needed modules.
lt: Esamas branduolys nepalaiko multidiskinių įrenginių. Galbūt reikia įkelti trūkstamus modulius.

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Create MD device
lt: Sukurti MD įrenginį

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Delete MD device
lt: Pašalinti MD įrenginį

note: #-#-#-#-#  templates.pot (mdcfg)  #-#-#-#-# Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3: #-#-#-#-#  templates.pot (partman-crypto)  #-#-#-#-# #-#-#-#-#  templates.pot (partm
en: Finish
lt: Baigti

note: Type: select Description :sl3:
en: Multidisk configuration actions
lt: Multidiskų konfigūravimo veiksmai

note: Type: select Description :sl3:
en: This is the Multidisk (MD) and software RAID configuration menu.
lt: Tai yra multidiskų (MD) bei programinio RAID konfigūracijos meniu.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select one of the proposed actions to configure multidisk devices.
lt: Pasirinkite vieną iš siūlomų veiksmų multidiskiniams įrenginiams konfigūruoti.

note: Type: error Description :sl3:
en: No RAID partitions available
lt: RAID skaidinių nėra

note: Type: error Description :sl3:
en: No unused partitions of the type "Linux RAID Autodetect" are available. Please create such a partition, or delete an already used multidisk device to free its partitions.
lt: Nėra nenaudojamų disko skaidinių, kurių tipas būtų „Linux RAID Autodetect“. Sukurkite tokį skaidinį arba išmeskite naudojamą multidiskinį įrenginį, kad atlaisvintumėte jo naudojamus disko skaidinius.

note: Type: error Description :sl3:
en: If you have such partitions, they might contain actual file systems, and are therefore not available for use by this configuration utility.
lt: Jei turite tokių skaidinių, jie gali turėti naudojamas failų sistemas ir todėl nepanaudojami su šia konfigūravimo programa.

note: Type: error Description :sl3:
en: Not enough RAID partitions available
lt: Nepakanka RAID skaidinių

note: Type: error Description :sl3:
en: There are not enough RAID partitions available for your selected configuration.  You have ${NUM_PART} RAID partitions available but your configuration requires ${REQUIRED} partitions.
lt: Nepakanka RAID skaidinių Jūsų sukurtai konfigūracijai įgyvendinti.  Jūs turite ${NUM_PART} RAID skaidinių, bet norimai konfigūracijai reikia ${REQUIRED} skaidinių.

note: Type: select Description :sl3:
en: Multidisk device type:
lt: Multidiskinio įrenginio tipas:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please choose the type of the multidisk device to be created.
lt: Pasirinkite kuriamo multidiskinio įrenginio tipą.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Active devices for the RAID0 multidisk device:
lt: Aktyvūs įrenginiai RAID0 multidiskiniam įrenginiui:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: You have chosen to create a RAID0 array. Please choose the active devices in this array.
lt: Pasirinkote sukurti RAID0 masyvą. Pasirinkite aktyvius įrenginius šiame masyve.

note: Type: string Description :sl3:
en: Number of active devices for the RAID${LEVEL} array:
lt: Aktyvių RAID${LEVEL} masyvo įrenginių skaičius:

note: Type: string Description :sl3:
en: The RAID${LEVEL} array will consist of both active and spare partitions. The active partitions are those used, while the spare devices will only be used if one or more of the active devices fail. A minimum of ${MINIMUM} active devices is required.
lt: RAID${LEVEL} masyvas bus sudarytas iš aktyvių bei atsarginių disko skaidinių. Aktyvūs skaidiniai visuomet naudojami, o atsarginiai naudojami tik jei vienas ar daugiau iš aktyvių įrenginių sugenda. Ne mažiau kaip ${MINIMUM} aktyvūs įrenginiai yra būtini.

note: Type: string Description :sl3:
en: NOTE: this setting cannot be changed later.
lt: PASTABA: šio parametro vėliau pakeisti negalėsite.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Active devices for the RAID${LEVEL} multidisk device:
lt: Aktyvūs įrenginiai RAID${LEVEL} multidiskiniam įrenginiui:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: You have chosen to create a RAID${LEVEL} array with ${COUNT} active devices.
lt: Pasirinkote sukurti RAID${LEVEL} masyvą su ${COUNT} aktyviais įrenginiais.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please choose which partitions are active devices. You must select exactly ${COUNT} partitions.
lt: Nurodykite, kurie disko skaidiniai bus aktyvūs įrenginiai. Turite pasirinkti lygiai ${COUNT} skaidinių.

note: Type: string Description :sl3:
en: Number of spare devices for the RAID${LEVEL} array:
lt: Atsarginių RAID${LEVEL} masyvo įrenginių skaičius:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Spare devices for the RAID${LEVEL} multidisk device:
lt: Atsarginiai įrenginiai RAID${LEVEL} multidiskiniam įrenginiui:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: You have chosen to create a RAID${LEVEL} array with ${COUNT} spare devices.
lt: Pasirinkote sukurti RAID${LEVEL} masyvą su ${COUNT} atsarginiais įrenginiais.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please choose which partitions will be used as spare devices. You may choose up to ${COUNT} partitions. If you choose less than ${COUNT} devices, the remaining partitions will be added to the array as "missing". You will be able to add them later to the array.
lt: Nurodykite, kuriuos disko skaidinius naudoti kaip atsarginius. Galite pasirinkti iki ${COUNT} skaidinių. Jei pasirinksite mažiau nei ${COUNT} skaidinių, likę skaidiniai bus pridėti prie masyvo kaip trūkstami ir juos galėsite pridėti vėliau.

note: Type: string Description :sl3:
en: Layout of the RAID10 multidisk device:
lt: RAID10 multidiskinio įrenginio komponavimas:

note: Type: string Description :sl3:
en: The layout must be n, o, or f (arrangement of the copies) followed by a number (number of copies of each chunk). The number must be smaller or equal to the number of active devices.
lt: Komponavime turi būti nurodyta n, o, ar f (kopijų išdėstymas) su skaičiumi (kiekvieno gabalo kopijų skaičius). Skaičius turi būti mažesnis ar lygus aktyvių įrenginių skaičiui.

note: Type: string Description :sl3:
en: The letter is the arrangement of the copies:
     n - near copies: Multiple copies of one data block are at similar
         offsets in different devices.
     f - far copies: Multiple copies have very different offsets
     o - offset copies: Rather than the chunks being duplicated within a
         stripe, whole stripes are duplicated but are rotated by one
         device so duplicate blocks are on different devices.
lt: Kopijų išdėstymo raidžių reikšmės:
     n - artimos kopijos: keletas vieno duomenų bloko kopijų su panašiu
         poslinkiu (offset) skirtinguose įrenginiuose.
     f - tolimos kopijos: keletas kopijų su labai skirtingais poslinkiais
     o - poslinkio kopijos: vietoje gabalų dubliavimo rėžio viduje, dubliuojamas
         visas rėžis, bet perkeliant į kitą įrenginį. Taigi, besidubliuojantys
         blokai yra skirtinguose įrenginiuose.

note: Type: select Description :sl3:
en: Multidisk device to be deleted:
lt: Multidiskinis įrenginys, kurį norite išmesti:

note: Type: select Description :sl3:
en: Deleting a multidisk device will stop it and clear the superblock of all its components.
lt: Multidiskinio įrenginio išmetimas jį sustabdys ir išvalys visų jo komponentų superblokus.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please note this will not immediately allow you to reuse the partitions or devices in a new multidisk device. The array will however be unusable after the deletion.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad iš karto naudoti skaidinius ar įrenginius naujame multidiskiniame įrenginyje vis tiek negalėsite, nors pats masyvas po išmetimo bus netinkamas naudoti.

note: Type: select Description :sl3:
en: If you select a device for deletion, you will get some information about it and you will be given the option of aborting this operation.
lt: Jei pasirinksite įrenginį išmetimui, gausite apie jį informacijos ir galėsite, jei kas, atšaukti operaciją.

note: Type: error Description :sl3:
en: No multidisk devices available
lt: Nėra multidiskinių įrenginių

note: Type: error Description :sl3:
en: No multidisk devices are available for deletion.
lt: Nėra multidiskinių įrenginių, kuriuos galėtumėte išmesti.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Really delete this multidisk device?
lt: Tikrai išmesti šį multidiskinį įrenginį?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Please confirm whether you really want to delete the following multidisk device:
lt: Patvirtinkite, kad tikrai norite išmesti šį multidiskinį įrenginį:

note: Type: boolean Description :sl3:
en:  Device:            ${DEVICE}
     Type:              ${TYPE}
     Component devices:
lt:  Įrenginys:         ${DEVICE}
     Tipas:             ${TYPE}
     Sudarytas iš:

note: Type: error Description :sl3:
en: Failed to delete the multidisk device
lt: Nepavyko išmesti multidiskinio įrenginio

note: Type: error Description :sl3:
en: There was an error deleting the multidisk device. It may be in use.
lt: Įvyko klaida šalinant multidiskinį įrenginį. Galbūt jis yra naudojamas.

note: Type: string Description :sl3:
en: Waiting time (in seconds) for link detection:
lt: Ryšiui aptikti skirtas laikas (sekundėmis):

note: Type: string Description :sl3:
en: Please enter the maximum time you would like to wait for network link detection.
lt: Įveskite, kiek daugiausiai laiko derėtų laukti, bandant aptikti tinklo ryšį.

note: Type: error Description :sl3:
en: Invalid network link detection waiting time
lt: Netinkamas ryšiui aptikti skirtas laiko intervalas

note: Type: error Description :sl3:
en: The value you have provided is not valid. The maximum waiting time (in seconds) for network link detection must be a positive integer.
lt: Įvesta reikšmė netinkama. Ryšiui aptikti skirtas laikas (sekundėmis) turi būti sveikas teigiamas skaičius.

note: Type: error Description IPv6 :sl3:
en: IPv6 unsupported on point-to-point links
lt: Tiesioginiams sujungimams IPv6 nepalaikomas

note: Type: error Description IPv6 :sl3:
en: IPv6 addresses cannot be configured on point-to-point links.  Please use an IPv4 address, or go back and select a different network interface.
lt: Tiesioginiams sujungimams IPv6 adreso konfigūruoti negalima. Prašom naudoti IPv4 adresą arba grįžti atgal ir pasirinkti kitą tinklo sąsają.

note: Type: text Description :sl3:
en: Continue installation remotely using SSH
lt: Įdiegimą tęsti nutolus, naudojant SSH protokolą

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Start installer
lt: Paleisti įdiegiklį

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Start installer (expert mode)
lt: Paleisti įdiegiklį (veiksena ekspertams)

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Start shell
lt: Vykdyti apvalkalą (shell)

note: Type: select Description :sl3:
en: Network console option:
lt: Tinklo konsolės parinktys:

note: Type: select Description :sl3:
en: This is the network console for the Debian installer. From here, you may start the Debian installer, or execute an interactive shell.
lt: Tai yra „Debian“ įdiegiklio tinklo konsolė. Iš čia galite paleisti „Debian“ įdiegiklį, arba paleisti vykdyti interaktyvų apvalkalą (shell).

note: Type: select Description :sl3:
en: To return to this menu, you will need to log in again.
lt: Norėdami grįžti į šį meniu, turėsite vėl prisijungti (log in).

note: Type: text Description :sl3:
en: Generating SSH host key
lt: SSH kompiuterio rakto (host key) generavimas

note: Type: password Description :sl3:
en: Remote installation password:
lt: Nutolusio įdiegimo slaptažodis:

note: Type: password Description :sl3:
en: You need to set a password for remote access to the Debian installer. A malicious or unqualified user with access to the installer can have disastrous results, so you should take care to choose a password that is not easy to guess. It should not be a word found in the dictionary, or a word that could be easily associated with you, like your middle name.
lt: Nuotolinei prieigai prie „Debian“ įdiegiklio turite nurodyti slaptažodį. Piktavalis arba nekvalifikuotas naudotojas, turintis priėjimą prie įdiegiklio, gali sukelti pražūtingas pasekmes, taigi turite stengtis pasirinkti tokį slaptažodį, kurį sunku būtų atspėti. Tai neturėtų būti randamas žodyne, arba lengvai asocijuojamas su Jumis, žodis.

note: Type: password Description :sl3:
en: This password is used only by the Debian installer, and will be discarded once you finish the installation.
lt: Šis slaptažodis naudojamas tik „Debian“ įdiegiklyje, ir jis bus pašalintas kai tik baigsite įdiegimą.

note: Type: password Description :sl3:
en: Please enter the same remote installation password again to verify that you have typed it correctly.
lt: Įvedimo teisingumui patikrinti pakartotinai įveskite nutolusio įdiegimo slaptažodį.

note: Type: error Description :sl3:
en: Password mismatch
lt: Slaptažodis nesutampa

note: Type: error Description :sl3:
en: The two passwords you entered were not the same. Please enter a password again.
lt: Du slaptažodžiai, kuriuos įvedėte, nevienodi. Įveskite slaptažodį vėl.

note: Type: note Description :sl3:
en: Start SSH
lt: Paleisti vykdyti SSH

note: Type: note Description :sl3:
en: To continue the installation, please use an SSH client to connect to the IP address ${ips} and log in as the "installer" user. For example:
lt: Įdiegimui tęsti, naudokite SSH klientinę programą prisijungimui prie kompiuterio IP adresu ${ips} ir prisijunkite naudotoju "installer". Pavyzdžiui:

note: Type: note Description :sl3:
en: The fingerprint of this SSH server's host key is: ${fingerprint}
lt: Šio SSH serverio rakto (host key) atspaudas (fingerprint): ${fingerprint}

note: Type: note Description :sl3:
en: Please check this carefully against the fingerprint reported by your SSH client.
lt: Įdėmiai sulyginkite šį atspaudą su atspaudu, kurį parodo Jūsų SSH klientinė programa.

note: Type: error Description :sl3:
en: Could not fetch SSH authorized keys
lt: Nepavyko gauti autorizuotų SSH raktų

note: Type: error Description :sl3: Translators: do NOT translate the "LOCATION" variable name
en: An error occurred while fetching SSH authorized keys from ${LOCATION}.
lt: Bandant gauti autorizuotus SSH raktus iš ${LOCATION}, įvyko klaida.

note: Type: note Description :sl3:
en: No boot loader installed
lt: Paleidyklė neįdiegta

note: Type: note Description :sl3:
en: No boot loader has been installed, either because you chose not to or because your specific architecture doesn't support a boot loader yet.
lt: Paleidyklė neįdiegta, nes arba taip nusprendėte, arba Jūsų kompiuterio architektūrai dar nėra paleidyklės.

note: Type: note Description :sl3:
en: You will need to boot manually with the ${KERNEL} kernel on partition ${BOOT} and ${ROOT} passed as a kernel argument.
lt: Jums teks atlikti įkeltį rankiniu būdu, naudojant branduolį ${KERNEL}, esantį disko skaidinyje ${BOOT}, ir perduodant jam parametrą ${ROOT}.

note: Type: text Description :sl3: TRANSLATORS: This is a menu entry. Keep in under 55 columns/characters
en: Guided - use entire disk and set up encrypted LVM
lt: Auto - naudoti visą diską ir nustatyti šifruotą LVM

note: Type: string Description :sl3:
en: Name of the volume group for the new system:
lt: Naujos sistemos tomų grupės vardas:

note: Type: error Description :sl3:
en: This happened because the selected recipe does not contain any partition that can be created on LVM volumes.
lt: Galbūt tai atsitiko todėl, kad pasirinktas variantas neturi disko skaidinių, kurie gali būti sukurti LVM tomuose..

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Continue installation without /boot partition?
lt: Ar tęsti įdiegimą be /boot disko skaidinio?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The recipe you selected does not contain a separate partition for /boot. This is normally needed to allow you to boot the system when using LVM.
lt: Pasirinktame variante /boot katalogui nenumatytas atskiras disko skaidinys. Paprastai jis yra būtinas, įkeliant sistemą naudojančią LVM.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: You can choose to ignore this warning, but that may result in a failure to reboot the system after the installation is completed.
lt: Galite ignoruoti šį įspėjimą, bet tai gali tapti nesėkmės priežastimi įkeliant sistemą po įdiegimo.

note: Type: error Description :sl3:
en: The volume group name used to automatically partition using LVM is already in use. Lowering the priority for configuration questions will allow you to specify an alternative name.
lt: Tomų grupės pavadinimas, naudojamas automatiniam dalijimui skaidiniais LVM pagalba, jau yra naudojamas. Konfigūravimo klausimų prioritetiškumo pažeminimas leis Jums nurodyti kitą pavadinimą.

note: Type: error Description :sl3:
en: Unexpected error while creating volume group
lt: Kuriant tomų grupę (Volume Group) įvyko nenumatyta klaida

note: Type: error Description :sl3:
en: Autopartitioning using LVM failed because an error occurred while creating the volume group.
lt: Automatinis dalijimas skaidiniais LVM pagalba nepavyko, kadangi kuriant tomų grupę įvyko klaida.

note: Type: text Description :sl3:
en: Multiple disks (%s)
lt: Keletas diskų (%s)

note: Type: error Description :sl3:
en: Non-existing physical volume
lt: Neegzistuojantis fizinis tomas (physical volume)

note: Type: error Description :sl3:
en: A volume group definition contains a reference to a non-existing physical volume.
lt: Tomų grupės (volume group) apibrėžimas turi nuorodą į neegzistuojantį fizinį tomą.

note: Type: error Description :sl3:
en: Please check that all devices are properly connected. Alternatively, please check the automatic partitioning recipe.
lt: Patikrinkite ar visi įrenginiai yra gerai prijungti. Arba patikrinkite pasiūlytas parinktis, esant automatiniam disko dalijimui.

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volume defined in volume group
lt: Tomų grupėje (volume group) nenurodytas fizinis tomas

note: Type: error Description :sl3:
en: The automatic partitioning recipe contains the definition of a volume group that does not contain any physical volume.
lt: Automatinio disko dalijimo metu pasiūlyta tomų grupė, kurioje nėra jokio fizinio tomo.

note: Type: error Description :sl3:
en: Please check the automatic partitioning recipe.
lt: Patikrinkite pasiūlytas parinktis, esant automatiniam disko dalijimui.

note: Type: string Description :sl3:
en: Amount of volume group to use for guided partitioning:
lt: Tomų grupės apimtis vadovaujamam skirstymui:

note: Type: string Description :sl3:
en: You may use the whole volume group for guided partitioning, or part of it. If you use only part of it, or if you add more disks later, then you will be able to grow logical volumes later using the LVM tools, so using a smaller part of the volume group at installation time may offer more flexibility.
lt: Galite naudoti visą arba dalį tomų grupės vadovaujamam skirstymui. Jei naudosite tik dalį, ar pridėsite daugiau diskų vėliau, tada galėsite padidinti loginius tomus vėliau naudodami LVM įrankius, taigi, mažesnės tomų grupės dalies naudojimas diegiant gali būti daug lankstesnis.

note: Type: string Description :sl3:
en: The minimum size of the selected partitioning recipe is ${MINSIZE} (or ${PERCENT}); please note that the packages you choose to install may require more space than this. The maximum available size is ${MAXSIZE}.
lt: Mažiausias pasirinkto skirstymo būdo dydis yra ${MINSIZE} (ar ${PERCENT}); pastebėkite, kad pasirinktiems diegimui paketams gali reikėti daugiau vietos. Didžiausias prieinamas dydis yra ${MAXSIZE}.

note: Type: error Description :sl3:
en: Invalid input
lt: Įvesta neteisingai

note: Type: error Description :sl3:
en: You entered "${INPUT}", which was not recognized as a valid size.
lt: Įvedėte "${INPUT}", kas nebuvo atpažinta kaip tinkamas dydis.

note: Type: error Description :sl3:
en: ${SIZE} is too big
lt: ${SIZE} yra per didelis

note: Type: error Description :sl3:
en: You asked for ${SIZE} to be used for guided partitioning, but the available space is only ${MAXSIZE}.
lt: Vadovaujamam skirstymui paprašėte ${SIZE} vietos, bet prieinama tik ${MAXSIZE}.

note: Type: error Description :sl3:
en: ${SIZE} is too small
lt: ${SIZE} yra per mažas

note: Type: error Description :sl3:
en: You asked for ${SIZE} to be used for guided partitioning, but the selected partitioning recipe requires at least ${MINSIZE}.
lt: Vadovaujamam skirstymui paprašėte ${SIZE} vietos, bet pasirinktam skirstymo būdui reikia mažiausiai ${MINSIZE}.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while setting up RAID
lt: Klaida nustatant RAID

note: Type: error Description :sl3:
en: An unexpected error occurred while setting up a preseeded RAID configuration.
lt: Įvyko nenumatyta klaida atliekant išankstinės (preseeded) RAID konfigūracijos nustatymus.

note: Type: error Description :sl3:
en: Not enough RAID partitions specified
lt: Nurodytas nepakankamas kiekis RAID skaidinių

note: Type: error Description :sl3:
en: There are not enough RAID partitions specified for your preseeded configuration. You need at least 3 devices for a RAID5 array.
lt: Nepakanka RAID skaidinių Jūsų nurodytai konfigūracijai įgyvendinti. Jums reikia bent 3-jų įrenginių RAID5 masyvui.

note: Type: text Description For example MMC/SD card #1 (mmcblk0) :sl3:
en: MMC/SD card #%s (%s)
lt: MMC/SD kortelė Nr. %s (%s)

note: Type: text Description For example MMC/SD card #1, partition #2 (mmcblk0p2) :sl3:
en: MMC/SD card #%s, partition #%s (%s)
lt: MMC/SD kortelė Nr. %s, skaidinys Nr. %s (%s)

note: Type: text Description :sl3:
en: RAID%s device #%s
lt: RAID%s įrenginys Nr. %s

note: Type: text Description :sl3:
en: Encrypted volume (%s)
lt: Šifruotas tomas (%s)

note: Type: text Description Translators: "multipath" is a pretty tricky term to translate You'll find some documentation about it at http://www.redhat.com/docs/manuals/csgfs/browse/4.6/DM_Multipath/index.html "Short" definition: Device Mapper Multipathing (DM-Multipath) allows you to configure multiple I
en: Multipath %s (WWID %s)
lt: Daugelio kelių įtaisas %s (WWID %s)

note: Type: text Description :sl3:
en: Multipath %s (partition #%s)
lt: Daugelio kelių įtaisas %s (skaidinys Nr. %s)

note: Type: text Description :sl3:
en: Loopback (loop%s)
lt: „Loopback“ įrenginys (loop%s)

note: Type: text Description File system name Keep translations short enough :sl3:
en: physical volume for encryption
lt: fizinis tomas skirtas šifravimui

note: Type: text Description This is related to "encryption method" Encryption type for a file system :sl3:
en: not active
lt: ne aktyvus

note: Type: text Description Should be kept below 24 columns :sl3:
en: Encryption method:
lt: Šifravimo metodas:

note: Type: select Description :sl3:
en: Encryption method for this partition:
lt: Šio disko skaidinio šifravimas metodas:

note: Type: select Description :sl3:
en: Changing the encryption method will set other encryption-related fields to their default values for the new encryption method.
lt: Šifravimo metodo keitimas nustatys ir kitų laukų, susijusių su šifravimų, reikšmes į numatytaisiais naujam šifravimo metodui.

note: Type: text Description Should be kept below 24 columns :sl3:
en: Encryption:
lt: Šifravimas:

note: Type: select Description :sl3:
en: Encryption for this partition:
lt: Šio disko skaidinio šifravimas:

note: Type: text Description Should be kept below 24 columns :sl3:
en: Key size:
lt: Rakto dydis:

note: Type: select Description :sl3:
en: Key size for this partition:
lt: Rakto dydis šiam disko skaidiniui:

note: Type: text Description An initialization vector is the initial value used to seed the encryption algorithm Should be kept below 24 columns :sl3:
en: IV algorithm:
lt: IV algoritmas:

note: Type: select Description An initialization vector is the initial randomness used to seed the encryption algorithm :sl3:
en: Initialization vector generation algorithm for this partition:
lt: Inicializacijos vektoriaus generavimo algoritmas šiam disko skaidiniui:

note: Type: select Description An initialization vector is the initial randomness used to seed the encryption algorithm :sl3:
en: Different algorithms exist to derive the initialization vector for each sector. This choice influences the encryption security. Normally, there is no reason to change this from the recommended default, except for compatibility with older systems.
lt: Egzistuoja keletas algoritmų inicializacijos vektoriui kiekvienam sektoriui sukurti. Šis pasirinkimas įtakoja šifravimo saugumą. Paprastai nėra prasmės keisti numatytojo (rekomenduojamo) algoritmo, nebent norima išsaugoti suderinamumą su senomis sistemomis.

note: Type: text Description Should be kept below 24 columns :sl3:
en: Encryption key:
lt: Šifravimo raktas:

note: Type: select Description :sl3:
en: Type of encryption key for this partition:
lt: Šifravimo rakto tipas šiam disko skaidiniui:

note: Type: text Description Should be kept below 24 columns :sl3:
en: Encryption key hash:
lt: Šifravimo rakto maiša (hash):

note: Type: select Description :sl3:
en: Type of encryption key hash for this partition:
lt: Šifravimo rakto maišos (hash) tipas šiam disko skaidiniui:

note: Type: select Description :sl3:
en: The encryption key is derived from the passphrase by applying a one-way hash function to it. Normally, there is no reason to change this from the recommended default and doing so in the wrong way can reduce the encryption strength.
lt: Šifravimo raktas sukurtas iš slaptos frazės, jai pritaikant vienpusė maišos (hash) funkciją. Paprastai nėra prasmės to keisti nuo numatytojo (rekomenduojamo) būdo, nes tai gali sumažinti šifravimo atsparumą.

note: Type: text Description This shows up in a screen summarizing options and will be followed by "yes" or "no" :sl3:
en: Erase data:
lt: Ištrinti duomenis:

note: Type: text Description :sl3:
en: Erase data on this partition
lt: Duomenų trynimas šiame disko skaidinyje

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Really erase the data on ${DEVICE}?
lt: Ar tikrai trinti duomenis įrenginyje ${DEVICE}?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The data on ${DEVICE} will be overwritten with zeroes. It can no longer be recovered after this step has completed. This is the last opportunity to abort the erase.
lt: Duomenys įrenginyje ${DEVICE} bus perrašyti nuliais. Po šio žingsnio duomenys nebegalės būti atstatyti. Tai paskutinė galimybė atsisakyti jų išnaikinimo.

note: Type: text Description :sl3:
en: Erasing data on ${DEVICE}
lt: Duomenų trynimas įrenginyje ${DEVICE}

note: Type: text Description :sl3:
en: The installer is now overwriting ${DEVICE} with zeroes to delete its previous contents. This step may be skipped by cancelling this action.
lt: Šiuo metu naikinami įrenginyje ${DEVICE} esantys duomenys, perrašant juos nuliais. Šį žingsnį galima praleisti, atsisakant šio veiksmo.

note: Type: error Description :sl3:
en: Erasing data on ${DEVICE} failed
lt: Duomenų trynimas įrenginyje ${DEVICE} nepavyko

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while trying to overwrite the data on ${DEVICE} with zeroes. The data has not been erased.
lt: Duomenų įrenginyje ${DEVICE} perrašymo nuliais metu įvyko klaida. Duomenys liko nesunaikinti.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The data on ${DEVICE} will be overwritten with random data. It can no longer be recovered after this step has completed. This is the last opportunity to abort the erase.
lt: Duomenys įrenginyje ${DEVICE} bus perrašyti atsitiktiniais duomenimis. Po šio žingsnio duomenys nebegalės būti atstatyti. Tai paskutinė galimybė atsisakyti jų išnaikinimo.

note: Type: text Description :sl3:
en: The installer is now overwriting ${DEVICE} with random data to prevent meta-information leaks from the encrypted volume. This step may be skipped by cancelling this action, albeit at the expense of a slight reduction of the quality of the encryption.
lt: Šiuo metu įrenginyje ${DEVICE} esantys duomenys perrašomi atsitiktiniais duomenimis, siekiant išvengti metainformacijos nutekėjimo iš šifruoto tomo. Šį žingsnį galima praleisti, atsisakant šio veiksmo, tačiau tai turės šiek tiek neigiamos įtakos šifravimo kokybei.

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while trying to overwrite ${DEVICE} with random data. Recovery of the device's previous contents is possible and meta-information of its new contents may be leaked.
lt: Duomenų įrenginyje ${DEVICE} perrašymo atsitiktiniais duomenimis metu įvyko klaida. Bus įmanoma atkurti ankstesnius įrenginyje buvusius duomenis, o taip pat galės nutekėti metainformacija apie naujus duomenis.

note: Type: text Description :sl3:
en: Setting up encryption...
lt: Nustatomas šifravimas...

note: Type: text Description :sl3:
en: Configure encrypted volumes
lt: Konfigūruoti šifruotus tomus

note: Type: note Description :sl3:
en: No partitions to encrypt
lt: Nėra skaidinių šifravimui

note: Type: note Description :sl3:
en: No partitions have been selected for encryption.
lt: Nėra pasirinkta disko skaidinių, skirtų šifravimui.

note: Type: note Description :sl3:
en: Required programs missing
lt: Trūksta reikiamų programų

note: Type: note Description :sl3:
en: This build of debian-installer does not include one or more programs that are required for partman-crypto to function correctly.
lt: Šiame įdiegiklio komplekte neįtraukta viena ar kelios programos, kurios reikalingos teisingam partman-crypto modulio veikimui.

note: Type: error Description :sl3:
en: Required encryption options missing
lt: Trūksta reikiamų šifravimo parametrų

note: Type: error Description :sl3:
en: The encryption options for ${DEVICE} are incomplete. Please return to the partition menu and select all required options.
lt: Įrenginiui ${DEVICE} nurodyti ne visi šifravimo parametrai. Grįžkite į skaidinio meniu ir pasirinkite visus reikiamus parametrus.

note: Type: text Description :sl3: Translators: this string is used to assemble a string of the format "$specify_option: $missing". If this proves to be a problem in your language, please contact the maintainer and we can do it differently.
en: missing
lt: trūksta

note: Type: text Description :sl3: What is "in use" is a partition
en: In use as physical volume for encrypted volume ${DEV}
lt: Jau naudojamas kaip fizinis tomas šifruotam tomui ${DEV}

note: Type: error Description :sl3:
en: Encryption package installation failure
lt: Nepavyko įdiegti šifravimo paketo

note: Type: error Description :sl3:
en: The kernel module package ${PACKAGE} could not be found or an error occurred during its installation.
lt: Nerastas branduolio modulio paketas ${PACKAGE}, arba jo įdiegimo metu įvyko klaida.

note: Type: error Description :sl3:
en: It is likely that there will be problems setting up encrypted partitions when the system is rebooted. You may be able to correct this by installing the required package(s) later on.
lt: Gali būti, kad sistemos paleidimo metu, bandant nustatyti šifruotus disko skaidinius, kils problemų. Šią padėtį galėsite ištaisyti, įdiegdami reikiamą(us) paketą(us) vėliau.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Write the changes to disk and configure encrypted volumes?
lt: Ar įrašyti pakeitimus į diską ir konfigūruoti šifruotus tomus?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Before encrypted volumes can be configured, the current partitioning scheme has to be written to disk.  These changes cannot be undone.
lt: Prieš šifruotų tomų konfigūravimą, dabartinė disko skaidinių schema turibūti įrašyta į diską. Šių pakeitimų vėliau atšaukti nebebus galima.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: After the encrypted volumes have been configured, no additional changes to the partitions on the disks containing encrypted volumes are allowed. Please decide if you are satisfied with the current partitioning scheme for these disks before continuing.
lt: Atlikus šifruotų tomų konfigūravimą, papildomi disko skaidinių pakeitimai diskuose, talpinančiuose šifruotus tomus, nebeleistini. Prieš tęsdami, nuspręskite, ar esate patenkint esama disko dalijimo skaidiniais schema.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep current partition layout and configure encrypted volumes?
lt: Ar išsaugoti esamą disko skaidinių planą ir konfigūruoti šifruotus tomus?

note: Type: error Description :sl3:
en: Configuration of encrypted volumes failed
lt: Šifruotų tomų konfigūravimas nepavyko

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while configuring encrypted volumes.
lt: Konfigūruojant šifruotus tomus įvyko klaida.

note: Type: error Description :sl3:
en: The configuration has been aborted.
lt: Konfigūravimas nutrauktas.

note: Type: error Description :sl3:
en: Initialisation of encrypted volume failed
lt: Šifruoto tomo inicializavimas nepavyko

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while setting up encrypted volumes.
lt: Klaida įvyko atliekant šifruotų tomų nustatymus.

note: Type: text Description :sl3: This is a key type for encrypted file systems It can be either protected by a passphrase, a keyfile of a random key This text is one of these choices, so keep it short
en: Passphrase
lt: Slapta frazė

note: Type: text Description :sl3: This is a key type for encrypted file systems It can be either protected by a passphrase, a keyfile of a random key This text is one of these choices, so keep it short
en: Keyfile (GnuPG)
lt: Rakto failas (GnuPG)

note: Type: text Description :sl3: This is a key type for encrypted file systems It can be either protected by a passphrase, a keyfile of a random key This text is one of these choices, so keep it short
en: Random key
lt: Atsitiktinis raktas

note: Type: error Description :sl3:
en: Unsafe swap space detected
lt: Aptikta nesaugi mainų vieta

note: Type: error Description :sl3:
en: An unsafe swap space has been detected.
lt: Aptikta nesaugi mainų (swap) vieta.

note: Type: error Description :sl3:
en: This is a fatal error since sensitive data could be written out to disk unencrypted. This would allow someone with access to the disk to recover parts of the encryption key or passphrase.
lt: Tai lemtinga klaida, nes svarbūs duomenys gali būti įrašyti į diską neužšifruoti. Tai leis bet kam, turinčiam priėjimą prie disko, atkurti šifravimo rakto ar slaptos frazės dalis.

note: Type: error Description :sl3:
en: Please disable the swap space (e.g. by running swapoff) or configure an encrypted swap space and then run setup of encrypted volumes again. This program will now abort.
lt: Išjunkite mainų vietos (swap) naudojimą (pvz. įvykdžius swapoff) arba sukonfigūruokite šifruotos mainų vietos naudojimą, o tuomet vėl atlikite šifruotų tomų konfigūravimą. Dabar ši programa nutraukia darbą.

note: Type: password Description :sl3:
en: Encryption passphrase:
lt: Slapta frazė šifravimui:

note: Type: password Description :sl3:
en: You need to choose a passphrase to encrypt ${DEVICE}.
lt: Jums reikia įvesti slaptą frazę įrenginio ${DEVICE} šifravimui.

note: Type: password Description :sl3:
en: The overall strength of the encryption depends strongly on this passphrase, so you should take care to choose a passphrase that is not easy to guess. It should not be a word or sentence found in dictionaries, or a phrase that could be easily associated with you.
lt: Visas šifravimo stiprumas labai priklauso nuo šios slaptos frazės, taigi turite pasistengti pasirinkti tokią frazę, kurią sunku būtų atspėti. Tai neturėtų būti žodis ar sakinys, randamas žodynuose, arba frazė lengvai asocijuojama su jumis.

note: Type: password Description :sl3:
en: A good passphrase will contain a mixture of letters, numbers and punctuation. Passphrases are recommended to have a length of 20 or more characters.
lt: Gerą slaptą frazę sudaro raudžių, skaitmenų ir skyrybos ženklų mišinys. Rekomenduojama, kad slapta frazė turėtų 20 ar daugiau simbolių.

note: Type: password Description :sl3:
en: Re-enter passphrase to verify:
lt: Patikrinimui pakartotinai įveskite slaptą frazę:

note: Type: password Description :sl3:
en: Please enter the same passphrase again to verify that you have typed it correctly.
lt: Įvedimo teisingumui patikrinti pakartotinai įveskite tą pačią slaptą frazę.

note: Type: error Description :sl3:
en: Passphrase input error
lt: Slaptos frazės įvedimo klaida

note: Type: error Description :sl3:
en: The two passphrases you entered were not the same. Please try again.
lt: Dvi slaptos frazės, kuria įvedėte, nevienodos. Pabandykite dar kartą.

note: Type: error Description :sl3:
en: Empty passphrase
lt: Tuščia slapta frazė

note: Type: error Description :sl3:
en: You entered an empty passphrase, which is not allowed. Please choose a non-empty passphrase.
lt: Įvedėte tuščią slapta frazę, o tai neleistina. Įveskite ne tuščią slaptą frazę.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Use weak passphrase?
lt: Ar naudoti neatsparią silpną slaptą frazę?

note: Type: boolean Description :sl3: Translators: we unfortunately cannot use plural forms here So, you are suggested to use the plural form adapted for MINIMUM=8, which is the current hardcoded value
en: You entered a passphrase that consists of less than ${MINIMUM} characters, which is considered too weak. You should choose a stronger passphrase.
lt: Įvedėte slaptą frazę, kuri turi mažiau kaip ${MINIMUM} simbolių, ir ji vertinama kaip silpna. Jūs turite pasirinkti atsparesnę slaptą frazę.

note: Type: entropy Description :sl3:
en: The encryption key for ${DEVICE} is now being created.
lt: Kuriamas šifravimo raktas įrenginiui ${DEVICE}.

note: Type: error Description :sl3:
en: Keyfile creation failure
lt: Nesėkmė kuriant rakto failą

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while creating the keyfile.
lt: Kuriant rakto failą įvyko klaida.

note: Type: error Description :sl3:
en: Encryption configuration failure
lt: Šifravimo konfigūravimo nesėkmė

note: Type: error Description :sl3:
en: You have selected the /boot file system to be stored on an encrypted partition. This is not possible because the boot loader would be unable to load the kernel and initrd. Continuing now would result in an installation that cannot be used.
lt: Pasirinkote, kad /boot failų sistema būtų saugoma šifruotame disko skaidinyje. Tai neįmanoma, kadangi sistemos paleidyklė negalės įkelti branduolio ir initrd failo. Jei tęsite diegimą dabar, naujoji sistema negalės būti naudojama.

note: Type: error Description :sl3:
en: You should go back and choose a non-encrypted partition for the /boot file system.
lt: Jūs turite grįžti atgal ir /boot failų sistemai pasirinkti nešifruotą disko skaidinį.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Are you sure you want to use a random key?
lt: Ar Jūs įsitikinę, kad norite naudoti atsitiktinį raktą?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: You have chosen a random key type for ${DEVICE} but requested the partitioner to create a file system on it.
lt: Pasirinkote atsitiktinio rakto tipą įrenginiui ${DEVICE}, bet pageidavote kad disko dalijimo programa sukurtų failų sistemą jame.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Using a random key type means that the partition data is going to be destroyed upon each reboot. This should only be used for swap partitions.
lt: Naudojant atsitiktinius raktus, duomenys šiame disko skaidinyje bus sunaikinami kiekvieno sistemos perkrovimo metu. Tai turi būti naudojama tik mainų vietos (swap) skaidiniams.

note: Type: error Description :sl3:
en: Failed to download crypto components
lt: Nepavyko atsisiųsti šifravimo komponentų

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred trying to download additional crypto components.
lt: Bandant atsisiųsti papildomus šifravimo komponentus įvyko klaida.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Proceed to install crypto components despite insufficient memory?
lt: Ar tęsti šifravimo komponentų įdiegimą, nepaisant atminties stokos?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: There does not seem to be sufficient memory available to install additional crypto components. If you choose to go ahead and continue anyway, the installation process could fail.
lt: Atrodo, kad papildomų šifravimo komponentų įdiegimui nepakanka atminties. Jei pasirinksite tęsti įdiegimą, jis gali nepavykti.

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Create encrypted volumes
lt: Sukurti šifruotus tomus

note: Type: select Description :sl3:
en: Encryption configuration actions
lt: Šifravimo konfigūravimo veiksmai

note: Type: select Description :sl3:
en: This menu allows you to configure encrypted volumes.
lt: Šis meniu leidžia Jums konfigūruoti šifruotus tomus.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Devices to encrypt:
lt: Šifruoti įrenginius:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please select the devices to be encrypted.
lt: Prašau pasirinkti įrenginius, kuriuos norite šifruoti.

note: Type: error Description :sl3:
en: No devices selected
lt: Nėra pasirinktų įrenginių

note: Type: error Description :sl3:
en: No devices were selected for encryption.
lt: Nėra pasirinkta įrenginių, skirtų šifravimui.

note: Type: text Description :sl3:
en: Configure iSCSI volumes
lt: Konfigūruoti iSCSI tomus

note: Type: select Choices Note to translators : Please keep your translations of the choices below a 65 columns limit (which means 65 characters in single-byte languages) :sl3:
en: Log into iSCSI targets
lt: Prisijungti prie iSCSI paskirties objekto

note: Type: select Description :sl3:
en: iSCSI configuration actions
lt: iSCSI konfigūravimo veiksmai

note: Type: select Description :sl3:
en: This menu allows you to configure iSCSI volumes.
lt: Šis meniu leidžia Jums konfigūruoti iSCSI tomus.

note: Type: string Description :sl3:
en: iSCSI target portal address:
lt: iSCSI paskirties portalo adresas:

note: Type: string Description :sl3:
en: Enter an IP address to scan for iSCSI targets. To use a port other than the default of 3260, use "IP:port" notation, for example "1.2.3.4:3261".
lt: Įveskite IP adresą, kuriame bus ieškoma iSCSI paskirties objektų. Jei norite naudoti kitą nei numatytasis (3260) prievadą, naudokite „IP:prievadas“ notaciją, pavyzdžiui, „1.2.3.4:3261“.

note: Type: string Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: iSCSI initiator username for ${PORTAL}:
lt: iSCSI iniciatoriaus naudotojo vardas portalui ${PORTAL}:

note: Type: string Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: Some iSCSI targets require the initiator (client) to authenticate using a username and password. If that is the case for this target, enter the username here. Otherwise, leave this blank.
lt: Kai kurie iSCSI paskirties objektai reikalauja, kad iniciatorius (klientas) pateiktų naudotojo vardą ir slaptažodį. Jei šis objektas yra toks, įveskite kredencialus. Priešingu atveju, palikite juos tuščius.

note: Type: password Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: iSCSI initiator password for ${PORTAL}:
lt: iSCSI iniciatoriaus slaptažodis portalui ${PORTAL}:

note: Type: password Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: Enter the initiator password needed to authenticate to this iSCSI target.
lt: Įveskite iniciatoriaus slaptažodį, reikalingą patvirtinti tapatybei šiame iSCSI paskirties objekte.

note: Type: string Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: iSCSI target username for ${PORTAL}:
lt: iSCSI paskirties objekto naudotojo vardas portale ${PORTAL}:

note: Type: string Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: In some environments, the iSCSI target needs to authenticate to the initiator as well as the other way round. If that is the case here, enter the incoming username which the target is expected to supply. Otherwise, leave this blank.
lt: Kai kuriose aplinkose iSCSI paskirties objektai taip pat turi patvirtinti savo tapatybę iniciatoriui, kaip ir šis jiems. Jei šis atvejis būtent toks, įveskite naudotojo vardą, kurį turėtų pateikti paskirties objektas. Priešingu atveju, palikite lauką tuščią.

note: Type: password Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: iSCSI target password for ${PORTAL}:
lt: iSCSI paskirties objekto slaptažodis portale ${PORTAL}:

note: Type: password Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: Enter the incoming password which the iSCSI target is expected to supply.
lt: Įveskite slaptažodį, kurį turėtų pateikti iSCSI paskirties objektas.

note: Type: error Description :sl3:
en: No iSCSI targets discovered
lt: Neaptikti jokie iSCSI paskirties objektai

note: Type: error Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: No iSCSI targets were discovered on ${PORTAL}.
lt: Portale ${PORTAL} neaptikti jokie iSCSI paskirties objektai.

note: Type: multiselect Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: iSCSI targets on ${PORTAL}:
lt: iSCSI paskirties objektai portale ${PORTAL}:

note: Type: multiselect Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable name (PORTAL)
en: Select the iSCSI targets you wish to use.
lt: Pasirinkite iSCSI paskirties objektus, kuriuos norite naudoti.

note: Type: error Description :sl3:
en: iSCSI login failed
lt: prisijungti prie iSCSI nepavyko

note: Type: error Description :sl3: Translators : do NOT translate the variable names (PORTAL and TARGET)
en: Logging into the iSCSI target ${TARGET} on ${PORTAL} failed.
lt: Prisijungti prie iSCSI paskirties objekto ${TARGET}, esančio portale ${PORTAL}, nepavyko.

note: Type: text Description :sl3:
en: Unallocated physical volumes:
lt: Nepaskirstyti fiziniai tomai (physica volumes):

note: Type: text Description :sl3:
en: Volume groups:
lt: Tomų grupės (volume groups):

note: Type: text Description :sl3:
en: Uses physical volume:
lt: Fizinio tomo (physical volume) naudojimas:

note: Type: text Description :sl3:
en: Provides logical volume:
lt: Loginio tomo (logical volume) pateikimas:

note: Type: text Description :sl3: "none" here == "No Physical Volumes"
en: none[ Do not translate what's inside the brackets and just put the translation for the word "none" in your language without any brackets. This "none" relates to "Physical Volumes:" ]
lt: joks

note: Type: text Description :sl3: "none" here == "No Volume Groups"
en: none[ Do not translate what's inside the brackets and just put the translation for the word "none" in your language without any brackets. This "none" relates to "Volume Groups:" ]
lt: joks

note: Type: text Description :sl3: What is "in use" is a partition
en: In use by LVM volume group ${VG}
lt: Jau naudojama LVM tomų grupėje ${VG}

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Display configuration details
lt: Rodyti išsamesnę konfigūraciją

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Create volume group
lt: Sukurti tomų grupę (volume group)

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Delete volume group
lt: Išmesti tomų grupę (volume group)

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Extend volume group
lt: Išplėsti tomų grupę (volume group)

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Reduce volume group
lt: Mažinti tomų grupę (volume group)

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Create logical volume
lt: Sukurti loginį tomą (logical volume)

note: Type: text Description :sl3: Menu entry Use infinitive form
en: Delete logical volume
lt: Išmesti loginį tomą (logical volume)

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Write the changes to disks and configure LVM?
lt: Ar įrašyti pakeitimus į diskus ir konfigūruoti LVM?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Before the Logical Volume Manager can be configured, the current partitioning scheme has to be written to disk. These changes cannot be undone.
lt: Prieš konfigūruojant loginių tomų tvarkytuvę, dabartinė disko dalijimo schema turi būti įrašyta į diską. Šis pakeitimas negrįžtamas.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: After the Logical Volume Manager is configured, no additional changes to the partitioning scheme of disks containing physical volumes are allowed during the installation. Please decide if you are satisfied with the current partitioning scheme before continuing.
lt: Kai loginių tomų tvarkyklė (LVM) jau konfigūruota, papildomi disko skaidinių pakeitimai diskuose, talpinančiuose fizinius tomus, nebeleistini. Prieš tęsdami, nuspręskite, ar esate patenkinti esama disko dalijimo skaidiniais schema.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep current partition layout and configure LVM?
lt: Ar išsaugoti esamą disko skaidinių planą ir konfigūruoti LVM?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: After the Logical Volume Manager is configured, no additional changes to the partitions in the disks containing physical volumes are allowed. Please decide if you are satisfied with the current partitioning scheme in these disks before continuing.
lt: Kai loginių tomų tvarkyklė (LVM) jau konfigūruota, papildomi disko skaidinių pakeitimai diskuose, talpinančiuose fizinius tomus, nebeleistini. Prieš tęsdami, nuspręskite, ar esate patenkinti esama disko dalijimo skaidiniais schema.

note: Type: error Description :sl3:
en: LVM configuration failure
lt: LVM konfigūravimo nesėkmė

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while writing the changes to the disks.
lt: Klaida įvyko rašant pakeitimus į diskus.

note: Type: error Description :sl3:
en: Logical Volume Manager configuration has been aborted.
lt: Loginių tomų tvarkyklės (LVM) konfigūravimas nutrauktas.

note: Type: text Description :sl3:
en: physical volume for LVM
lt: fizinis tomas skirtas LVM

note: Type: select Description :sl3:
en: Summary of current LVM configuration:
lt: Dabartinės LVM konfigūracijos santrauka:

note: Type: select Description :sl3:
en:  Free Physical Volumes:  ${FREE_PVS}
     Used Physical Volumes:  ${USED_PVS}
     Volume Groups:          ${VGS}
     Logical Volumes:        ${LVS}
lt:  Tuščių fizinių tomų (PV):     ${FREE_PVS}
     Naudojamų fizinių tomų (PV):  ${USED_PVS}
     Tomų grupių (VG):             ${VGS}
     Loginių tomų (LV):            ${LVS}

note: Type: note Description :sl3:
en: Current LVM configuration:
lt: Dabartinė LVM konfigūracija:

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes were selected. The creation of a new volume group has been aborted.
lt: Nepasirinkote nė vieno fizinio tomo (physical volume). Naujos tomų grupės (Volume Group) kūrimas atšauktas.

note: Type: error Description :sl3:
en: No name for the volume group has been entered. Please enter a name.
lt: Neįvestas tomų grupės (Volume Group) pavadinimas. Įveskite pavadinimą.

note: Type: error Description :sl3:
en: The selected volume group name is already in use. Please choose a different name.
lt: Pasirinktas tomų grupės (Volume Group) pavadinimas jau naudojamas. Pasirinkite kitą pavadinimą.

note: Type: error Description :sl3:
en: The selected volume group name overlaps with an existing device name. Please choose a different name.
lt: Pasirinktas tomų grupės (Volume Group) pavadinimas kertasi su egzistuojančiu įrenginio pavadinimu. Pasirinkite kitą pavadinimą.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while creating volume group
lt: Klaida bandant sukurti tomų grupę (Volume Group)

note: Type: error Description :sl3:
en: The volume group ${VG} could not be created.
lt: Tomų grupės ${VG} negali būti sukurtos.

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes were selected. Extension of the volume group has been aborted.
lt: Nepasirinkote nė vieno iš fizinių tomų (physical volume). Tomų grupės (Volume Group) išplėtimas atšauktas.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Devices to remove from the volume group:
lt: Įrenginiai skirti pašalinimui iš tomų grupės (volume group):

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please select the devices you wish to remove from the volume group.
lt: Pasirinkti įrenginius, kuriuos norite išmesti iš tomų grupės (volume group).

note: Type: error Description :sl3:
en: No physical volumes were selected. Reduction of the volume group was aborted.
lt: Nepasirinkote nė vieno fizinio tomo (physical volume). Tomų grupės (Volume Group) sumažinimas buvo atšauktas.

note: Type: error Description :sl3:
en: No name for the logical volume has been entered. Please enter a name.
lt: Neįvestas loginio tomo vardas. Įveskite vardą.

note: Type: string Description :sl3:
en: Please enter the size of the new logical volume. You can use the following formats: 10KB (Kilobytes), 10KiB (Kibibytes), 10MB (Megabytes), 10MiB (Mebibytes), 10GB (Gigabytes), 10GiB (Gibibytes), 10TB (Terabytes), 10TiB (Tebibytes). The default unit is Megabytes.
lt: Įveskite norimą naujo loginio tomo (angl. „logical volume“) dydį. Jį galite nurodyti kilobaitais (pvz., 10KB), kibibaitais (10KiB), megabaitais (10MB), mebibaitais (10MiB), gigabaitais (10GB), gibibaitais (10GiB), terabaitais (10TB) ar tebibaitais (10TiB). Numatytasis vienetas, naudojamas nenurodžius konkretaus – megabaitai.

note: Type: error Description :sl3:
en: No logical volume has been found. Please create a logical volume first.
lt: Nerastas nė vienas loginis tomas. Pirma sukurkite loginį tomą.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select the logical volume to delete.
lt: Pasirinkti loginį tomą (logical volume), kurį norite pašalinti.

note: Type: text Description :sl3:
en: in VG ${VG}
lt: VG ${VG}

note: Type: error Description :sl3:
en: The logical volume ${LV} on ${VG} could not be deleted.
lt: Nepavyko pašalinti loginio tomo „${LV}“ iš grupės „${VG}“.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error while initializing physical volume
lt: Klaida inicializuojant fizinį tomą

note: Type: error Description :sl3:
en: The physical volume ${PV} could not be initialized.
lt: Nepavyko inicializuoti fizinio tomo ${PV}.

note: Type: error Description :sl3:
en: Invalid logical volume or volume group name
lt: Netinkamas loginio tomo ar tomų grupės vardas

note: Type: error Description :sl3:
en: Logical volume or volume group names may only contain alphanumeric characters, hyphen, plus, period, and underscore. They must be 128 characters or less and may not begin with a hyphen. The names "." and ".." are not allowed. In addition, logical volume names cannot begin with "snapshot".
lt: Loginių tomų ar tomų grupių vardus gali sudaryti tik lotyniškos raidės, skaitmenys, brūkšnelis, pliuso ženklas, taškas ir pabraukimo ženklas. Jie gali būti iki 128 simbolių ilgio ir negali prasidėti brūkšneliu. Vardai „.“ ir „..“ neleistini. Be to, loginių tomų vardai negali prasidėti žodžiu „snapshot“.

note: Type: error Description :sl3:
en: Please choose a different name.
lt: Pasirinkite kitą vardą.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Remove existing logical volume data?
lt: Ar pašalinti egzistuojančius loginio tomo duomenis?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The selected device already contains the following LVM logical volumes, volume groups and physical volumes which are about to be removed:
lt: Pasirinktame įrenginyje jau yra LVM loginių tomų, tomų grupių ar fizinių tomų, kurie numatomi pašalinimui:

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Logical volume(s) to be removed: ${LVTARGETS}
lt: Numatomas šalinti loginis tomas(ai): ${LVTARGETS}

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Volume group(s) to be removed: ${VGTARGETS}
lt: Numatoma šalinti tomų grupė(s): ${VGTARGETS}

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Physical volume(s) to be removed: ${PVTARGETS}
lt: Numatomas šalinti fizinis tomas(ai): ${PVTARGETS}

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Note that this will also permanently erase any data currently on the logical volumes.
lt: Pastebėkite, kad tai visiškai ištrins visus duomenis esančius loginiuose tomuose.

note: Type: error Description :sl3:
en: Unable to automatically remove LVM data
lt: Nepavyko automatiškai pašalinti LVM duomenų

note: Type: error Description :sl3:
en: Because the volume group(s) on the selected device also consist of physical volumes on other devices, it is not considered safe to remove its LVM data automatically. If you wish to use this device for partitioning, please remove its LVM data first.
lt: Kadangi tomų grupė(s) pasirinktame įrenginyje taip pat sudaryta ir iš fizinių tomų esančių kituose įrenginiuose, automatinis LVM duomenų pašalinimas laikomas nesaugiu. Jei Jūs norite dalinti šį įrenginį skaidiniais, pirmiau pašalinkite tuos LVM duomenis.

note: Type: note Description :sl3:
en: Logical Volume Management
lt: Loginio tomo (Logical Volume) tvarkymas

note: Type: note Description :sl3:
en: A common situation for system administrators is to find that some disk partition (usually the most important one) is short on space, while some other partition is underused. The Logical Volume Manager (LVM) can help with this.
lt: Dažnai atsitinka taip, kad sistemoje atsiranda kažkuris disko skaidinys (paprastai, svarbiausias), , kuriame trūksta vietos, kai tuo tarpu kitas skaidinys neišnaudojamas.Loginių tomų tvarkyklė (LVM) gali padėti tokioje situacijoje.

note: Type: note Description :sl3:
en: LVM allows combining disk or partition devices ("physical volumes") to form a virtual disk ("volume group"), which can then be divided into virtual partitions ("logical volumes"). Volume groups and logical volumes may span several physical disks. New physical volumes may be added to a volume group at any time, and logical volumes can be resized up to the amount of unallocated space in the volume group.
lt: LVM leidžia apjungti diskus ir diskų skaidinius („fizinius tomus“) į virtualų diską („tomų grupę“), kurį tuomet galima dalinti į virtualius skaidinius („loginius tomus“). Tomų grupės ir loginiai tomai gali būti išsidėstę keliuose fiziniuose diskuose. Nauji fiziniai tomai gali būti pridėti prie tomų grupės bet kada, ir loginių tomų dydis gali būti padidintas iki nepaskirstytos tomų grupės dalies.

note: Type: note Description :sl3:
en: The items on the LVM configuration menu can be used to edit volume groups and logical volumes. After you return to the main partition manager screen, logical volumes will be displayed in the same way as ordinary partitions, and should be treated as such.
lt: LVM konfigūravimo meniu gali būti naudojama tomų grupių ir loginių tomų redagavimui. Grįžus į pagrindinį diskų dalijimo ekraną, loginiai tomai bus rodomi kaip įprasti disko skaidiniai, ir turi būti naudojami kaip tokie.

note: Type: text Description :sl3:
en: Software RAID device
lt: Programinis RAID įrenginys

note: Type: text Description :sl3:
en: Configure software RAID
lt: Konfigūruoti programinį RAID

note: Type: text Description :sl3: What is "in use" is a partition
en: In use by software RAID device ${DEVICE}
lt: Naudojamas programinio RAID įrenginio ${DEVICE}

note: Type: error Description :sl3:
en: Software RAID not available
lt: Programinio RAID nėra

note: Type: error Description :sl3:
en: The current kernel doesn't seem to support software RAID (MD) devices. This should be solved by loading the necessary modules.
lt: Esamas branduolys nepalaiko programinio RAID (MD) įrenginių. Ši problema gali būti išspręsta įkeliant reikiamus modulius.

note: Type: select Description :sl3:
en: Software RAID configuration actions
lt: Programinio RAID konfigūravimo veiksmai

note: Type: select Description :sl3:
en: This is the software RAID (or MD, "multiple device") configuration menu.
lt: Tai yra programinio RAID (arba MD, „sudėtinio įrenginio“) konfigūravimo meniu.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please select one of the proposed actions to configure software RAID.
lt: Pasirinkite vieną iš siūlomų veiksmų programiniam RAID konfigūruoti.

note: Type: select Description :sl3:
en: Software RAID device type:
lt: Programinis RAID įrenginio tipas:

note: Type: select Description :sl3:
en: Please choose the type of the software RAID device to be created.
lt: Pasirinkite kuriamo programinio RAID įrenginio tipą.

note: Type: error Description :sl3:
en: No unused partitions of the type "Linux RAID Autodetect" are available. Please create such a partition, or delete an already used software RAID device to free its partitions.
lt: Nėra nenaudojamų disko skaidinių, kurių tipas būtų „Linux RAID Autodetect“. Sukurkite tokį skaidinį arba pašalinkite naudojamą programinį RAID įrenginį, kad atlaisvintumėte jo naudojamus disko skaidinius.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Active devices for the RAID0 array:
lt: Aktyvūs įrenginiai RAID0 masyvui:

note: Type: string Description :sl3:
en: The RAID${LEVEL} array will consist of both active and spare devices. The active devices are those used, while the spare devices will only be used if one or more of the active devices fail. A minimum of ${MINIMUM} active devices is required.
lt: RAID${LEVEL} masyvas bus sudarytas iš aktyvių ir atsarginių disko skaidinių. Aktyvūs skaidiniai visuomet naudojami, o atsarginiai naudojami tik jei vienas ar daugiau iš aktyvių įrenginių sugenda. Ne mažiau kaip ${MINIMUM} aktyvūs įrenginiai yra būtini.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Active devices for the RAID${LEVEL} array:
lt: Aktyvūs įrenginiai RAID${LEVEL} masyvui:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Spare devices for the RAID${LEVEL} array:
lt: Atsarginiai įrenginiai RAID${LEVEL} masyvui:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Please choose which partitions will be used as spare devices. You may choose up to ${COUNT} partitions. If you choose less than ${COUNT} devices, the remaining partitions will be added to the array as "missing". You will be able to add them to the array later.
lt: Nurodykite, kuriuos disko skaidinius naudoti kaip atsarginius. Galite pasirinkti iki ${COUNT} skaidinių. Jei pasirinksite mažiau nei ${COUNT} skaidinių, likę skaidiniai bus pridėti prie masyvo kaip trūkstami ir juos galėsite juos pridėti prie masyvo vėliau.

note: Type: string Description :sl3:
en: Layout of the RAID10 array:
lt: RAID10 masyvo komponavimas:

note: Type: select Description :sl3:
en: Software RAID device to be deleted:
lt: Šalinamas programinio RAID įrenginys:

note: Type: select Description :sl3:
en: Deleting a software RAID device will stop it and clear the superblock of all its components.
lt: RAID įrenginio šalinimas jį sustabdys ir išvalys visų jo komponentų superblokus.

note: Type: select Description :sl3:
en: Please note this will not immediately allow you to reuse the partitions or devices in a new software RAID device. The array will however be unusable after the deletion.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad iš karto naudoti skaidinius ar įrenginius naujame RAID įrenginyje vis tiek negalėsite. Deja po šalinimo, masyvas dar bus netinkamas naudoti.

note: Type: error Description :sl3:
en: No software RAID devices available
lt: Nėra programinio RAID įrenginių

note: Type: error Description :sl3:
en: No software RAID devices are available for deletion.
lt: Nėra programinio RAID įrenginių, kuriuos galėtumėte pašalinti.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Really delete this software RAID device?
lt: Tikrai išmesti šį programinį RAID įrenginį?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Please confirm whether you really want to delete the following software RAID device:
lt: Patvirtinkite, kad tikrai norite išmesti šį programinį RAID įrenginį:

note: Type: error Description :sl3:
en: Failed to delete the software RAID device
lt: Nepavyko išmesti programinio RAID įrenginio

note: Type: error Description :sl3:
en: There was an error deleting the software RAID device. It may be in use.
lt: Įvyko klaida šalinant programinį RAID įrenginį. Galbūt jis yra naudojamas.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Write the changes to the storage devices and configure RAID?
lt: Įrašyti pakeitimus į laikmenas ir sukonfigūruoti RAID?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Before RAID can be configured, the changes have to be written to the storage devices.  These changes cannot be undone.
lt: Prieš konfigūruojant RAID'ą pakeitimai turi būti įrašyti į laikmenas.  Šių pakeitimų vėliau atšaukti nebebus galima.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: When RAID is configured, no additional changes to the partitions in the disks containing physical volumes are allowed.  Please convince yourself that you are satisfied with the current partitioning scheme in these disks.
lt: Po to, kai RAID'as bus sukonfigūruotas, daugiau nebebus galima keisti skaidinių diskuose, turinčiuose fizinių tomų. Įsitikinkite, kad esate patenkinti tų diskų sudalinimu.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Keep current partition layout and configure RAID?
lt: Ar išsaugoti esamą disko skaidinių planą ir konfigūruoti RAID?

note: Type: error Description :sl3:
en: RAID configuration failure
lt: RAID konfigūracijos klaida

note: Type: error Description :sl3:
en: RAID configuration has been aborted.
lt: RAID konfigūravimas nutrauktas.

note: Type: text Description :sl3:
en: physical volume for RAID
lt: fizinis tomas RAID'ui

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Remove existing software RAID partitions?
lt: Ar pašalinti esamus programinio RAID disko skaidinius?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The selected device contains partitions used for software RAID devices. The following devices and partitions are about to be removed:
lt: Pasirinktame įrenginyje yra disko skaidinių, naudojamų programinio RAID įrenginiuose. Žemiau pateikti įrenginiai ir disko skaidiniai numatomi pašalinimui:

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Software RAID devices about to be removed: ${REMOVED_DEVICES}
lt: Numatomi pašalinti programinio RAID įrenginiai: ${REMOVED_DEVICES}

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Partitions used by these RAID devices: ${REMOVED_PARTITIONS}
lt: Disko skaidiniai, naudojami šiose RAID įrenginiuose: ${REMOVED_PARTITIONS}

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Note that this will also permanently erase any data currently on the software RAID devices.
lt: Pastebėkite, kad tai visiškai ištrins visus duomenis esančius programinio RAID įrenginiuose.

note: Type: text Description Main menu item Translators: keep below 55 columns :sl3:
en: Download debconf preconfiguration file
lt: Išankstinės „debconf“ konfigūracijos failo parsiuntimas

note: Type: string Description :sl3:
en: Location of initial preconfiguration file:
lt: Išankstinės konfigūracijos failo vieta:

note: Type: string Description :sl3:
en: In order to perform an automated install, you need to supply a preconfiguration file (which can in turn pull in other files). To do that, you need to provide a (perhaps partial) URL.
lt: Jeigu norite automatizuoti diegimą, turite įdiegyklei pateikti išankstinės konfigūracijos failą (o šis gali įtraukti kitus failus). Kad tai atliktumėte, turite nurodyti (galbūt dalinį) URL.

note: Type: string Description :sl3:
en: This can be as simple as the machine name where your preseed files reside up to a full URL. Any of these could be made to work:
      intra		[for example.com, these three are equivalent]
      intra.example.com
      http://intra.example.com/d-i/./lenny/preseed.cfg
      http://192.168.0.1/~phil/test47.txt
      floppy://preseed.cfg
      file:///hd-media/kiosk/./preseed.cfg
lt: Tai gali būti tiek kompiuterio, kuriame yra išankstinės konfigūracijos („preseed“) failas, vardas, tiek pilnas URL adresas iki failo. Štai keletas pavyzdžių:
      intra		[example.com atveju, pirmieji trys pavyzdžiai yra ekvivalentūs]
      intra.example.com
      http://intra.example.com/d-i/./lenny/preseed.cfg
      http://192.168.0.1/~phil/test47.txt
      floppy://preseed.cfg
      file:///hd-media/kiosk/./preseed.cfg

note: Type: string Description :sl3:
en: For fully automated installs, preseed/url should itself be preseeded (via kernel command line, DHCP, or syslinux.cfg on customised media).
lt: Norint visiškai automatizuoti diegimą, pats išankstinės konfigūracijos failo URL adresas turėtų būti nurodytas iš anksto (per branduolio komandinę eilutę, DHCP, syslinux.cfg faile, arba naudojant tinkintą įdiegimo laikmeną).

note: Type: string Description :sl3:
en: See http://wiki.debian.org/DebianInstaller/Preseed for inspiration.
lt: Įkvėpimo galite paieškoti http://wiki.debian.org/DebianInstaller/Preseed adresu.

note: Type: text Description Main menu item Translators: keep below 55 columns :sl3:
en: Load debconf preconfiguration file
lt: Išankstinės „debconf“ konfigūracijos failo įkėlimas

note: Type: text Description :sl3:
en: No partitions found
lt: Nerasta disko skaidinių

note: Type: text Description :sl3:
en: The installer could not find any partitions, so you will not be able to mount a root file system. This may be caused by the kernel failing to detect your hard disk drive or failing to read the partition table, or the disk may be unpartitioned. If you wish, you may investigate this from a shell in the installer environment.
lt: Įdiegikliui nepavyko rasi disko skaidinių. todėl Jūs negalėsite prijungti šakninės failų sistemos. Galbūt branduoliui nepavyko aptikti Jūsų kietojo disko arba nuskaityti disko skaidinių lentelės, arba tiesiog diskas nėra suskaidytas. Jei pageidaujate. Jūs galite tai ištirti, pasinaudodami apvalkalu (shell) įdiegiklio aplinkoje.

note: Type: select Choices :sl3:
en: Assemble RAID array
lt: RAID masyvo surinkimas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Do not use a root file system
lt: Nenaudoti šakninės („root“) failų sistemos

note: Type: select Description :sl3:
en: Device to use as root file system:
lt: Įrenginys, naudojamas kaip šakninė (root) failų sistema:

note: Type: select Description :sl3:
en: Enter a device you wish to use as your root file system. You will be able to choose among various rescue operations to perform on this file system.
lt: Įveskite įrenginį, kuri norite naudoti kaip šakninės (root) failų sistemos įrenginį. Jūs turėsite galimybę pasirinkti įvairius atstatymo (rescue) veiksmus, atliekamus su šia failų sistema.

note: Type: select Description :sl3:
en: If you choose not to use a root file system, you will be given a reduced choice of operations that can be performed without one. This may be useful if you need to correct a partitioning problem.
lt: Jei pasirinksite nenaudoti šakninės failų sistemos, Jums bus suteiktas sumažintas operacijų pasirinkimas. Tai gali būti naudinga, jei norite pataisyti disko dalijimo skaidiniais problemą.

note: Type: error Description :sl3:
en: No such device
lt: Nėra tokio įrenginio

note: Type: error Description :sl3:
en: The device you entered for your root file system (${DEVICE}) does not exist. Please try again.
lt: Įvestos šakninės failų sistemos (${DEVICE}) įrenginys neegzistuoja. Bandykite dar kartą.

note: Type: error Description :sl3:
en: Mount failed
lt: Prijungimas nepavyko

note: Type: error Description :sl3:
en: An error occurred while mounting the device you entered for your root file system (${DEVICE}) on /target.
lt: Įvyko klaida prijungiant prie /target Jūsų įvestą įrenginį (${DEVICE}), kaip šakninę failų sistemą.

note: Type: error Description :sl3:
en: Please check the syslog for more information.
lt: Daugiau informacijos žiūrėkite syslog'e.

note: Type: select Description :sl3:
en: Rescue operations
lt: Atstatymo veiksmai

note: Type: error Description :sl3:
en: Rescue operation failed
lt: Atstatymo (rescue) veiksmai nepavyko

note: Type: error Description :sl3:
en: The rescue operation '${OPERATION}' failed with exit code ${CODE}.
lt: Atstatymo (rescue) veiksmas '${OPERATION}' nepavyko ir gražino kodą ${CODE}.

note: Type: text Description :sl3:
en: Execute a shell in ${DEVICE}
lt: Apvalkalo (shell) vykdymas įrenginyje ${DEVICE}

note: Type: text Description :sl3:
en: Execute a shell in the installer environment
lt: Apvalkalo (shell) vykdymas įdiegiklio aplinkoje

note: Type: text Description :sl3:
en: Choose a different root file system
lt: Pasirinkite kitą šakninę (root) failų sistemą

note: Type: text Description :sl3:
en: Reboot the system
lt: Pakartotinai įkelti sistemą (reboot)

note: Type: text Description :sl3:
en: Executing a shell
lt: Vykdomas apvalkalas (shell)

note: Type: text Description :sl3:
en: After this message, you will be given a shell with ${DEVICE} mounted on "/". If you need any other file systems (such as a separate "/usr"), you will have to mount those yourself.
lt: Po šio pranešimo, Jums bus duotas apvalkalas (shell) su prijungtu ${DEVICE} prijungimo taške "/". Jei Jums reikia kokios nors kitos failų sistemos (kaip pvz. atskiros "/usr"), turėsite prisijungti ją patys.

note: Type: error Description :sl3:
en: Error running shell in /target
lt: Klaida vykdant apvalkalą (shell) failų sistemoje /target

note: Type: error Description :sl3:
en: A shell (${SHELL}) was found on your root file system (${DEVICE}), but an error occurred while running it.
lt: Jūsų šakninėje failų sistemoje (${DEVICE}) rastas apvalkalas (${SHELL}), bet bandant jį vykdyti įvyko klaida.

note: Type: error Description :sl3:
en: No shell found in /target
lt: Failų sistemoje /target nerasta apvalkalo (shell)

note: Type: error Description :sl3:
en: No usable shell was found on your root file system (${DEVICE}).
lt: Šakninėje failų sistemoje (${DEVICE}) nerasta tinkamo apvalkalo.

note: Type: text Description :sl3:
en: Interactive shell on ${DEVICE}
lt: Interaktyvi aplinka (shell) įrenginyje ${DEVICE}

note: Type: text Description :sl3:
en: After this message, you will be given a shell with ${DEVICE} mounted on "/target". You may work on it using the tools available in the installer environment. If you want to make it your root file system temporarily, run "chroot /target". If you need any other file systems (such as a separate "/usr"), you will have to mount those yourself.
lt: Po šio pranešimo, Jums bus duotas apvalkalas (shell) su prijungtu ${DEVICE} prijungimo taške "/target". Čia galėsite dirbti naudodamiesi įdiegiklio aplinkoje prieinamais įrankiais. Jei norite šią failų sistemą laikinai padaryti šaknine (root) failų sistema - įvykdykite "chroot /target". Jei Jums reikia dar ir kokios nors kitos failų sistemos (kaip pvz. atskiros "/usr"), turėsite prisijungti ją patys.

note: Type: text Description :sl3:
en: After this message, you will be given a shell in the installer environment. No file systems have been mounted.
lt: Po šio pranešimo, Jums bus duotas apvalkalas (shell) įdiegiklio aplinkoje. Jokia failų sistema nebus prijungta.

note: Type: text Description :sl3:
en: Interactive shell in the installer environment
lt: Interaktyvi aplinka (shell) įdiegiklio aplinkoje

note: Type: password Description :sl3:
en: Passphrase for ${DEVICE}:
lt: Slapta frazė įrenginiui ${DEVICE}:

note: Type: password Description :sl3:
en: Please enter the passphrase for the encrypted volume ${DEVICE}.
lt: Įveskite slaptą frazę šifruotam tomui ${DEVICE}.

note: Type: password Description :sl3:
en: If you don't enter anything, the volume will not be available during rescue operations.
lt: Jei Jūs nieko neįvesite, tomas bus neprieinamas atstatymo (rescue) veiksenos metu.

note: Type: multiselect Choices :sl3:
en: Automatic
lt: Automatiškai

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Partitions to assemble:
lt: Įtrauktini disko skaidiniai:

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Select the partitions to assemble into a RAID array. If you select "Automatic", then all devices containing RAID physical volumes will be scanned and assembled.
lt: Pasirinkite disko skaidinius RAID masyvui. Jei pasirinksite „Automatiškai“, bus peržvelgti ir įtraukti visi įrenginiai su fiziniais RAID tomais.

note: Type: multiselect Description :sl3:
en: Note that a RAID partition at the end of a disk may sometimes cause that disk to be mistakenly detected as containing a RAID physical volume. In that case, you should select the appropriate partitions individually.
lt: Pastaba: RAID disko skaidinys, esantis disko pabaigoje, kartais gali būti klaidingai nustatytas kaip fizinis RAID tomas. Tokiu atveju Jums teks pasirinkti atitinkamus disko skaidinius rankiniu būdu.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Mount separate ${FILESYSTEM} partition?
lt: Ar prijungti atskirą ${FILESYSTEM} disko skaidinį?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: The installed system appears to use a separate ${FILESYSTEM} partition.
lt: Panašu, jog įdiegtoji sistema naudoja atskirą ${FILESYSTEM} disko skaidinį.

note: Type: boolean Description :sl3:
en: It is normally a good idea to mount it as it will allow operations such as reinstalling the boot loader. However, if the file system on ${FILESYSTEM} is corrupt then you may want to avoid mounting it.
lt: Paprastai jį derėtų taip pat prijungti, nes tai suteiks galimybę pavyzdžiui įdiegti paleidyklę iš naujo. Kita vertus, jei ${FILESYSTEM} esanti failų sistema yra sugadinta, gali būti, kad šio skaidini prijungti nenorėsite.

note: Type: select Description :sl3:
en: If the desired time zone is not listed, then please go back to the step "Choose language" and select a country that uses the desired time zone (the country where you live or are located).
lt: Jei norima laiko zona nenurodyta, grįžkite į diegimo žingsnį „Pasirinkite kalbą“ ir pasirinkite šalį, kurioje naudojama norima laiko zona (šalį, kurioje gyvenate arba šiuo metu esate).

note: Type: text Description :sl3:
en: Coordinated Universal Time (UTC)
lt: Suderintasis pasaulinis laikas (UTC)

note: Type: text Description :sl3:
en: Select your time zone:
lt: Pasirinkite laiko zoną:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select a location in your time zone:
lt: Pasirinkite vietovę Jūsų laiko zonoje:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select a city in your time zone:
lt: Pasirinkite miestą Jūsų laiko zonoje:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select the state or province to set your time zone:
lt: Pasirinkite valstiją ar regioną laiko zonai nustatyti:

note: Type: select Choices :sl3:
en: McMurdo
lt: Makmerdo stotis

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rothera
lt: Roteros tyrimų stotis

note: Type: select Choices :sl3:
en: Palmer
lt: Palmerio stotis

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mawson
lt: Mausono stotis

note: Type: select Choices :sl3:
en: Davis
lt: Deiviso stotis

note: Type: select Choices :sl3:
en: Casey
lt: Keisio stotis

note: Type: select Choices :sl3:
en: Vostok
lt: Vostoko stotis

note: Type: select Choices :sl3:
en: Dumont-d'Urville
lt: Dumont-d'Urville stotis

note: Type: select Choices :sl3:
en: Syowa
lt: Šovos stotis

note: Type: select Choices :sl3:
en: Australian Capital Territory
lt: Australijos sostinės teritorija

note: Type: select Choices :sl3:
en: New South Wales
lt: Naujasis Pietų Velsas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Victoria
lt: Viktorija

note: Type: select Choices :sl3:
en: Northern Territory
lt: Šiaurinė Teritorija

note: Type: select Choices :sl3:
en: Queensland
lt: Kvinslandas

note: Type: select Choices :sl3:
en: South Australia
lt: Pietų Australija

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tasmania
lt: Tasmanija

note: Type: select Choices :sl3:
en: Western Australia
lt: Vakarų Australija

note: Type: select Choices :sl3:
en: Yancowinna County
lt: Jankovinos apygarda

note: Type: select Choices :sl3:
en: Lord Howe Island
lt: Lord Howe sala

note: Type: select Choices :sl3:
en: Acre
lt: Akrė

note: Type: select Choices :sl3:
en: Alagoas
lt: Alagoasas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Amazonas
lt: Amazonija

note: Type: select Choices :sl3:
en: Amapá
lt: Amapa

note: Type: select Choices :sl3:
en: Ceará
lt: Seara

note: Type: select Choices :sl3:
en: Distrito Federal
lt: Brazilijos federalinė teritorija

note: Type: select Choices :sl3:
en: Espírito Santo
lt: Espirito Santas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Fernando de Noronha
lt: Fernando de Noronija

note: Type: select Choices :sl3:
en: Goiás
lt: Gojasas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Maranhão
lt: Maranjanas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Minas Gerais
lt: Minas Žeraisas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mato Grosso do Sul
lt: Pietų Mato Grosas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mato Grosso
lt: Mato Grosas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pará
lt: Para

note: Type: select Choices :sl3:
en: Paraíba
lt: Paraiba

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pernambuco
lt: Pernambukas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Piauí
lt: Piaujis

note: Type: select Choices :sl3:
en: Paraná
lt: Parana

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rio de Janeiro
lt: Rio de Žaneiras

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rio Grande do Norte
lt: Šiaurės Rio Grandė

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rondônia
lt: Rondonija

note: Type: select Choices :sl3:
en: Rio Grande do Sul
lt: Pietų Rio Grandė

note: Type: select Choices :sl3:
en: Santa Catarina
lt: Santa Katarina

note: Type: select Choices :sl3:
en: Sergipe
lt: Seržipė

note: Type: select Choices :sl3:
en: São Paulo
lt: San Paulas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tocantins
lt: Tokantinsas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Newfoundland
lt: Niufaundlendo

note: Type: select Choices :sl3:
en: Atlantic
lt: Atlanto

note: Type: select Choices :sl3:
en: Eastern
lt: Rytinė

note: Type: select Choices :sl3:
en: Central
lt: Centrinė

note: Type: select Choices :sl3:
en: East Saskatchewan
lt: Rytinė Saskvehana

note: Type: select Choices :sl3:
en: Saskatchewan
lt: Saskvehana

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mountain
lt: Kalnų

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pacific
lt: Ramiojo vandenyno

note: Type: select Choices :sl3:
en: Kinshasa
lt: Kinšasa

note: Type: select Choices :sl3:
en: Lubumbashi
lt: Lubumbašis

note: Type: select Choices :sl3:
en: Santiago
lt: Santjago

note: Type: select Choices :sl3:
en: Easter Island
lt: Velykų sala

note: Type: select Choices :sl3:
en: Guayaquil
lt: Gvajakilis

note: Type: select Choices :sl3:
en: Galapagos
lt: Galapagai

note: Type: select Choices :sl3:
en: Madrid
lt: Madridas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Ceuta
lt: Seuta

note: Type: select Choices :sl3:
en: Canary Islands
lt: Kanarų salos

note: Type: select Choices :sl3:
en: Yap
lt: Japas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Truk
lt: Čiukas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pohnpei
lt: Ponapė

note: Type: select Choices :sl3:
en: Kosrae
lt: Kosraė

note: Type: select Choices :sl3:
en: Godthab
lt: Nukas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Danmarkshavn
lt: Danmarkshavnas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Scoresbysund
lt: Itokortormitas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Thule
lt: Kaanaakas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Western (Sumatra, Jakarta, Java, West and Central Kalimantan)
lt: Vakarų (Sumatra, Džakarta, Java, Vakarų ir Centrinis Kalimantanas)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Central (Sulawesi, Bali, Nusa Tenggara, East and South Kalimantan)
lt: Centrinė (Sulavesis, Balis, Nusa Tengara, Rytų ir Pietų Kalimantanas)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Eastern (Maluku, Papua)
lt: Rytų (Maluku, Papua)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tarawa (Gilbert Islands)
lt: Tarava (Gilberto salos)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Enderbury (Phoenix Islands)
lt: Enderbury (Fenikso salos)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Kiritimati (Line Islands)
lt: Kiritimatis

note: Type: select Choices :sl3:
en: Almaty
lt: Almata

note: Type: select Choices :sl3:
en: Qyzylorda
lt: Kyzylorda

note: Type: select Choices :sl3:
en: Aqtobe
lt: Aktobė

note: Type: select Choices :sl3:
en: Oral
lt: Oralas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Ulaanbaatar
lt: Ulanbatoras

note: Type: select Choices :sl3:
en: Hovd
lt: Kobdas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Choibalsan
lt: Čoibalsanas

note: Type: select Choices :sl3:
en: North-West
lt: Šiaurės Vakarų

note: Type: select Choices :sl3:
en: South-East
lt: Šiaurės rytų rajonas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Auckland
lt: Oklandas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Chatham Islands
lt: Chatham salos

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tahiti (Society Islands)
lt: Taitis (Draugijos salos)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Marquesas Islands
lt: Markizo salos

note: Type: select Choices :sl3:
en: Gambier Islands
lt: Gambier salos

note: Type: select Choices :sl3:
en: Lisbon
lt: Lisabona

note: Type: select Choices :sl3:
en: Madeira Islands
lt: Madeira salos

note: Type: select Choices :sl3:
en: Azores
lt: Azoro salos

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow-01 - Kaliningrad
lt: Maskva-01 – Kaliningradas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+00 - Moscow
lt: Maskva+00 – Maskva

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+01 - Samara
lt: Maskva+01 - Kaspijos jūra

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+02 - Yekaterinburg
lt: Maskva+02 – Jekaterinburgas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+03 - Omsk
lt: Maskva+03 – Omskas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+04 - Krasnoyarsk
lt: Maskva+04 – Krasnojarskas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+05 - Irkutsk
lt: Maskva+05 – Irkutskas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+06 - Yakutsk
lt: Maskva+06 – Jakutskas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+07 - Vladivostok
lt: Maskva+07 – Vladivostokas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+08 - Magadan
lt: Maskva+08 – Magadanas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Moscow+09 - Kamchatka
lt: Maskva+09 - Kamčatka

note: Type: select Choices :sl3:
en: Johnston Atoll
lt: Džonstono atolas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Midway Islands
lt: Midvėjaus salos

note: Type: select Choices :sl3:
en: Wake Island
lt: Veiko sala

note: Type: select Choices :sl3:
en: Alaska
lt: Aliaska

note: Type: select Choices :sl3:
en: Hawaii
lt: Havajai

note: Type: select Choices :sl3:
en: East Indiana
lt: Rytinė Indiana

note: Type: select Choices Time zone for Papua New Guinea :sl3:
en: Port Moresby
lt: Port Morsbis

note: Type: select Choices Time zone for Papua New Guinea :sl3:
en: Bougainville
lt: Bugenvilis
