debian-installer - en to ms translation catalogue (40 entries)

note: Type: select Description :sl3:
en: Tool to use to generate boot initrd:
ms: Alat yang digunakan untuk membuat initrd:

note: Type: error Description :sl3:
en: Unsupported initrd generator
ms: Penjana initrd yang tidak didukung

note: Type: error Description :sl3:
en: The package ${GENERATOR} that was selected to generate the initrd is not supported.
ms: Pakej ${PENJANA} yang dipilih untuk menjanakan initrd tidak didukung.

note: Type: text Description :sl3:
en: Resume installation
ms: Teruskan pemasangan

note: Type: text Description :sl3:
en: Choose "Continue" to really exit the shell and resume the installation; any processes still running in the shell will be aborted.
ms: Pilih "Teruskan" untuk keluar dari shell dan teruskan pemasangan; sebarang proses yang masih aktif dalam shell akan dihentikan,

note: Type: error Description :sl3:
en: Architecture not supported
ms: Seni bina tidak disokong

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Do you intend to use FireWire Ethernet?
ms: Adakah anda bertujuan menggunakan FireWire Ethernet?

note: Type: boolean Description :sl3:
en: No Ethernet card was detected, but a FireWire interface is present. It's possible, though unlikely, that with the right FireWire hardware connected to it, this could be your primary Ethernet interface.
ms: Kad Ethernet tidak dapat dikesan, tetapi antaramuka FireWire boleh didapati. Tidak mustahil dan berkemungkinan, dengan kad perkakasan FireWire disambungkan kepadanya, ia mungkin antaramuka Ethernet Utama anda.

note: Type: string Description :sl3:
en: Additional parameters for module ${MODULE}:
ms: Parameter tambahan untuk ${MODULE}:

note: Type: string Description :sl3:
en: If you don't know what to enter, consult your documentation, or leave it blank to not load the module.
ms: Jika anda tidak tahu apa yang perlu dimasukkan, dapatkan maklumat dari dokumentasi anda, atau biarkan ianya kosong untuk tidak memuatkan modul.

note: Type: error Description :sl3:
en: Either the floppy device cannot be found, or a formatted floppy is not in the drive.
ms: Kemungkinan peranti disket tidak dijumpai, atau disket yang diformat tiada dalam pemacu.

note: Type: text Description :sl3:
en: RAID%s device #%s
ms: RAID%s peranti #%s

note: Type: text Description :sl3:
en: Encrypted volume (%s)
ms: Isipadu dienkripsi (%s)

note: Type: text Description :sl3:
en: Loopback (loop%s)
ms: Gegelung Kembali (loop%s)

note: Type: boolean Description :sl3:
en: Remove existing logical volume data?
ms: Hapuskan isipadu data logikal  yang wujud?

note: Type: select Choices :sl3:
en: Do not use a root file system
ms: Jangan gunakan fail sistem root

note: Type: select Description :sl3:
en: Rescue operations
ms: Operasi penyelamatan

note: Type: text Description :sl3:
en: Select your time zone:
ms: Pilih zon waktu anda:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select a location in your time zone:
ms: Pilih lokasi dalam zon waktu anda:

note: Type: text Description :sl3:
en: Select a city in your time zone:
ms: Pilih bandar dalam zon waktu anda:

note: Type: select Choices :sl3:
en: Lord Howe Island
ms: Kepulauan Lord Howe

note: Type: select Choices :sl3:
en: Atlantic
ms: Atlantik

note: Type: select Choices :sl3:
en: Eastern
ms: Timur

note: Type: select Choices :sl3:
en: Central
ms: Tengah

note: Type: select Choices :sl3:
en: East Saskatchewan
ms: Saskatchewan Timur

note: Type: select Choices :sl3:
en: Mountain
ms: Pergunungan

note: Type: select Choices :sl3:
en: Pacific
ms: Pasifik

note: Type: select Choices :sl3:
en: Easter Island
ms: Kepulauan Easter

note: Type: select Choices :sl3:
en: Canary Islands
ms: Kepulauan Canary

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tarawa (Gilbert Islands)
ms: Tarawa (Kepulauan Gilbert)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Enderbury (Phoenix Islands)
ms: Enderbury (Kepulauan Phoenix)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Kiritimati (Line Islands)
ms: Kiritimati (Kepulauan Line)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Chatham Islands
ms: Kepulauan Chatham

note: Type: select Choices :sl3:
en: Tahiti (Society Islands)
ms: Tahiti (Kepulauan Society)

note: Type: select Choices :sl3:
en: Marquesas Islands
ms: Kepulauan Marquesas

note: Type: select Choices :sl3:
en: Gambier Islands
ms: Kepulauan Gambier

note: Type: select Choices :sl3:
en: Madeira Islands
ms: Kepulauan Madeira

note: Type: select Choices :sl3:
en: Midway Islands
ms: Kepulauan Midway

note: Type: select Choices :sl3:
en: Wake Island
ms: Pulau Wake

note: Type: select Choices :sl3:
en: East Indiana
ms: Indiana Timur
