debian-installer - en to ms translation catalogue (9 entries)

note: Type: text Description :sl4:
en: !! ERROR: %s
ms: !! RALAT: %s

note: Type: text Description :sl4:
en: KEYSTROKES:
ms: HENTAKAN KEKUNCI:

note: Type: text Description :sl4:
en: Display this help message
ms: Papar mesej bantuan ini

note: Type: text Description :sl4:
en: Go back to previous question
ms: Kembali ke soalan sebelumnya

note: Type: text Description :sl4:
en: Select an empty entry
ms: Pilih satu masukan kosong

note: Type: text Description :sl4:
en: Prompt: '%c' for help, default=%d>
ms: Penggesa: '%c' untuk bantuan, default=%d>

note: Type: text Description :sl4:
en: Prompt: '%c' for help>
ms: Penggesa: '%c' untuk bantuan>

note: Type: text Description :sl4:
en: Prompt: '%c' for help, default=%s>
ms: Penggesa: '%c' untuk bantuan, default=%s>

note: Type: text Description :sl4:
en: [Press enter to continue]
ms: [Tekan enter untuk teruskan]
