debian-installer - en to xh translation catalogue (9 entries)

note: Type: text Description :sl4:
en: !! ERROR: %s
xh: !! IMPAZAMO: %s

note: Type: text Description :sl4:
en: KEYSTROKES:
xh: COFA AMAQOSHA:

note: Type: text Description :sl4:
en: Display this help message
xh: Bonisa lo myalezo woncedo

note: Type: text Description :sl4:
en: Go back to previous question
xh: Buyela kumbuzo ongaphambili

note: Type: text Description :sl4:
en: Select an empty entry
xh: Khetha ungeniso oluze

note: Type: text Description :sl4:
en: Prompt: '%c' for help, default=%d>
xh: Ekhawulezileyo: '%c' ukwenzela uncedo, ummiselo=%d>

note: Type: text Description :sl4:
en: Prompt: '%c' for help>
xh: Ekhawulezileyo: '%c' ukwenzela uncedo>

note: Type: text Description :sl4:
en: Prompt: '%c' for help, default=%s>
xh: Ekhawulezileyo: '%c' yoncedo, yommiselo=%s>

note: Type: text Description :sl4:
en: [Press enter to continue]
xh: [Cofa ungena ukwenzela ukuqhubeka]
