debconf - en to lt translation catalogue (17 entries)

note: Type: select Choices
en: Dialog
lt: Dialogai

note: Type: select Choices
en: Readline
lt: Tekstinė eilutė

note: Type: select Choices
en: Editor
lt: Tekstų redaktorius

note: Type: select Choices
en: Noninteractive
lt: Neinteraktyvi

note: Type: select Description
en: Interface to use:
lt: Naudotina sąsaja:

note: Type: select Description
en: Packages that use debconf for configuration share a common look and feel. You can select the type of user interface they use.
lt: Paketai, naudojantys „debconf“, konfigūracijai naudoja vienodą naudotojo sąsają. Galite pasirinkti Jums tinkamiausią sąsajos tipą.

note: Type: select Description
en: The dialog frontend is a full-screen, character based interface, while the readline frontend uses a more traditional plain text interface, and both the gnome and kde frontends are modern X interfaces, fitting the respective desktops (but may be used in any X environment). The editor frontend lets you configure things using your favorite text editor. The noninteractive frontend never asks you any questions.
lt: Dialogai – tai visaekranė tekstinė sąsaja, o Tekstinė eilutė („Readline“) – labiau tradicinė tekstinė sąsaja. „Gnome“ ir „Kde“ yra šiuolaikinės grafinės naudotojo sąsajos, skirtos dirbti atitinkamose grafinėse aplinkose (bet gali būti naudojamos bet kurioje X aplinkoje). Tekstų redaktoriaus sąsaja leidžia atlikti konfigūravimą Jūsų mėgiamame tekstų redaktoriuje. Neinteraktyvi sąsaja niekuomet nepateiks Jums jokių klausimų.

note: Type: select Choices
en: critical
lt: kritinis

note: Type: select Choices
en: high
lt: aukštas

note: Type: select Choices
en: medium
lt: vidutinis

note: Type: select Choices
en: low
lt: žemas

note: Type: select Description
en: Ignore questions with a priority less than:
lt: Ignoruoti klausimus, kurių prioritetas žemesnis negu:

note: Type: select Description
en: Debconf prioritizes the questions it asks you. Pick the lowest priority of question you want to see:
      - 'critical' only prompts you if the system might break.
        Pick it if you are a newbie, or in a hurry.
      - 'high' is for rather important questions
      - 'medium' is for normal questions
      - 'low' is for control freaks who want to see everything
lt: „Debconf“ skiria jums pateikiamų klausimų prioritetus. Pasirinkite žemiausią norimų matyti klausimų prioritetą:
     - „kritinis“ – klausti tik tų klausimų, kurių neatsakius, 
        iškiltų didelė sistemos strigimo grėsmė.
        Rinkitės šį variantą, jei esate naujokas(-ė) arba skubate.
     - „aukštas“ – gan svarbūs klausimai.
     - „vidutinis“ – įprasti klausimai.
     - „žemas“ – norintiems kontroliuoti viską, ką tik įmanoma.

note: Type: select Description
en: Note that no matter what level you pick here, you will be able to see every question if you reconfigure a package with dpkg-reconfigure.
lt: Nepriklausomai nuo to, kurį prioritetą pasirinksite, Jūs visada galėsite pamatyti visus klausimus, įvykdydami komandą „dpkg-reconfigure“.

note: Type: text Description
en: Installing packages
lt: Diegiami paketai

note: Type: text Description
en: Please wait...
lt: Palaukite...

note: Type: text Description This string is the 'title' of dialog boxes that prompt users when they need to insert a new medium (most often a CD or DVD) to install a package or a collection of packages
en: Media change
lt: Laikmenos keitimas
