debian-installer - en to sk translation catalogue (15 entries)

note: Type: select Choices
en: Dialog
sk: Dialóg

note: Type: select Choices
en: Noninteractive
sk: Neinteraktívne

note: Type: select Description
en: Interface to use:
sk: Použité rozhranie:

note: Type: select Description
en: Packages that use debconf for configuration share a common look and feel. You can select the type of user interface they use.
sk: Balíky, ktoré využívajú pre svoje nastavenie debconf, majú rovnaký vzhľad a ovládanie. Teraz si môžete zvoliť typ používateľského rozhrania, ktoré sa bude používať.

note: Type: select Description
en: The dialog frontend is a full-screen, character based interface, while the readline frontend uses a more traditional plain text interface, and both the gnome and kde frontends are modern X interfaces, fitting the respective desktops (but may be used in any X environment). The editor frontend lets you configure things using your favorite text editor. The noninteractive frontend never asks you any questions.
sk: Dialóg je celoobrazovkové textové rozhranie, readline používa tradičné textové prostredie a gnome s kde sú moderné grafické rozhrania (samozrejme ich môžete použiť v ľubovoľnom inom X prostredí). Editor vám umožní úpravu nastavení pomocou vášho obľúbeného textového editora. Neinteraktívne rozhranie sa nikdy na nič nepýta.

note: Type: select Choices
en: critical
sk: kritická

note: Type: select Choices
en: high
sk: vysoká

note: Type: select Choices
en: medium
sk: stredná

note: Type: select Choices
en: low
sk: nízka

note: Type: select Description
en: Ignore questions with a priority less than:
sk: Ignorovať otázky s prioritou menšou ako:

note: Type: select Description
en: Debconf prioritizes the questions it asks you. Pick the lowest priority of question you want to see:
      - 'critical' only prompts you if the system might break.
        Pick it if you are a newbie, or in a hurry.
      - 'high' is for rather important questions
      - 'medium' is for normal questions
      - 'low' is for control freaks who want to see everything
sk: Otázky kladené programom debconf majú rôznu prioritu. Môžete si zvoliť najnižšiu prioritu otázok, ktoré chcete vidieť:
      - „kritická“ sa pýta iba vtedy, ak by sa mohol systém narušiť.
                   Voľba je vhodná pre začiatočníkov alebo ak nemáte čas.
      - „vysoká“   zahŕňa dôležité otázky
      - „stredná“  slúži pre normálne otázky
      - „nízka“    je pre nadšencov, ktorí chcú vidieť všetko

note: Type: select Description
en: Note that no matter what level you pick here, you will be able to see every question if you reconfigure a package with dpkg-reconfigure.
sk: Všimnite si, že pri opätovnom nastavovaní balíka programom dpkg-reconfigure uvidíte všetky otázky bez ohľadu na to, akú prioritu si tu zvolíte.

note: Type: text Description
en: Installing packages
sk: Inštalujú sa balíky

note: Type: text Description
en: Please wait...
sk: Počkajte, prosím...

note: Type: text Description This string is the 'title' of dialog boxes that prompt users when they need to insert a new medium (most often a CD or DVD) to install a package or a collection of packages
en: Media change
sk: Výmena nosiča
