debconf 1.5.35 - en to sr translation catalogue (17 entries)

note: Type: select Choices
en: Dialog
sr: Дијалог

note: Type: select Choices
en: Readline
sr: Линијски

note: Type: select Choices
en: Editor
sr: Едитор

note: Type: select Choices
en: Noninteractive
sr: Неинтерактивно

note: Type: select Description
en: Interface to use:
sr: Интерфејс за употребу:

note: Type: select Description
en: Packages that use debconf for configuration share a common look and feel. You can select the type of user interface they use.
sr: Пакети који користе debconf за конфигурацију користе заједнички интерфејс. Можете изабрати тип интерфејса за употребу.

note: Type: select Description
en: The dialog frontend is a full-screen, character based interface, while the readline frontend uses a more traditional plain text interface, and both the gnome and kde frontends are modern X interfaces, fitting the respective desktops (but may be used in any X environment). The editor frontend lets you configure things using your favorite text editor. The noninteractive frontend never asks you any questions.
sr: Интерфејс у облику дијалога је текстуални који се приказује преко целог екрана, док је линијски више традиционалног облика. Интерфејси gnome и kde су модерни X интерфјеси у оквиру одговарајућих десктоп окружења (могу се користити у било ком X окружењу). Користећи едитор интерфејс, можете вршити конфигурацију помоћу вашег омиљеног едитора. Неинтераквивни интерфејс никад не поставља питања.

note: Type: select Choices
en: critical
sr: критично

note: Type: select Choices
en: high
sr: високо

note: Type: select Choices
en: medium
sr: средње

note: Type: select Choices
en: low
sr: ниско

note: Type: select Description
en: Ignore questions with a priority less than:
sr: Игнорисати питања мањег приоритета од:

note: Type: select Description
en: Debconf prioritizes the questions it asks you. Pick the lowest priority of question you want to see:
      - 'critical' only prompts you if the system might break.
        Pick it if you are a newbie, or in a hurry.
      - 'high' is for rather important questions
      - 'medium' is for normal questions
      - 'low' is for control freaks who want to see everything
sr: Debconf разврстава питања по приоритету. Изаберите најнижи приоритет питања који желите да видите:
      - 'критично' пита само ако систем може да се сруши.
        Изаберите ако сте почетник или у журби.
      - 'високо' пита битна питања
      - 'средње' пита нормална питања
      - 'ниско' пита најбаналнија питања и објашњава све.

note: Type: select Description
en: Note that no matter what level you pick here, you will be able to see every question if you reconfigure a package with dpkg-reconfigure.
sr: Било шта да изаберете, моћиће те да видите свако питање ако реконфигуришете пакет помоћу dpkg-reconfigure.

note: Type: text Description
en: Installing packages
sr: Инсталирање пакета

note: Type: text Description
en: Please wait...
sr: Сачекајте...

note: Type: text Description This string is the 'title' of dialog boxes that prompt users when they need to insert a new medium (most often a CD or DVD) to install a package or a collection of packages
en: Media change
sr: Промена медија
