E.2. Зробити внесок у цей документ

Якщо у вас є проблеми або пропозиції щодо цього документа, ви, ймовірно, подаєте їх у вигляді звіту про помилки щодо пакету installation-guide. Переглянути ім'я reportbug пакет або прочитайте онлайн-документацію Система відстеження помилок Debian. Це буде приємно, якщо ви можете перевірити відкриті помилки щодо установочного гайду, щоб побачити, чи вже було повідомлено про вашу проблему. Якщо так, ви можете надати додаткову інформацію до , де XXXX є числом для вже зареєстрованих помилок.

А ще краще – отримати копію вихідного коду DocBook для цього документа та виправити його. Джерело DocBook можна знайти в проекті посібника зі встановлення на salsa. Якщо ви не знайомі з DocBook, не хвилюйтеся: у каталозі посібників є проста шпаргалка, яка допоможе вам почати роботу. Це як html, але орієнтований на зміст тексту, а не на презентацію. Патчі, надіслані до списку розсилки debian-boot (див. нижче), вітаються. Щоб отримати вказівки щодо того, як перевірити джерела за допомогою git, перегляньте README у кореневому каталозі джерела.

Будь ласка, не звертайтеся безпосередньо до авторів цього документа. Існує також список обговорень для debian-installer, який містить обговорення цього посібника. Список розсилки: . Інструкції щодо підписки на цей список можна знайти на сторінці Підписка на список розсилки Debian; або ви можете переглянути Архіви списків розсилки Debian онлайн.