E.3. Основні співрозробники

Цей документ був спочатку написаний Брюсом Перенсом, Свеном Рудольфом, Ігорем Гробманом, Джеймсом Трісі та Адамом Ді Карло. Себастьян Лей написав посібник із встановлення.

Мирослав Куре задокументував багато нових функцій у програмі Sarge встановлення debian. Франс Поп був головним редактором і менеджером випуску під час випусків Etch, Lenny і Squeeze.

Багато, багато користувачів і розробників Debian зробили свій внесок у цей документ. Особливо слід звернути увагу на Майкла Шміца (підтримка m68k), Френка Ноймана (оригінальний автор посібника зі встановлення Amiga), Арто Астала, Еріка Делоне/Бену Коллінзу (інформація SPARC), Тапіо Лехтонену та Стефану Борцмайеру за численні редагування та текст. Ми повинні подякувати Pascal Le Bail за корисну інформацію про завантаження з USB-накопичувачів.

Надзвичайно корисним текстом та інформацією була знайдена в Джим Мінта для мережевого завантаження (немає доступної URL-адреси), Debian ЧаПи, Linux/m68k ЧаПи, Linux для SPARC Процесорів ЧаПи, Linux/Alpha FAQ, серед інших. Підтримувачам цих вільно доступних і багатих джерел інформації повинні бути визнані.

Розділ, присвячений chroot-інсталяціям у цьому посібнику (Розділ D.3, «Installing Debian GNU/Linux from a Unix/Linux System»), частково взято з документів, авторські права на які належать Karsten M. Self.

В розділі на інсталяцій над плипом в цьому посібнику (Розділ D.4, «Installing Debian GNU/Linux over Parallel Line IP (PLIP)») було засновано на PLIP-Install-HOWTO від Жиля Ламіраля.